Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Sagem my 600x

- - - - -
  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#73
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
Sagem my600x e bun la pretul care il are cu defectele sunt mai rare dar deranjate dar te obisnuiest, daca putin bani ce vrei, dar cea mai tampenie problema care o are cu comenzile nu le executa intodeauna bine parca butoanele alea sunt pe langa nu stiu mai ales cel din centru e groaznic, trebuie sa umbli mai incet si sa apesi tare si lung, la scris sms iara e un chin.
Nu sunt posesor de nokia deocamdata, am avut, dar nu prea sunt de multimedia, pe parcus o sa iau un SE care e super.
Dar serios un tel mai bun ca nokia (nu toate) nu am vazut, sa nu aiba probleme mari, sa se reseteze, sa se inchida, sa ramana fara semnal etc nici gand, dar sunt mai scumpe.  ;)

Edited by cosx23, 29 March 2008 - 20:23.


#74
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

View Postcosx23, on Mar 29 2008, 20:19, said:

Dar serios un tel mai bun ca nokia (nu toate) nu am vazut, sa nu aiba probleme mari, sa se reseteze, sa se inchida, sa ramana fara semnal etc nici gand, dar sunt mai scumpe.  ;)
Sa fim seriosi. Sa-ti dau unul sau doua exemple (non symbian) de "ultima generatie" care fac exact ceea ce zici si mai au si probleme cu citirea memoriilor: Nokia 2630, 5310, 6500.
Si iti spun nu numai din ce aud/citesc/probez ci si din experienta profesionala a unui amic care intamplator e programator la Nokia si se ia cu mainile de cap cand vede ca sunt puse in vanzare telefoane nefinisate pe care el si colegii lui trebuie sa le "faca bine" cu un upgrade de bun simt...daca reusesc. Si asta fara sa intervina asupra lor Orange.

#75
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006

View Posttzotzolyno, on Mar 29 2008, 21:09, said:

Sa fim seriosi. Sa-ti dau unul sau doua exemple (non symbian) de "ultima generatie" care fac exact ceea ce zici si mai au si probleme cu citirea memoriilor: Nokia 2630, 5310, 6500.
Si iti spun nu numai din ce aud/citesc/probez ci si din experienta profesionala a unui amic care intamplator e programator la Nokia si se ia cu mainile de cap cand vede ca sunt puse in vanzare telefoane nefinisate pe care el si colegii lui trebuie sa le "faca bine" cu un upgrade de bun simt...daca reusesc. Si asta fara sa intervina asupra lor Orange.

Sa nu intelegi ca laud nokia, dar eu am avut cam 3-4 tel nokia si nam avut deloc probleme, doar e50 putin mai greoi ca avea symbian, restu nu, si toate la sh inafara de e50 si toate originale. Eu daca as lua acum as lua un SE e mai multimedia si nu blocat ca sagem in functile meniului, asta 600x nici nu poti vedea poza pe tot ecranul, nu merge sa dau poza dupa poza, e aiurea unele chesti, are el unele chesti in meniu cu pozele dar nu merge bine, merge f incet, daca mergea mai repede era misto, si carcasa care a inceput sa scartie din toatea imbinarile. Iam pus cu bucatele de hartie la inbinari sa fie mai fix :))

Edited by cosx23, 30 March 2008 - 00:53.


#76
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

View Postcosx23, on Mar 30 2008, 01:50, said:

Sa nu intelegi ca laud nokia, dar eu am avut cam 3-4 tel nokia si nam avut deloc probleme
N-ai avut probleme pt ca, probabil, ai stiut in cazurile alea ce sa alegi. Spre exemlu eu nu as mai fi aruncat 3-4 mil pe my600x de la Orange stiind ce ii poate capul. M-as fi documentat. Ai avut ghinion, dar de la un caz la a arunca cu noroi in tot (adica "a generaliza") e prea mult.
Am avut si eu Nokia, recunosc: din seria low end si nu m-am dezamagit. Cu cele multimedia e greu de spus.

#77
vlad_gidea

vlad_gidea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 28.07.2007
datimi pls si mie un driver pentru sagem pentru cablu de date...pentru un sagem my600x ..va rog e urgent...datimi pls pm...cu un link ceva..urgent..

#78
drq101

drq101

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 25.03.2007

View Postvlad_gidea, on Apr 2 2008, 15:54, said:

datimi pls si mie un driver pentru sagem pentru cablu de date...pentru un sagem my600x ..va rog e urgent...datimi pls pm...cu un link ceva..urgent..

schimbi extensia din rar in exe si-l instalezi. sau:


http://global.mobile...ad/download.jsp
http://www.planetsagem.com/index.php

Attached Files



#79
ionutz-andrei

ionutz-andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 10.06.2008
da intr-adevar cei de la orange ''ciopartesc'' telefoanele...ei le schimba softul original..care merge bine si nu se blocheaza...cu softul lor de tot rahatul...

#80
Silviu1983

Silviu1983

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 14.04.2008
Cine are o fata de sagem my 600x ca am spart fata ecranul la el .VA ROG SUBLIM .PLATESC .(http://forum.softped...icons/icon4.gif)

#81
S-CIM

S-CIM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 02.11.2008
Salut.AM si eu o intrebare :peacefingers: .Am telefon sagem my600x :notangel: .si de atunci am o mare intrebare!!!   dc nu pot instala jocuri.am luat si dp net le-am bagat in telefon cand il rulez  :death: :deadtongue:    "acest fisier nu poate fi rulat!!!" :console: .Ori nu situ eu ce sa fac ori nu's bune jocurile ori e prost telul ,ori imi trebe un progrm(s-ar spune ca am java)sper sa ma ajutati.ms anticipat

#82
S-CIM

S-CIM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 02.11.2008
hei nu ma ajuta nimeni :console: ?rautatilor :P

#83
S-CIM

S-CIM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 02.11.2008
ms m <_< ult

#84
CSSTAP

CSSTAP

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 27.06.2008

View PostS-CIM, on Nov 2 2008, 16:18, said:

Am telefon sagem my600x :notangel: .si de atunci am o mare intrebare!!!   dc nu pot instala jocuri.am luat si dp net le-am bagat in telefon cand il rulez  :death: :deadtongue:    "acest fisier nu poate fi rulat!!!"
Descarca si .jad nu numai .jar
Daca nu este[.jad] exista JADMaker.

#85
S-CIM

S-CIM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 02.11.2008
pai eu le-am deskarcat e amandoua o sa incerc sa caut jadmaker ms oricum  :)

#86
butterflyaly

butterflyaly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.09.2009
Am si eu o intrebare. Ce rezolutie suporta la jocuri sagemul my600x?  si cati kb suporta??


Si mai am o mica intrebare daca instalez windows mobile pe el  nu se mai blocheaza sau nu mai face figuri???

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate