Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Detector gaz defect.

Inlocuire serpentina boiler termo...

Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...
 Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

SMS cu valoare adaugata

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

Baiazid

Baiazid

Junior Member

• Grup: Members
Trebuie sa faci contract  cu o firma de telefonie mobila. Contractul presupune si ca ai X sms /lunare.

Nu este chiar asa de avantajos ca firmele de telefonie mobila sunt hraparetze.

Silver77

Silver77

Junior Member

Nici vorba de 40% !!! Max. 25% -asta doar la sute de sms-uri/ luna, altfel cam 10-15% la suta... (combinatiile astea, desigur prin intermediari, aveam niste adrese...)
Se poate si direct cu Connex, spre ex., incearca oricum si da un e-m pe [email protected], o sa-ti o raspunda cineva acolo in cuvinte multe si frumoase, pe la al 7-lea, 8-lea schimb de replici poate va mai apropiati un pic de subiect... Teoretic, trebuie sa le dai proiectul -probabil site-ul gata facut, functional, ceva date comerciale si mai vezi, mai departe...
Vezi totusi cu cine vb. de acolo, pe Connex sunt multe fete care mai de care mai stilate si manierate..., dau copy/ paste raspunsurile de pe niste meniuri dinamice, iti raspund in versuri, strofe, cantece... mai ca-ti vine s-o treci pe ..."privat", ideea e ca doar unu-doi pe acolo stie joaca asta cu sms-urile cu valoare.

Hellriser

Hellriser

Junior Member

M-ar interesa sa stiu cum as putea intra in posesia unui numar special pt SMS-uri. Astfel de numere sunt folosite  cel mai mult de catre site-urile care ofera logouri, rigtonuri, etc. Orice referinta catre modul de functionare sau alte detalii este binevenita. Am incercat cu un search pe forum dar nu am gasit nimic. Este imposibil sa nu se mai fi discutat despre asa ceva...

nepot

nepot

Senior Member

• Grup: Senior Members
Pai...o luam logic...de unde ai putea sa iei numerele alea? De la unul (sau mai multi) din operatori. Tb sa mergi la ei si sa intrebi ce departament se ocupa cu asta, semnezi un contract s.a.m.d

Mai mult de atat nu stiu.

Andres

Andres

Junior Member

Salut ,

Man poti incerca sa dai o castana de verificare la urmatoarea adresa: http://www.voxline.ro/site.html

Servicii -> SMS Marketing

Rugamintea mea este daca afli mai multe legate de acest subiect , poate pui ceva linkuri pe forum  :).

Toate bune,

raztazraz

raztazraz

New Member

Pentru servicii SMS gratuite de tip "plati prin sms" accesati http://fortumo.ro. Prin Fortumo iti poti crea aproape orice fel de serviciu SMS, intr-un mod foarte simplu si gratuit, iar acesta va fi activ in maximi 10 minute. De asemenea, in 2008 poti incasa plati din 10 tari din Europa si Asia (reteaua se extinde cu un numar mare de tari in fiecare an). Serviciile Fortumo sunt disponibile atat persoaneleor juridice, cat si persoanelor fizice.
Pentru mai multe informatii despre servicii SMS si idei de implementare a serviciilor SMS cu suprataxa pe website-uri, puteti accesa blogul http://serviciiSMS.fortumo.ro

Razvan

[ http://static.fortumo.com/images/logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files

sunapemobil

sunapemobil

New Member

Si aici se cauta numar cu valoare adaugata.

Daca furnizorii vad acest mesaj, trimiteti mail va rog la [email protected]

Multumesc.

contact1266

contact1266

New Member

Salut,

Exista 4 servicii Fortumo prin care poti primi prin SMS urmatoarele informatii:

1: cursul valutar al zilei stabilit de BNR;
2: cele mai recente rezultate la extragerile Loteriei Nationale;
3: prognoza meteo a zilei pentru Bucuresti;
4: traseele liniilor de transport in comun ale RATB.

Mai multe informatii gasesti aici:

SMS To 1266

Toate bune.

bluesms

bluesms

New Member

Salut

Puteti incerca aici :

Descarca acum gratuit aplicatia Blue Desktop SMS impreuna cu ghidul de utilizare si poti incepe chiar acum propria campanie de marketing. Promoveaza-ti afacerea prin SMS !

http://www.blue-wave...s/download.html

Trimite acum un e-mail la adresa [email protected] cu textul "Doresc un cont de test" impreuna cu datele tale de contact si vei primi 5 SMS - uri GRATUIT pentru a testa aplicatia BlueDesktop SMS . Mesajele sunt valabile in toate retelele de telefonie mobila din Romania

kalea

kalea

New Member

sincer mai toti i-am vazut ca lucreaza cu aia de la bakoo ca multi de la firmele astea de suprataxa ii pune contra ca vine tare din spate acum nu stiu eu nu lucrez cu ei dar i-am tot vazut pe toti ca vorbeste cu ei acum nush ce sa zic incearca si tu poarta discutie cu ei si vezi ce reusesti adresa lor este www.bakoo.ro daca nu ma insel

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate