Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Ghost Rider (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
anca_serban

anca_serban

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.05.2006

View Postherlino, on Mar 15 2007, 17:48, said:

Ieri am vazut si eu filmul.

Ce gunoi...........
Cage asta e cumva dependent de droguri si nu avea bani de doza de a acceptat sa joace in asa ceva?
Nu e el nu stiu ce actor, dar totusi, macar ca e nepotul lui Coppola, sa nu strice renumele familiei.

Ar trebui sa fie afis la intrarea la film cu "recomandat celor sub 14 ani".

Penibil.

Nu pot sa-mi dau seama cum a acceptat Cage sa joace intr-un asemenea film....de fapt, ce sa ma mai mir ca cel de dinainte "THE WICKER MAN" avea sa prevesteasca o decadere.... :D

#38
higheaven

higheaven

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 01.09.2005

View Postmariussp, on Mar 21 2007, 11:11, said:

Reclama extraordinara, motocicleta de exceptie, film sub cele mai slabe asteptari. Pacat....
:coolspeak:

e mai bun wild hogs daca ramanem in sfera motoarelor

#39
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
este promitator filmu, dar nu va avea succes ii personajul negativo-pozitiv-pricipal singurul pe care marvel la facut, si reuseste sa imbibe toate ipostazele, numai cu un singur personaj, abia astept spirdeman 3(cu alte efecte speciale)

#40
joannyta_16

joannyta_16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 14.03.2007
Singurul lucru frumos din film o fost Eva Mendez( pt baieti) :P

#41
e-XisTenZ

e-XisTenZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 30.07.2006

View Postjoannyta_16, on Apr 21 2007, 17:16, said:

Singurul lucru frumos din film o fost Eva Mendez( pt baieti) :P

Te contrazic, singurul lucru frumos din film a fost acel chopper (pt pasionati) :P

#42
DarkMajesty

DarkMajesty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 13.02.2007
Am vazut filmul si pot spune k mi-a placut  :P  ...reusite efecte.....

#43
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 05.04.2007

View Poste-XisTenZ, on Apr 21 2007, 15:46, said:

Te contrazic, singurul lucru frumos din film a fost acel chopper (pt pasionati) :P


Singurul lucru frumos din film ar fi fost Eva Mendez pe acel chopper.....dar n-a fost sa fie. :(

#44
Blu3

Blu3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,240
  • Înscris: 27.06.2006
Astia care spun ca le-a placut filmul cred ca au nimerit in alta sala. Bai, Ghost Rider e ala cu Nicholas Cage pe motoreta! Vezi ca ai luat alt film cu numele asta de pe net.  :nonobad:  Vezi de ce nu e bine sa piratezi?

#45
ira_2016

ira_2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 03.03.2007
Personal, consider ca am piedut timpul vizionand acest film. Mi s-a parut ca actorii au jucat superficial, au fost prea,prea,prea multe efecte vizuale, iar subiectul cam "tras de par". Si cand ma gandesc ca urmeaza partea a doua (care prin definitie este INTOTDEAUNA mult mai putin reusita decat prima parte).......

#46
dilemaro1

dilemaro1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 12.04.2006
L-am vazut la cinema si mi sa parut destul de OK, putin amuzant, putina actiune, putina dragoste si mult Nicolas Cage, care este actorul meu preferat. Daca ar fi fost altcineva in film, cred ca nu m-ar fi impresionat deloc.
Nicolas Cage joaca super in filmul Next care ruleaza acum la noi in cinematografe.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate