Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Vreau sa-mi iau patine

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#127
mariusbot

mariusbot

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.03.2011
Unde este magazinul din Decebal ??????????????
dati un punct de reper pe langa ce magazin este???

Edited by mariusbot, 08 March 2011 - 16:36.


#128
Aries(ro)

Aries(ro)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 22.03.2004
http://www.skateworld.ro/contact.html
Vezi că ai o hartă mai jos în pagină. E un pic ascuns; intrarea e în faţa unui gang, pe stânga.

#129
lex2010

lex2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.10.2009
Ce parere aveti de OXELO Fit3 din Decathlon? As putea sa gasesc ceva mai bun de max 250 lei?

#130
fastestmikee

fastestmikee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.10.2011
Oxelo inseamna NO NAME. Diferenta o vei simti doar cand vei merge cu niste patine de gheata care sunt facute de o firma care se ocupa cu asa ceva. Sunt mai confortabile, au o lama dintr'un otel mai bun si iti va face placere sa iesi cu ele ! In plus le poti purta ani buni si te poti obisnui cu ele mult mai bine decat daca iti iei altele in fiecare an...

#131
georgenecula70

georgenecula70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.11.2011

 fastestmikee, on 17th October 2011, 09:58, said:

Oxelo inseamna NO NAME. Diferenta o vei simti doar cand vei merge cu niste patine de gheata care sunt facute de o firma care se ocupa cu asa ceva. Sunt mai confortabile, au o lama dintr'un otel mai bun si iti va face placere sa iesi cu ele ! In plus le poti purta ani buni si te poti obisnui cu ele mult mai bine decat daca iti iei altele in fiecare an...
Caut si eu niste patine pentru copii mai bune asa pentru fiu' meu si in supermarketuri gasesc  numai "stricaciuni". Nu le'am vazut pe cele Oxelo de la decathlon. Acelea cum sunt? Patineaza destul de bine si vreau sa'i fac o surpriza de ziua lui :) Am vazut pe la patinoar ca cei care sunt mai meseriasi asa au patine de hockey... Pot sa ii iau astfel de patine daca nu a mai avut nicodata? O sa poata merge cu ele?

Edited by georgenecula70, 01 November 2011 - 09:59.


#132
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 21.09.2006

 georgenecula70, on 1st November 2011, 10:57, said:

Caut si eu niste patine pentru copii mai bune asa pentru fiu' meu si in supermarketuri gasesc  numai "stricaciuni". Nu le'am vazut pe cele Oxelo de la decathlon. Acelea cum sunt? Patineaza destul de bine si vreau sa'i fac o surpriza de ziua lui :) Am vazut pe la patinoar ca cei care sunt mai meseriasi asa au patine de hockey... Pot sa ii iau astfel de patine daca nu a mai avut nicodata? O sa poata merge cu ele?

Daca vrei patine bune de hockey incearca aici: http://www.kareszspo...Ice-hockey.html

#133
mihaitzasx

mihaitzasx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.06.2011
Luna aceasta se va deschide in Bucuresti Magazinul de patine Skates.ro unde vom putea gasi patine de hockey CCM si Reebok la preturi foarte bune. In afara de acestea o sa fie si patine recreationale pentru adulti si copii de la Bladerunner din colectia 2012 si Skiuri, Clapari de la Nordica. Avem de unde alege echipamente de calitate pentru acest sezon ;)

#134
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Pentru cine le are cu artisticu in urmatoarele 8 ore mai e oferta destul de buna aici: http://www.groupon.r...e-roces/1537371

#135
Laura2

Laura2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.11.2011
Puteti intra si pe www.oneshop4u.ro unde veti gasi mii de produse la un pret accesibil.Bafta

#136
Ageamiu

Ageamiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 05.10.2003

 Laura2, on 24th November 2011, 11:04, said:

Puteti intra si pe www.oneshop4u.ro unde veti gasi mii de produse la un pret accesibil.Bafta


Dar ce are link-ul cu patinele ?
Nu au nici măcar una în ofertă...

#137
CastraveteMurat

CastraveteMurat

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 45
  • Înscris: 02.12.2011
Ce parere aveti despre astea? Powerslide Hurricane:
http://skateworld.ro...;category_id=48

Sunt incepator, nu pot sa merg cu cele de patinaj artistic, port 45 la adidasi, deci am nevoie de 44 la ele din cate stiu, nu ?

Ar mai fi astea http://www.decathlon...black-149173697 deci ambele de firma... nu stiu pe care sa le iau :|

#138
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Daca esti incepator, incearca sa gasesti patine cu siret, sunt mult mai comode si mult mai usoare fata de cele cu clapari. Multi au probleme cu cele cu clapari ca sunt rigide si apar traditionalele bataturi, acum depinde si de piciorul fiecaruia.Cel mai important e sa probezi patina inainte sa o cumperi!

#139
CastraveteMurat

CastraveteMurat

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 45
  • Înscris: 02.12.2011
Mi-am luat Powerslide Thunder dupa ce am stat o ora sa probez diferite modele incomode. Au siret + cleme si e din piele cu suport PVC. Sunt f multumit.

#140
mihneaghost

mihneaghost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2011

 gozmyn, on 3rd December 2011, 23:36, said:

Daca esti incepator, incearca sa gasesti patine cu siret, sunt mult mai comode si mult mai usoare fata de cele cu clapari. Multi au probleme cu cele cu clapari ca sunt rigide si apar traditionalele bataturi, acum depinde si de piciorul fiecaruia.Cel mai important e sa probezi patina inainte sa o cumperi!


A trebuit sa aleg niste patine pentru copii pt aia mica si acelasi tip mi-a inspirat cea mai multa incredere. Au siret jos si o clapa sus. Asta mi se pare cea mai buna varianta sa tina glezna bine si sa fie confortabile.

http://www.skates.ro...iceg-2011-black

#141
pepsinucocacola

pepsinucocacola

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 02.05.2014
Salutare tuturor. Vad ca nu a mai postat cineva pe aici in ultima vreme dar am nevoie de putin ajutor. Patinez de 3 ani si am avut niste patine de gheata slabe luate din hypermarket (nu mai repet gresala asta) iar acum imi caut unele noi si de preferinta hockey. Vreau ceva calitativ sa fiu sincer iar ca buget caut sa ma incadrez in aprox 500 lei. Am cautat pe net patine hockey si am gasit 2 variante: un  CCM TAKS 2052 sau un Reebok 9k. Voi ce pareri aveti?  Imi plac Reebok cum arata si mi se pare interesant sistemul cu pompa dar as vrea niste pareri. Am vazut magazinul se afla in Bucuresti ceea ce este grozav pt ca asa  le pot proba. Astept sfaturile voastre pt ca ma gandesc sa cumpar saptamana viitoare.

#142
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Greseala mea, am gresit topicul. Se poate sterge mesajul!

Edited by gozmyn, 18 December 2015 - 12:59.


#143
Razvan125

Razvan125

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 03.02.2016
Daca vrei patine de hockey, iti recomand firma Bauer. Patinele sunt mai scumpe insa sunt de calitate.

#144
das_d

das_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 26.09.2016
Sunt complet incepator (am patinat de vreo 3 ori) in viata mea, dar vreau sa ma apuc. Nu vreau sa devin profesionist, intentionez sa merg 1-2 ori pe saptamana.
Nu stiu mai nimic despre patine, doar  ca cele care sunt la inchiriat sunt niste jafuri ordinare.

Voiam sa va intreb:
- recomandati pt. un incepator patine de hockey sau normale?
- ce parere aveti de astea? Ma atrage dicountul de 50%. Cum nu stiu daca si cat de des voi frecventa, nici nu vreau sa dau o avere pe ele. Alternativa ar fi la Decathlong.
Nu as da mai mult de 200 ron pe o pereche. http://www.emag.ro/p...5/pd/DKPLSYBBM/

Multumesc pt. sfaturi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate