Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Nokia la CeBIT

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
Cu o zi inainte de deschiderea targului de la CeBIT,Nokia a prezentat la Melbourne, Australia, cele mai recente modele de telefoane care vor fi lansate la CeBIT.  :cool:


Ce "meniu" avem astazi:  :P
Nokia 3510/3410
Nokia 6310i
Nokia 7210  
Nokia 9210i

Sa comentam putin ce avem aici.

3510, 3410 sunt inlocuitoarele seriei 3000, sper ca acestea sa fie mult mai reliable decat modelele vechi care au urmat o tendinta descendenta in ceea ce priveste calitatea, 3210 bun, 3310 acceptabil, 3330 mari probleme tehnice.

7210 nu se aseamana cu nimic de pana acum chiar daca ei spun ca este o dezvoltare a lui 7110, care numai succes n-a avut, asta stim si din faptul ca au existat probleme cu software-ul, etc fabricatia lui incetand subit.
Oricum 7210 e misto, sper sa fie si bun.

6310i este un telefon cu siguranta bun, si spun asta pentru ca singurul telefon cu adevarat de incredere de la Nokia, de altfel apreciat si de cunoscatori este 6210 respectiv 6310.

9210i ma face sa zambesc pentru ca stiu ce probleme au existat cu modelele vechi, versiuni de soft cu bug-uri imense, numerele salvate pe communicator care nu se regaseau pe telefon ba chiar se stergeau, ma rog si alte "glume" de astea.
Toti posesorii de aparte de tipul asta stiu cum tot timpul cautau sa fie la zii cu ultimele versiuni si build-uri de soft de la Nokia, in speranta casirezolvau problemele.
Ceva a fost bun si in trecut, telefonul "suna" excelent si nici disply-ul nu era rau.
La modelul nou s-a scapat si de handicapul de a nu avea HSCSD sau GPRS.
Sa-i uram succes.

Per total Nokia nu se lasa, ceea ce este foarte bine, daca si preturile o sa fie corecte vom fi mai fericiti.

Vechiul topic cu modelele Nokia a fost sters, dar daca doriti sa faceti prezentari si dumneavoastra sunteti invitatii mei dar cu o conditie, sa arate cel putin la fel ca acesta, asta pentru a mentine un standard ridicat al prezentarii.


Greets,
Speedo

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate