Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Rezolvari Admitere

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
MachoFX

MachoFX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 28.09.2006
Am si eu o intrebare, anul acesta dau admitere la UTCluj si ma intereseaza(daca exista) rezolvarile subiectelor din anii precedenti, na va speriati nu vreau sa le invat pe de rost sau sa copiez, doar ca m-ar ajuta mult. Momentan rezolv din Culegerea din 2006 pt Admitere la UTCluj, ar fi fost bine daca avea rezolvari partiale sau macar indicii ca si culegerile din anii anteriori. Ah, era sa uit, daca stie cineva daca exista vreao culegere din anii precedenti din seria acesteia, care continee cat mai multe rezolvari, eu o mai am si pe cea din 2004 care are cateva probleme rezolvate, e fff utila, clar ca nu se potrivesc exercitiile dar metoda conteaza. Multumesc mult

#2
rat1247

rat1247

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.04.2006
cat dai? :naughty:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate