Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

TrekStor [topic general - playere portabile TrekStor]

- - - - -
  • Please log in to reply
313 replies to this topic

#307
klaudyuxxx

klaudyuxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 24.05.2005
Eu mi-am luat prin toamna 2008 un iBeat extension FM de 2 gb. Dupa cateva luni un prieten si-a achizitionat un card SDHC de 4GB pt aparatul foto. Spre surprinderea amandurora, playerul il recunostea.

#308
adrg

adrg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 06.05.2007
Pe site-ul producatorului nu scrie ca ar sti de FLAC acest player.

#309
klaudyuxxx

klaudyuxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 24.05.2005
playerul meu nu, nu stie de flac, si nici nu se mai produce demult. dar cele curente stiu....................

#310
grigaa

grigaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.03.2012
[TrekStor i.Beat sweez]

Salut am un mp3 trekstor si odata cand ascultam muzica am apasat butonul de inregistrare si dupa aia nu mai nu mai imi citeste piesele de pe el, imi zice no file. L-am si formatat dar aceasi chestie o zice. Daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator.
Multumesc.

Edited by antinari, 19 March 2012 - 18:36.


#311
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Dupa ce l-ai formatat, ai mai adaugat fisiere?

#312
GabytzuX08

GabytzuX08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,779
  • Înscris: 26.02.2008

View Postgrigaa, on 19th March 2012, 03:11, said:

MP3 Player-ul de cat e?... 512MB/1GB/2GB/4GB?
L-ai formatat din Windows (care)? Cum l-ai formatat?
Ce poti face:
Vezi pe site la TrekStor ca au un soft mai "special" pentru formatare care, din cate am observat, nu e inclus pe acel miniCD ce insoteste MP3 Player-ul!
In mod normal ar trebui sa il formatezi ca FAT, dar acum depinde de capacitatea modelului tau...
Dupa formatare, trebuie sa-i faci cateva setari (in functie de preferintele tale), iar acestea sunt salvate intr-un fisier read only/hide (SETTINGS.DAT) care nu trebuie sters !!!.
Spor!

PS: eventual scaneaza-l de virusi!

Edited by GabytzuX08, 19 March 2012 - 11:11.


#313
trinokix

trinokix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.04.2012

View Postcristibax, on 30th April 2008, 20:34, said:

@dondos ... am atasat firmware vechi vers. firmware_i-beat_xtension_FM_v2-09-92-09 (.rar part 1 + 2)


Are dreptate GUP, si la mine se aude clar mai incet, asa ca am facut un downgrade la versiunea v2-09-92-09 , pe care am atasat-o pentru cei care n-o mai au, pe site-ul oficial se gaseste doar cea noua ... ;)

Bafta!
Thx a lot man, u save my ass )))

#314
KOsmix

KOsmix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 19.01.2007

View Postgrigaa, on 19 martie 2012 - 03:11, said:

[TrekStor i.Beat sweez]

Salut am un mp3 trekstor si odata cand ascultam muzica am apasat butonul de inregistrare si dupa aia nu mai nu mai imi citeste piesele de pe el, imi zice no file. L-am si formatat dar aceasi chestie o zice. Daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator.
Multumesc.

Cei ce aveti problema cu mp3 playere Trekstor care nu recunosc melodiile copiate si dau eroarea no file tot ce trebuie sa faceti este sa resetati mp3-ul la configuratia standard din menu->system->default set.
Alte variante (ex. gen format) la mine nu au mers. Have fun!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate