Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Albume NOI (Ro)

- - - - -
  • Please log in to reply
178 replies to this topic

#127
j1mmy

j1mmy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 14.07.2006
stiti cand se lanseaza ultimul album Dj Project?

#128
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Am ascultat noul album Bitza.
:puke:  :puke:  :puke:

Edited by The_Napster, 01 August 2006 - 12:27.


#129
j1mmy

j1mmy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 14.07.2006
ce? a mai scos bitza inca un album? ( al treilea?)

#130
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Bitza-Fapte_Bune

#131
j1mmy

j1mmy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 14.07.2006
am ascultat albumul lui bitza, Fapte Bune :D , si mie mi-a placut :P , dar ma rog cuiva care nu i-ar fi placut nici primele 2 albume nu prea cred ca i-ar placea nici asta... ca nu mi se pare prea mare diferenta...  acelasi pesimism tipic bitza :coolspeak:

Edited by j1mmy, 03 August 2006 - 22:50.


#132
meanied

meanied

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 11.08.2006
nu am ascultat atent noul lui album, dar pot sa spun ca e mult mai slab decat primele doua...parerea mea

#133
mady_6_89

mady_6_89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 16.10.2006
ceva d noul album spike? k am vazut clipu' la tv...

#134
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postmady_6_89, on Oct 16 2006, 20:24, said:

ceva d noul album spike? k am vazut clipu' la tv...
Spike - „Relații cu publicul” - în curând în magazine.

#135
silentran

silentran

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 15.11.2006
coma -nerostitele

#136
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006

View Post*Victor*, on Oct 21 2006, 16:14, said:

Spike - „Relații cu publicul” - în curând în magazine.

A aparut albumul!  :D

#137
re5pekt

re5pekt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.12.2006
salut am desqis si eu un radio in care vor canta numa melodii rap, hip hop, house totul va fi de calitate astept sugestii despre ce ati dori si cine vrea sa intre ip este : 213.91.218.193:8000 poate fii desqis numai cu winampul :peacefingers: puteti trimite sugestii pe idul meu de yahoo [email protected]

#138
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postthcthc, on Dec 7 2006, 15:53, said:

A aparut albumul!  :D
Într-adevăr, albumul lui Spike e pe piață. E foarte bun!
După o primă audiție recomand în primul rând piesele „Nu există” și „Sub papuc SRL”.

#139
ShiNiGaMi

ShiNiGaMi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.12.2006
Studio One  - Vreau sa stiu pe cine iubesti ( ext club mix & radio club edit )

oare au `scos` si album ?  :rolleyes:  cine stie .. ?

#140
edy_AB

edy_AB

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.02.2007
S-a lansat in decembrie 2006 albumul AndreeaB al Andreei Balan. Odata cu el s-a lansat si profilul oficial de MySpace al artistei.


adik               www.myspace.com/andreeabalan


[ http://i174.photobucket.com/albums/w106/papyy/A2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#141
malex2

malex2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.03.2007
Pentru toti cei care vor sa urmareasca programe de filme live pe internet, posturi de radio si tv live, informatii sportive, un singur click aici[/[ http://www.kronimedia.com/nout.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#142
aleszia

aleszia

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.10.2006
Compilatia “Only you”



Intercont Music va propune ca prin intermediul compilatiei “Only you” sa transmiteti un mesaj de dragoste tuturor celor pe care ii iubiti.  

Cele mai frumoase cantece de dragoste se regasesc acum pe o singura compilatie, in interpretarea unor artisti de succes: Akcent, Mihai Traistariu, Chicanos, Directia 5, Nico, Stefan Banica Jr, Dj Project, Antract, Yarabi, Proconsul, Voltaj, Hi-Q.

Sosirea primaverii, anotimpul dragostei, este marcat de sarbatoarea indragostitilor, a martisorului si a zilei de 8 martie. Intercont Music a vrut sa fie, prin lansarea acestei compilatii alaturi de toti cei care iubesc, care vor sa ofere un cadou de primavara.

Va invitam sa petreceti aceste zile speciale pe ritmurile muzicii, alaturi de cei dragi, sa va bucure sufletele si sa va incante auzul iar daca cuvintele sunt de prisos in astfel de momente, puteti sa va demonstrati dragostea prin muzica.

Intercont Music s-a hotarat in prag de sarbatori sa incerce sa aminteasca tuturor cat de frumoasa e iubirea. Iubirea pe care o porti celui de langa tine, iubirea de mama, iubirea sub toate formele ei.

Zile minunate ce vor pentru fiecare, fie ca suntem tristi, dezamagiti, fie ca suntem cuprinsi de fiorul iubirii si traim sentimente inaltatoare, e bine sa le traim asa, cu putina iubire pe alocuri; veti vedea ca astfel ca serile de sarbatoare ce vor urma vor fi mai calde, mai frumoase,

Deschideti-va inimile, macar pentru cateva clipe, lasa-ti-va transpusi in iubirea pentru tot ce ne inconjoara, fie ca sunt stari sufletesti, oameni, evenimente deosebite si pentru cateva zile fiti mai buni! Va ajuta sa mergeti mai departe mai increzatori, mai puternici si mai optimisti!

Imaginati-va ca petreceti o seara minunata alaturi de cei dragi, muzica buna fiind ingredientul care face ca totul sa fie perfect.

“Only you” sau o compilatie special aleasa doar pentru tine, pentru ca fiecare dintre noi este unic in felul lui.

Attached Files



#143
xmin

xmin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 27.12.2006
Muzica Buna si Update-uri Zi de Zi Gasiti Doar pe WwW.Ezra.Tk or WwW.Motanu.Tk
:P

#144
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
stie cineva cand apare albumul crush si alexandra ungureanu?

am ascultat 2 melodii .  Una are si videoclip iar a doua.. sunt dus dupa ea!! e super crima!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate