Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Fan club radumiki

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
287 replies to this topic

#1
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Deci, e clar cer vreau sa zic.  B)

Am vazut multe pe SP , am avut de-a face cu destui sa stiu ce inseamna talent. Eu il admir pe radumiki, e mai tare decat Burvi( latura lui normala de la inceput ) + none + noti + prostulplanetei + patrician + cicilone + diane + rackoczi II
Are un stil mircea badist admirabil, e cel mai tare "comentator" de pe SP. Stie , ca a fost in bransa si cunoaste.

Deci, vreau sa ma primesti in fan clubul tau, domnule radumiki. TE ADMIR!

Io nu-s patrician.

#2
Krissa

Krissa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 15.11.2005
eu vin cand se fac ceaiuri!

#3
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Krissa, clubul asta se anunta cel mai puternic din toate timpurile ... parerea mea care am vazut multe.

#4
Krissa

Krissa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 15.11.2005

View PostIo_nu-s_patrician, on Mar 22 2007, 20:21, said:

Krissa, clubul asta se anunta cel mai puternic din toate timpurile ... parerea mea care am vazut multe.
si eu m-am anuntat invitata la petreceri! obiectii?  <_<

#5
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Nope, nicio obiectiune, you're in blondino :P

#6
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Daca da insigne faine si cate un pahar de trozcot (© bellea) pt fiecare membru ma bag si eu  :bouncey: :arigato:

#7
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
daca se dau insigne cu Melghipson, I'm in. B)

#8
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Mnoah, domnu radumiki, da-ne un raspuns ... ce parere ai de clubul pe care l-am deschis ?

Give ya'r blessing!

Edited by Io_nu-s_patrician, 23 March 2007 - 08:02.


#9
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Patri, n-ai somnic, mă? :yawn:  Ah, uitasem, tu nu ești. :stickouttongue: Oricine-ai fi, n-ai somnic?:yawn:
Biscuiți aveți?

Edited by naughtydream01, 23 March 2007 - 08:22.


#10
Chelu

Chelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 21.12.2005
Faceti si tricouri?

#11
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Pana nu obtinem binecuvantarea lui radumiki, nu demaram nimic :(

View Postnaughtydream01, on Mar 23 2007, 08:20, said:

Biscuiți aveți?
Nu, da' avem pamfleti :naughty: ... aaa, uitasem, nici pamfleti nu au mai ramas, i-am bagat la export  :rolleyes: ...

Edited by Io_nu-s_patrician, 23 March 2007 - 08:58.


#12
Peiorativ

Peiorativ

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.01.2007

View PostChelu, on Mar 23 2007, 09:42, said:

Faceti si tricouri?
Fabricam etichetele care se pun pe tricouri.  :D

#13
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Eu zic sa-nchidem topicul si sa/i facem o stupiza lui radumiki, sa cada'n kur nu alta :surprise:

PS Shhhhhhhhhhhhhhhhhh, nu ziceti la nimeni :quietsign:

#14
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006

View PostIo_nu-s_patrician, on Mar 22 2007, 20:18, said:

Deci, e clar cer vreau sa zic.  B)

Am vazut multe pe SP , am avut de-a face cu destui sa stiu ce inseamna talent. Eu il admir pe radumiki, e mai tare decat Burvi( latura lui normala de la inceput ) + none + noti + prostulplanetei + patrician + cicilone + diane + rackoczi II
Are un stil mircea badist admirabil, e cel mai tare "comentator" de pe SP. Stie , ca a fost in bransa si cunoaste.

Deci, vreau sa ma primesti in fan clubul tau, domnule radumiki. TE ADMIR!

Io nu-s patrician.

Ba tu esti nebun?? :surprise:  Il compari pe radumiki cu Andre??? :finger:

#15
Solarius

Solarius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 22.07.2006
va urez  :death:  placuta

#16
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
Stati un pic si nu manati, langa noi va adunati.

Eu sincer il admir pe radumiki. Era singurul mod cu care m-am conversat in mod placut pe ym pe vremea in care modera Fun-ul si poate confirma si el. Sigur ati apreciat in mod invers gestul meu cu clubul. Problema e ca l-am deschis pe Fun si de aceea ati luat treaba ca pe o bascalie. NU E O BASCALIE. Admiratia pentru radumiki e reala.
E vorba despre o empatie forumistica, pentru cei care inteleg termenul, iar cei care nu il inteleg, puneti dreq mana pe carte, mai lasati deoparte jocurile video si MTV si faceti ceva scoala.

Asa ca toti astia care intra aici doar sa faca misto le transmit un sincer "F**k your mother!"
Daca vreti sa aderati la acest club, bine, daca nu vreti sa aderati si doar va arde de misto, stati dreq in banca voastra.

Pufonel, Just in si Solarius, nu repetati figura, ca o sa creada lumea despre voi ca va bagati aiurea in seama din lipsa de ocupatie ( probabil ca va plictisiti teribil in vacanta tenerelor sperante uteciste ).

Edited by Io_nu-s_patrician, 24 March 2007 - 05:26.


#17
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006
Bai nene! Am inteles ca Radumiki ti-a cazut cu tronc la inima,  ca il iubesti, ca il stimezi, blablabla si nu ma indoiesc de faptul ca ar merita recunostinta ta atat de liber exprimata, dar ce faci tu aici e prea mult. Sigur ca sunt si alti useri care il apreciaza pe idolul tau dar ce o sa faci... il implori sa puna poze ca sa ti le pui pe perete in camera, il intrebi cu ce parfum se da, cu ce se imbraca ca sa adopti stilul,  ii citezi si analizezi aici fiecare post, ce a mai facut cu cine s-a mai contrazis?
   in concluzie ce am vrut sa spun.. e bine sa spui cateva cuvinte frumoase la adresa unei persoane pe care o simpatizezi dar nu sa-l pupi in cvr in fiecare zi. :)
  Iti urez realizari spectaculoase, membri multi, grasi si frumosi!


Spoiler


#18
Io_nu-s_patrician

Io_nu-s_patrician

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 16.03.2007
E iubire forumistica, nush daca intelegi. E un fel de Cristian Tudor Popescu al Sp, e un Mozart al SP, acel Mircea Badea al SP. Si nu ma intereseaza ce mananca , cu cine-si petrece timpul in pat sau ce job are ... infiderent.
Sunt strict interesat de activitatea lui pe Sp, unde e de admirat. Ca nici tu , nici eu si nici dreq sa ne pieptene nu suntem la fel de inspirati si cunoscatori ai dedesubturilor sistemelor, structurlor. E singurul care a fost in zona interzisa noua restului si s-a decis sa arunce cu portocale coapte... deci, asta e, bre copile. Asa ca stai in banca ta si vezi-tzi de desenat plansete cu plastilina pentru ora de lucru manual... si ia-ti si cravata de pionier, am auzit ca domnul Iliescu face un tur prin liceul tau.

Maestre radumiki, dar te rog sa zici si tu ceva cuvinte...

Edited by Io_nu-s_patrician, 24 March 2007 - 13:39.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate