Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 

Nu avem fani Zeus si Caesar?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
darkk_kkid

darkk_kkid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 14.05.2008
joc caesar chiar si acum...e foarte interesant da' la inceput.adica e palpitant cand apuci sa faci casele ...sse dezvolta bla bla...da cand se ajunge mai departe devine plictisitor.si eu de  obicei cand dau un load mi se pare aiurea.deci incep unu' nou...si tot asa.
zeus..hmm...jucam jocu asta acum vreo 2-3 ani.am mai incercat acum recent sa'l descarc da' nu l'am mai gasit.era un joc intr'adevar foarte interesant si nu era plictisitor aproape deloc.
...pacat...sunt foarte tari jocurile astea oricum...ma bucur ca exista cineva care inca mai joaca

#20
forcewithin

forcewithin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 21.06.2008
Nu sunt fan,  dar Caesar III am jucat foarte mult acum cativa ani. Am petrecut ore bune dezvoltandu-mi cate un oras. E captivant jocul daca iti place genul. Pharaoh am jucat doar demoul

#21
shakuruls2pac85

shakuruls2pac85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 04.08.2008
am jucat si eu zeus,pharaoh,caesar III si IV, dar mi-ar placut mai mult zeus/poseidon decat restu.imi plac jocurile de genu-dar park cezar e prea incarcat.zeus in schimb jucam pana umpleam harta si faceam macar 10 000 de omuleti.

#22
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 23.09.2017
Cat costa Zeus ?

http://store.steampo...Zeus__Poseidon/

#23
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 23.09.2017

View Postmorioca, on 02 iulie 2007 - 08:42, said:

nu mai retin exact care l-am jucat, dar ideea e urmatoarea: eram super dezvoltat, totul mergea ok, lumea venea, economia crestea....cum am spus, totul era perfect.
si.....dintr-o data nu stiu ce zeu s-a enervat pe mine si mi-a "trimis" un cutremur.  Posted Image  Posted Image Posted Image  
l-am tot dat jos.

Cred ca este cea mai tare replica de pe aria Jocuri :))))))

Eu la fel am patit la Zeus. Fix in mijlocul orasului a venit cutremurul cu lava. Frate, fix in centru. M-am enervat dar nu am sters jocul. M-am uitat intr-o salvare anterioara ce se afla in zona cutremurului pt a putea reconstrui.

#24
adragu76

adragu76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.02.2008
Nu uitati si varianta cu asiatici - chinezi, japonezi....nu mai stiu sigur. Pe langa Zeus, Poseidon, Pharaoh, mai era si varianta cu imperiul chinez. Le mai am pe cd uri, dar nu cred ca merg pe win10 :(...ceva trebuie modificat in registrii si de fiecare data nu am reusit sa fac jocul sa mearga.... Stiti ce trebuie facut, insa fara sa apelez la Steam ??? Multumiri anticipate !

#25
airdigit

airdigit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 90
  • Înscris: 01.06.2019
Zeus, Caesar, Pharaoh, Emperor: Rise of the Middle Kingdom,  Stronghold 1 si Stronghold Crusader, The Settlers  4, Sims 4.....astea erau jocuri foarte bune  cu mult peste strategiile de azi. Aveau grafica izometrica  2D, dar aveau gameplay-ul si managamentul la punct.
Trebuia sa te straduiesti si sa stii nitel economie/matematica ca sa finalizezi un oras mare.
Eu le-as impune  ca niste  proble obligatorii pentru candidatii la primarie  si consilieri  in cadrul interviurilor, in special Sims 4.



Mai e seria Anno, in special Anno 1701, Anno 1404 si Anno 1800 care cat de cat se inspira dupa jocurile vechi.

Edited by airdigit, 04 June 2019 - 17:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate