Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

La bloc in anul 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 chatnoir401, on Dec 3 2008, 00:06, said:

Parerea mea e ca au renuntat prea usor la acest serial. In formula in care erau sigur avea succes si anul acesta si poate si de-acum incolo.
Poate nu le-o mai fo convenit salariul, stiu eu, sau poate se plictisisera de acelasi lucru de 6 ani, si vroiau altceva. Oricum, prima oara au plecat regizorii, si de-acolo s-a rupt filmul. Au plecat si Mostenescu, Filimon si Mitrache la Kanal D dupa ei. Acolo mizasera pe o audienta ridicata datorita Ligii I care era atunci difuzata de Kanal D si or fi zis c-o sa-i ridice si pe ei. La inceput ni s-a promis un numar de episoade, si au spus ca daca vor avea succes, vor mai face si altele. Rezultatul se stie, dupa nici un an au plecat la Prima TV, sperand si acolo ca vor putea agata publicul Traznitilor in NATO.
Nu mai stiu de atunci audientele serialului "Nimeni nu-i perfect". Cat vor rezista si aici, ramane de vazut, mai ales acum pe fondul crizei, cand SBS a cam inchis robinetul.

#20
Iulya_Roman

Iulya_Roman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 02.03.2013
Serialul ăsta e redifuzat a nu știu câta oară pe pro cinema.
Mă mai uit de plictiseală.
Totuși varianta cu gașca întreagă îmi place nu când au scos multe personaje principale.

#21
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,220
  • Înscris: 22.02.2017
Si pe Sport.ro inca se da...

Edited by megafanro, 02 July 2017 - 00:42.


#22
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Inca se mai difuzeaza...serialul asta nu moare niciodata....

#23
CostyNn96

CostyNn96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 18.04.2018
2020 si inca se difuzeaza Posted Image) , mai nou au bagat si tanar si nelinistit ..wtf, old but god Posted Image)
desi trebuie sa recunosc ca la bloc imi place in varianta initiala., Cum ii baga pe ceilalti actori cum schimb canalul :)), e bine ca ii reia de la episodul 1 in fiecare an, chiar si de cate 2 ori pe an :))

Edited by CostyNn96, 03 January 2020 - 13:38.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate