Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

About PREY

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
bebita67UP

bebita67UP

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.11.2006
Buna

Am cumparat recent Prey. Stiu ca e cam tarziu fata de aparitia jocului. Nu sunt un jucator patimas, doar de petrecere a timpului liber. Deci, nu stiu prea multe despre acest segment de "distractie". Am "patruns" vijelios in actiunea jocului, dar in scurt timp m-am trezit blocat intr-o camera cu 3 "zombi", din care nu mai pot sa ies. Ce as vrea sa stiu, daca se poate. In astfel de jocuri, sau in PREY, ca sa fiu mai exact, jocul te "duce" din episod in episod, sau exista o sansa de a o lua in "directii" gresite, trebuind sa te intorci la "calea cea buna"? Eu, oricum, am facut introd asta de mai multe ori, dar am ajuns in acelasi loc, unde, singurul lucru in care poti "trage" (cu exc celor 3 "poor bastards") este o usa acoperita cu "o membrana impenetrabila". Daca vrea cineva sa-mi ofere ceva detalii, multumesc anticipat!
Cu stima!

#2
dannydanct

dannydanct

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 28.09.2006

View Postbebita67UP, on Feb 9 2007, 11:16, said:

Buna

Am cumparat recent Prey. Stiu ca e cam tarziu fata de aparitia jocului. Nu sunt un jucator patimas, doar de petrecere a timpului liber. Deci, nu stiu prea multe despre acest segment de "distractie". Am "patruns" vijelios in actiunea jocului, dar in scurt timp m-am trezit blocat intr-o camera cu 3 "zombi", din care nu mai pot sa ies. Ce as vrea sa stiu, daca se poate. In astfel de jocuri, sau in PREY, ca sa fiu mai exact, jocul te "duce" din episod in episod, sau exista o sansa de a o lua in "directii" gresite, trebuind sa te intorci la "calea cea buna"? Eu, oricum, am facut introd asta de mai multe ori, dar am ajuns in acelasi loc, unde, singurul lucru in care poti "trage" (cu exc celor 3 "poor bastards") este o usa acoperita cu "o membrana impenetrabila". Daca vrea cineva sa-mi ofere ceva detalii, multumesc anticipat!
Cu stima!

sal
eu am terminat jocul
nu stiu exact unde esti tu
nu imi dau seama care sunt cei 3 zombi, cum ii numesti tu
cauta o usa sa poti pleca de acolo
vezi ca pe la inceputul jocului
o sa vb cu indianul batran
pe taramul celalalt si trebuie sa "inveti" sa iti folosesti sufletul
parca apasand pe e
si astfel poti trece
de menbrana
si sa te duci sa deschizi usa
daca nnu ai inteles
mai scriemi
a trecut ceva timp decat am terminat jocul dar popate te ajut
salut bafta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate