Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Discutii/comentarii

- - - - -
  • Please log in to reply
261 replies to this topic

#1
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
aici se va discuta tot ce tine de prima editie a concursului.pt orice intrebari legate de concurs,erori depistate,sau orice fel de comentarii legate de concurs..nu ezitati sa postati.

#2
jablonsky

jablonsky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 10.10.2006
am voie sa pun acelasi pariu/pronostic daca a mai fost pus de altcineva in concurs ?

trebuie sa scriem analiza, motivatie pentru pariurile alese ?  <_<

#3
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
acelasi eveniment da,dar trebuie ca semnul ales de tine sa difere de cel al celui care a ales deja acelasi eveniment.
analiza nu e obligatorie,dar e intotdeauna binevenita.
completez si la regulament acum.

Edited by bamse04, 23 February 2007 - 16:46.


#4
jablonsky

jablonsky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 10.10.2006
dar iti dau urmatorul exemplu:

1. cineva alege la steaua - dinamo , pariul over 3.5, eu mai am voie sa aleg over 2.5 ?? sau trebuie under?
2. cineva alege la steaua - dinamo, pariul 1, eu mai am voie sa aleg pariul 1 (AH 0) ?? sau trebuie sa aleg dinamo ?

cam atat deocamdata

#5
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 17.04.2006

View Postbamse04, on Feb 23 2007, 16:44, said:

acelasi eveniment da,dar trebuie ca semnul ales de tine sa difere de cel al celui care a ales deja acelasi eveniment.

Propun modificare .... este absurd  :deadtongue: , eu nu am de unde sa stiu ce pariu aleg unii si altii , poate ca nici nu ma uit sa vad ce au ales ceilalti . Si nu cred ca ar influenta cu nimic , fiecare pariaza ce vrea .

Aaa , si inca ceva , eu as propune fara meciuri live ....

Si inca ceva :) Ne facem fiecare topic aici sau cum ... ?

Edited by Sef-chenko, 23 February 2007 - 17:01.


#6
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
si eu zic la fel....sa  se poate alege  si aceleashi meciuri....si acelashi pronostic....poate eu ajung mai tarziu acasa si multe meciuri pe care vroiam sa le joc sunt deja alese....


si propun sa incepem de maine k sa prindem weekendul...k dupa aceea de luni pana joi nu mai sunt meciuri.....

#7
jablonsky

jablonsky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 10.10.2006

View Postdj-spaniolul, on Feb 23 2007, 17:03, said:

si eu zic la fel....sa  se poate alege  si aceleashi meciuri....si acelashi pronostic....poate eu ajung mai tarziu acasa si multe meciuri pe care vroiam sa le joc sunt deja alese....
si propun sa incepem de maine k sa prindem weekendul...k dupa aceea de luni pana joi nu mai sunt meciuri.....

cine se scoala de dimineata... :P departe ajunge ... noroc pe noi astia mai la est

#8
ichebau

ichebau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 05.09.2006
eu zic sa alegem 10 meciuri aleator si fiecare sa puna pronosticurile sale. as lua in considerare la fotbal de ex doar cotele solist 1 X 2 si under/over.

#9
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
nu..fiecare joak ce meci vrea....dak vreau sa joc un meci din germania 3...il joc :P  :P

#10
jablonsky

jablonsky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 10.10.2006
cred ca threaduri separate ca sa putem tine evidenta mai bine...


inca ceva, cu cat timp inainte de inceperea partidei trebuie sa pariem ???

#11
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
oki,se pot alege inclusiv aceleasi meciuri,dar in limita decentei..adica sa nu se copieze integral un bilet,daca acesta contine mai mult de un eveniment.
meciurile trebuie postate cu minim 10 minute inainte de inceperea primului eveniment de pe bilet.am completat si in regulament

Suntem 14 inscrisi,am tras la sorti 2 grupe de 7(jablonosky a ales 7 numere dintr o lista,fiecare concurent avand atribuit cate un numar aleatoriu intre 1 si 14).primii 4 din fiecare grupa se califica in sferturi.unde se vor forma 2 grupe de 4,primii 2 din fiecare grupa merg in semifinala.fiecare concurent va posta in topicul aferent grupei sale.pt fiecare etapa vor exista topicuri diferite.

Edited by bamse04, 23 February 2007 - 17:14.


#12
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
si knd incepem?

#13
ichebau

ichebau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 05.09.2006
o lista cu cei inscrisi nu ar strica sa fie afisata iar cine mai vrea sa se treaca acolo pana la expirarea termenului de inscriere e binevenit.

Edited by ichebau, 23 February 2007 - 17:17.


#14
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 17.04.2006

View Postichebau, on Feb 23 2007, 17:17, said:

o lista cu cei inscrisi nu ar strica sa fie afisata iar cine mai vrea sa se treaca acolo pana la expirarea termenului de inscriere e binevenit.
Deja s-au facut grupele , ma gandesc ca sunt inchise si inscrierile .... Asta e , au lipsit la "pomana" :D

#15
ichebau

ichebau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 05.09.2006
totusi nu am nici o comfirmare ca sunt inscris, motiv pt care spuneam sa se posteze lista cu cei inscrisi.

#16
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
daca mai apare cineva,minim 2 concurenti,i ''atasam la grupe''.in caz contrar la ora 0 incepem concursul.prima etapa,a grupelor va dura pana duminica 4 martie ora 0

#17
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 17.04.2006

View Postichebau, on Feb 23 2007, 17:23, said:

totusi nu am nici o comfirmare ca sunt inscris, motiv pt care spuneam sa se posteze lista cu cei inscrisi.
Au aparut si grupele , trage cu ochiu ;)

Edited by Sef-chenko, 23 February 2007 - 17:24.


#18
ichebau

ichebau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 05.09.2006
tx, eram concentrat aici.  :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate