Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Cel mai prost film

- - - - -
  • Please log in to reply
960 replies to this topic

#19
Ilila

Ilila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 14.11.2003
Intradevar gustul nu se discuta... dar pe gustul meu nu au fost urmatoarele (bineinteles vorbesc de filme mai recente):
- Ingerii lui Charlie II, Desperado II, Blonda de la drept II (mai bine le lasau intr-o singura serie), Underworld :(

#20
lauredd

lauredd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 06.12.2001
Da , ideea era sa aflu parerile personale ale voastre NU imdb sau mai stiu eu ce recenzii .
Matrix 3 ??? Da , e un film prost considerand ceea ce te-ai asteptat de la el si cum au fost si anterioarele Matrix , dar in nisa lui eu zic ca e un film foarte bun :OK:

#21
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003
ok, de acord, dar thread-ul spune cele mai proaste - un superlativ, nu pot sa cred ca dl. moartea aici, de pilda, vrea sa catalogheze matrix3 sau american beauty ca fiind super proaste...!? Acest domn, ori vede numai 12 filme pe an, ori vrea sa ne umileasca pe toti ceilalti facandu-ne sa credem ca noi suntem in gloata si urmarim numai filme de duzina, in timp ce dumnealui, de acolo de sus, stie ce-i bun... ca sa nu mai vorbesc celalalt care spune ca Lost in Translation este o porcarie.
Dar ma rog, asa cum chiar dl. moartea m-a atentionat, asta este parerea LUI/MEA... si ma opresc aici... ca n-are rost sa mai continui...

#22
Ilila

Ilila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 14.11.2003
Am vazut situatii (de-a dreptul comice) in care fanii Lotr spun despre Matrix ca e o timpenie, si invers, fanii Matrix comenteaza negativ Lotr. De unde pina unde Matrix in razboi cu Lotr??
Sau cei care sunt in preajma unor fanatici Matrix si Lotr sa spuna despre cele 2 filme ca nu le mai plac...

#23
Ultras

Ultras

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 15.01.2004
Kung Pow: Enter the Fist!, 8 Miles, Crossroads

#24
stalin

stalin

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2003
:cool: American Beauty e super. Sa nu va mai aud ca ziceti ca e o porcarie. Porcarii sunt alea gen Matrix, ca acolo singurul subiect e lupta dintre bine si rau. Nimic mai mult.

#25
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003

Quote

Originally posted by jotte_ct
@ snowwhit: liga gentlemanilor extraordinari este un film cu o idee interesanta, ca nu se ridica la nivelul asteptarilor este alta poveste, dar de acolo pana a afirma ca este un film prost... este cale lunga; la fel, te faci ca nu stii ce inseamna prost.[/i]

idee f buna, recunosc + realizare f.f. proasta = un film de tot kkt-ul.
parerea mea....

#26
asterizan

asterizan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 346
  • Înscris: 12.06.2003
History of the world

#27
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
Cel mai prost film al anului ce trecu dupa parerea mea este: Once upon a Tine in Mexico (Desperado 2). Nu inteleg ce draq cauta in acel film Johnny Depp :rolleyes:  In afara de asta mai mentionez Legally Blonde 2 :eek:  :mad:  Cel din urma nu poate fi considerat film  :yeah baby

#28
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Charlie's angel 1&2
Legaly blonde 2
Desperado 2
... niste mizerii de-a dreptul...

#29
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
@Ultras: "Kung Pow" chiar se vrea un film prost... e si caterinka... da' din aia proasta!

#30
hyde

hyde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 28.01.2004
Cel mai prost film care-mi vine acu in minte e U-Turn...  :rolleyes:
Iar un film vazut (un fel de-a spune) recent...  /sHit  Resident Evil

#31
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
"U-turn" nu mi s-a parut deloc prost... adica foarte prost. poate slab pt oliver stone.

#32
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Anul 2003 a fost un an de productii tampite si fara sens. Unele din aceasta categorie sunt: Jeorge of the Jungle 2 (care e cea mai mare aberatie posibila) si cum as putea uita Dump and Dumper 2 care la fel e o porcarie. Lista continua dar cui ii pasa:flame:

#33
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003

Quote

Originally posted by DanyBoss
Anul 2003 a fost un an de productii tampite si fara sens.


Cred ca fiecare an a avut oile lui negre, dar asta nu inseamna ca 2003 a fost un an prost, uita-te nu mai departe de toate filmele nominalizate la Oscar anul acesta, s-a terminat trilogia Matrix (sau asha cred), Terminator 3, etc. nu discut calitatea lor dar zic ca nu-s rele, si toate astea s-au facut in 2003;
Acum sincer, nu am ce sa-ti fac daca din toate filmele disponibile, tu ai ales George Jungle 2 si alte prostii, dar de aici pana la a face afirmatia de mai sus... cred ca este cale lunga si ar trebui sa te revizuiesti...
Howgh

#34
kostyq

kostyq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 02.12.2003
si acum imi pare rau ca am dat 50.000 pentru a inchiria "Invazia" cunoscatorii stiu de ce

#35
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
Am vazut Hulk si ma asteptam sa fie cea mai mare porcarie.... s'a dovedit o surpriza foarte placuta. chiar nu ma ashteptam.

jotte: T3 a fost o porcarie zic eu....

#36
hyde

hyde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 28.01.2004
T3 a fost un fel de T1+2 minus ceva. un 5/10 cu indulgenta cred ca-i e de-ajuns.

Alte 2 filme slabe (zic eu) , vazute de curand:
- Thir13een Ghosts   :eek:
- Daddy Day Care  :rolleyes:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate