Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
recomandare GPS android

La multi ani @MindArchitect!

La multi ani de Sfantul Nicolae&#...

Cum accesez Whatsapp daca ma obli...
 Ce melodie ati vrea sa ascultati ...

Recomandare radio muzica veche in...

OnePlus 12

tv jvc(vestel) cu dungi brusc
 Parere rezistena bloc din 1989 fo...

Apel la relații clienți...

Debranșare de la curent elec...

IPS Teodosie este cercetat de DNA...
 Race for Glory (2024)

Apogeul frumusetii feminine 65+?

Achizitionare placa video Palit s...

Stie cineva daca tableta va funct...

shMessenger Mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
210 replies to this topic

Poll: Calitatea versiunii 1.7 Platinum (186 member(s) have cast votes)

Cat de buna vi se pare versiunea 1.7 Platinum ?

1. Foarte slaba (28 votes [15.05%])

Percentage of vote: 15.05%

2. Slaba (10 votes [5.38%])

Percentage of vote: 5.38%

3. Satisfacatoare (31 votes [16.67%])

Percentage of vote: 16.67%

4. Buna (55 votes [29.57%])

Percentage of vote: 29.57%

5. Foarte buna (62 votes [33.33%])

Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

BNG

BNG

Member

• Grup: Members
Aplicatia e super (daca nu stiati are si log  :coolspeak:  ), pacat ca se mai intampla sa nu mearga uneori.

Edited by BNG, 03 June 2007 - 18:57.

jcgvipp

jcgvipp

New Member

Aplicatia e OK; imi functioneaza foarte bine pe Nokia E65. o singura problema am de zis: dc tel e in modul stand by, cand scrie cineva nu apre pe ecran nimic. la agile apare. Nu poti lasa sunetul sau vibratia in orice moment. astept raspuns.

Hamann85

Hamann85

Junior Member

A patit cineva ca nu se poate loga din cauza ca e invalid login information?
Am facut si alt cont si incercat...si cu alt cont de mess si nimic,e cumva vreo problema la program?

manolos

manolos

Junior Member

View PostHamann85, on Jun 15 2007, 13:03, said:

A patit cineva ca nu se poate loga din cauza ca e invalid login information?
Am facut si alt cont si incercat...si cu alt cont de mess si nimic,e cumva vreo problema la program?

nu cred ca e de la program
eu personal am ultima versiune si este superioara fata de cea veche
:coolspeak:

BNG

BNG

Member

Mie nu mi se conecteaza decat prin wap (connection type) desi setarile pentru internet sunt facute bine pentru ca opera mini imi merge fara probleme.
Aveti idee de ce?

dariusman

dariusman

New Member

salut, sunt nou pe aici dar va urmaresc de ceva vreme si instalez tot ce apare pe site nou pe tel meu (e50).
am avut instalat o varianta mai veche de shmessenger care a mers perfect,am instalat versiunile noi 1.9 si de atunci nu mai functioneaza.Am desinstalat aplicatia am reinstalat-o,acelasi raspuns,la conectare spune "connetion reset"Am refacut setarile de conexiune la internet de nenumarate ori,am resetat telefonul, nici un rezultat. Pacat ,era f buna aplicatia si felicitari creatorului !!!
daca ma poti ajuta astept un raspuns ! :worthy:

Attached Files

Srachi

Srachi

Senior Member

• Grup: Senior Members
Este acest messenger de incredere?Am downloadat aceasta plicatie,am instalato pe telefon dar mie frica sa ma inscriu pe ea.Poate sunt paranoi c degeaba dar nu stiu de ce tre sa ai nevoie si de user pe acel site nu doar de id de yahoo.Ma gandeam ca poate aplicatia java sa trimita parola si id-ul de yahoo creatorilor acestei aplicatie.Este posibil asha ceva?Sau merge in mod encriptat o astfel de parola pe net?Poate cineva sa vada ce e in aplicatia aia?Daca are cumva ceva exploit?Mersi si daca is paranoic nu ma injuratzi ca nu ma pricep eu la java si la ce se poate face cu o astfel de aplicatie.

Navigatorul

Navigatorul

Member

View PostSrachi, on Jun 19 2007, 12:59, said:

Este acest messenger de incredere?Am downloadat aceasta plicatie,am instalato pe telefon dar mie frica sa ma inscriu pe ea.Poate sunt paranoi c degeaba dar nu stiu de ce tre sa ai nevoie si de user pe acel site nu doar de id de yahoo.Ma gandeam ca poate aplicatia java sa trimita parola si id-ul de yahoo creatorilor acestei aplicatie.Este posibil asha ceva?Sau merge in mod encriptat o astfel de parola pe net?Poate cineva sa vada ce e in aplicatia aia?Daca are cumva ceva exploit?Mersi si daca is paranoic nu ma injuratzi ca nu ma pricep eu la java si la ce se poate face cu o astfel de aplicatie.
Esti prea paranoic :huh:

yoni

yoni

Junior Member

yo am un SE k510i(128*160) si ma intrebam,trebuie sa iau o versiune anume sau oricare?costa cv dak stau pe mess?pt mesaje?

yoni

yoni

Junior Member

super smekera aplicatia asta.imi merge super bine.super tare...nu am reprosuri...poti sa trimiti poze,iti arata knd cineva intra,iese dp mess,ai sunete,super tare.

Navigatorul

Navigatorul

Member

Si sa nu uitam k daca dai click pe "show icon" iti arata avataru in dreapta sus! ;)  (dureaza putin pana il downloadeaza deci o mica asteptare nu strica)

aproape0m

aproape0m

Member

salut.
felicitari pentru aplicatie, nu am avut probleme cu ea pana acum ( nici nu pot spune ca am folosit-o intens )

nu se poate sa ne explici cum se face o tema, ca sa putem sa facem fiecare ce ne duce capul ? spre exemplu mie mi-ar conveni o tema default, cu un contrast bun, nicidecum cine stie ce eyecandy.

zgayby

zgayby

New Member

View PostBNG, on Jun 15 2007, 18:15, said:

Mie nu mi se conecteaza decat prin wap (connection type) desi setarile pentru internet sunt facute bine pentru ca opera mini imi merge fara probleme.
Aveti idee de ce?

subscriu, exact acelasi lucru mi se intampla si mie.
Mai am o curiozitate - cum sa sterg shmessenger care apare in dreptul id-ului meu?

Vlad01

Vlad01

Member

Asta cu wap-ul nu e numai de ieri :(. Si parca are delay destul de mare...pana primeste celalalt ce trimiti. Nasoala treaba, era prea frumos ca sa tina.

Navigatorul

Navigatorul

Member

Vrem temeeeeeeeee! Hai man dane si noua un program sau ceva ca sa facem teme!

blackT

blackT

Member

View Postdariusman, on Jun 18 2007, 10:16, said:

salut, sunt nou pe aici dar va urmaresc de ceva vreme si instalez tot ce apare pe site nou pe tel meu (e50).
am avut instalat o varianta mai veche de shmessenger care a mers perfect,am instalat versiunile noi 1.9 si de atunci nu mai functioneaza.Am desinstalat aplicatia am reinstalat-o,acelasi raspuns,la conectare spune "connetion reset"Am refacut setarile de conexiune la internet de nenumarate ori,am resetat telefonul, nici un rezultat. Pacat ,era f buna aplicatia si felicitari creatorului !!!
daca ma poti ajuta astept un raspuns ! :worthy:

Shi mie imi face la fel pe un n73: "connection reset" !!!

manolos

manolos

Junior Member

View PostblackT, on Aug 14 2007, 10:46, said:

Shi mie imi face la fel pe un n73: "connection reset" !!!

asa am patit si eu ,dar am instalat versiunea 1.9.10 si de atunci nu am probleme.si merge prin conexiune internet

blackT

blackT

Member

View Postmanolos, on Aug 15 2007, 19:14, said:

asa am patit si eu ,dar am instalat versiunea 1.9.10 si de atunci nu am probleme.si merge prin conexiune internet

shit,nu mai merge nici aia...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate