Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Aro second hand. Se merita?

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
petrutor

petrutor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.07.2008

 cristimikk, on Jun 4 2008, 19:34, said:

eu am un aro 10.4 din 92 pe benzina.intradevar comsuma cam mult dar cum au mai zis si altii cu fata cuplata nu te lasa nicaieri.motorul e suficient de puternic pt ca are reductor si nu se forteaza numai ca e un pic cam mare consumul.am ramas impotmolit cu el si nu am mai putut iesi numai cand a ramas suspendat si nu mai prindeau rotile pe pamant.in rest...eu ce problema am la el am un joc la caseta de directie.din caseta si nu gasesc...concluzia:daca gasesti unul cat de cat sa mearga si la un pret bun...merita
si eu am un aro 10.4 din 85 numai ca intradevar directia nu-i cea mai reusita.mie mi-a spus unul ca se poate suda sa nu mai aiba joc.

#74
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006
woow din 2006 nu s-a mai vb de aro... haideti fratilor ce naiba... VREAU un aro 10 foarte ieftin 4x4... sa umblu cu el in mare parte iarna sa urc la tara... sa ma plimb pe dealuri si altele... la ce bani se invarte un asemenea exemplar? nu imi trebuie confort silentiozitate, facelift, jante nu stiu de care... o masina care nu mai are alt viitor decat rematu... dar sa nu fiu inteles gresit masina cu care se mai poate umbla. ce spuneti?

#75
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010

 fonrabie, on 18th February 2012, 03:30, said:

woow din 2006 nu s-a mai vb de aro... haideti fratilor ce naiba... VREAU un aro 10 foarte ieftin 4x4... sa umblu cu el in mare parte iarna sa urc la tara... sa ma plimb pe dealuri si altele... la ce bani se invarte un asemenea exemplar? nu imi trebuie confort silentiozitate, facelift, jante nu stiu de care... o masina care nu mai are alt viitor decat rematu... dar sa nu fiu inteles gresit masina cu care se mai poate umbla. ce spuneti?
Te-ai gandit la intretinerea masinii ? Dar statie de peco ? Si service-ul si magazin?
Nu te supara  dar nu se merita, sincer !

#76
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

 Kortana, on 27 februarie 2012 - 20:10, said:

Te-ai gandit la intretinerea masinii ? Dar statie de peco ? Si service-ul si magazin?
Nu te supara  dar nu merita, sincer !
Fratele meu, un roman a facut turul siberiei si a asiei cu un aro. A reparat totul pe butuci in maxim o zi. Si l-a tinut.

#77
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,258
  • Înscris: 02.02.2006
Fratele meu, discuția e veche de peste 6 ani și jumătate, iar cel căruia i-ai răspuns n-a mai activat pe-aici de vreo 3. Tu cu cine te cerți? :)

#78
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016
Am raspuns, topicul l-am gasit cautand altceva.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate