Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Purici pisica apartament

Romania se afla in top 5 cele mai...

Dividende 2023 declaratia unica A...

kit placa de baza si procesor pen...
 Cum aflu balanta unei adrese cu b...

Sfaturi achitizie PC - Cabinet Av...

Sonerie modulara montata in tablo...

Poezii uitate/pierdute
 Cartela roaming

Opinii despre un PC pentru editar...

Problema Document Scan Ubuntu

Cine este "Imparatul"?
 Ce obiecte din Italia, Franța, Ma...

Samsung Galaxy Fit 3

Cumparare baterie pentru un motor

Angajare -job

Tipuri de creatina

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Rayden3000

Rayden3000

Member

• Grup: Members
Vreau sa ma ajutati sa aflu care e cea mai eficienta forma de creatina dintre cele care exista..eu credeam ca cea monohidrata + dextroza e mai eficient..dar am auzit si pareri cum ca si creatina sub forma de tableta ar fi la fel sau chiar mai eficienta..voi ce parere aveti.. pls help !

keeekeeess

keeekeeess

Active Member

De ce vrei creatina ? Iti ufla muschii cu apa si da impresia ca-s oleaca mai mari. Atat. Nimic in plus. Cum te-ai oprit de luat creatina se desumfla. Dai bani aiurea si-ti distrugi rinichii si ficatu.  :D

Valy1

Valy1

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postkeeekeeess, on Mar 27 2007, 22:11, said:

De ce vrei creatina ? Iti ufla muschii cu apa si da impresia ca-s oleaca mai mari. Atat. Nimic in plus. Cum te-ai oprit de luat creatina se desumfla. Dai bani aiurea si-ti distrugi rinichii si ficatu.  :D
De ce vorbesti inainte sa te documentezi ? [post="http://www.doctor.in....html"]creatina[/post]

Valy1

Valy1

Senior Member

Nu stiu de ce nu-mi merge linku din postul meu dar iti recomand sa scrii in google "despre creatina" si intra pe primul site care iti apare.

Valy1

Valy1

Senior Member

Descriere :  
RO: Creatine FX este un sistem efervescent de transport al creatinei ce asigurã asimilarea 100% a creatinei.Creatine FX conþine o “super dozã” de 5 grame Creatinã Monohidratã Ultrapure™ ce vã va oferi rezultatela care nici mãcar nu ati visat pânã acum. Studiile clinice au evidentiat faptul cã creatina efervescentã este de trei ori mai eficientã în îmbunãtãtirea performanțelor anaerobice decât administrarea creatinei monohidrate pulbere!

bogdanan

bogdanan

devoted SoftNews member

cea mai eficienta  - sa nu zic pleonasm:P e cea cat mai pura. restul e marketing si balast

Godak

Godak

New Member

Vezi ca a aparut un nou tip de creatina : Kre-Alkalyn ® EFX

http://www.naturalpl...ph-correct.html

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate