Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Telefoane care suporta wavuri, si tel care nu suporta

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003

Quote

Originally posted by mir_amd
scavenger, mai da-ne detalii tehnice despre tel.  tau.  + pretz ..etc
Si apropos de pret. Stie cineva un site romanesc calumea dedicat telefoanelor mobile?  Un site unde sa gasim si  PRETURILE.  
     
     voi da eu 2 exemple de siteuri :
  www.chip.ro,   unde gasesti  f multe telefoane, si detalii despre ele. ( cu mici informatii false ici colo) , dar fara preturi .  
   www.connex.ro   Aici gasiti preturi , dar doar la cateva telefoane, si am impresia ca  unele nu mai sunt valabile . De exemplu nu cred ca  sonyericsson T100  mai costa 24 $, chiar si cu abonament.  mai e oferta aia ?  

 

   voi ce siteuri stiti ?



www.rtelgsm.ro

#38
Rapa

Rapa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 27.07.2002
Chiar nimeni nu-mi poate spune ce formate (midi sau wav) suporta SE T230?
Multumesc

#39
DSF

DSF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 28.11.2001
T230 suporta AMR si MIDI

#40
BM

BM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 08.01.2004
Indiferent de ce fel de format de melodii suporta telefonul vostru puteti sa downlodati melodii polifonice (mid si wav) de pe www.polifonice.home.ro
Tot aici gasiti si aplicatii JAVA si soft  Astept parerile voastre despre site, si deasemenea sugestiile la [email protected]

#41
DjAdi

DjAdi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,535
  • Înscris: 17.03.2003
Tot sonerii wav sau sunete de animale in format wav gasiti si pe www.fun-sms.ro , daca aveti si voi mai multe sonerii wav trimite-ti si mie sa le pun pe site sa le poate lua si altii.

#42
polifonice

polifonice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 21.05.2004
E o diferentza omule intre cele doua site-uri www.polifonice.home.ro e GRATUIT

#43
roby4ever

roby4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.07.2005

mir_amd, on Feb 1 2004, 11:29, said:

m55 are vreo 12 sau 16 canale,  1.9 Mb memorie,  si ti-l recomand.

<{POST_SNAPBACK}>

....apropo......
Cu un cablu de date, un soft pentru aplicat pach-uri, si pach-ul pentru memorie de 3.75MB chiar iti faci telefonul sa aiba 3.75Mb memorie
Crede-ma  eu am incercat si merge  :coolspeak:
PS:acest pach doar iti sterge language-pack -urile de care n-ai nevoie [limbile franceza , japoneza, araba si ce mai are. iti lasa doar Engleza.[daca, chiar ai nevoie de Romana iti poti baga language-pack ul Ro :)
Eu sunt multumit cate face tel-ul meu [pentru el][wav-uri nu mai zic.. bag melodia intreaga pe el :) ]
PPS: totusi credk o sa-mi iau un 6230i :)

#44
EcStAsY01

EcStAsY01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 08.02.2006
Lamuriti-ma si pe mine unde gasiti wav-urile astea pt m55? am cautat o noapte intreaga si ce am gasit nu e bun...stiu ca trebuie sa aiba intel dvi...da undeeeeeeee le gasesc am incercat sa intru pe situri-le care lea-ti publicat dar nici unu nu e bun...

#45
EcStAsY01

EcStAsY01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 08.02.2006

View Postroby4ever, on Sep 15 2005, 15:54, said:

....apropo......
Cu un cablu de date, un soft pentru aplicat pach-uri, si pach-ul pentru memorie de 3.75MB chiar iti faci telefonul sa aiba 3.75Mb memorie
Crede-ma  eu am incercat si merge  :coolspeak:
PS:acest pach doar iti sterge language-pack -urile de care n-ai nevoie [limbile franceza , japoneza, araba si ce mai are. iti lasa doar Engleza.[daca, chiar ai nevoie de Romana iti poti baga language-pack ul Ro :)
Eu sunt multumit cate face tel-ul meu [pentru el][wav-uri nu mai zic.. bag melodia intreaga pe el :) ]
PPS: totusi credk o sa-mi iau un 6230i :)
Suna interesant roby am cablu de date...la m55 pls da add la id meu ecstasy_y_y vreau sa sterg si eu alea sa fac memoria mai mare pls...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate