Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Decodare programe UPC

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#19
CBogdan

CBogdan

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 438
  • Înscris: 28.11.2001
Any news ? :)

#20
marius

marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 15.09.2003
Mda....au cam terminat de schimbat decodoarele...asa ca nu mai avem nimica free..in afara de RTL:(

#21
tester

tester

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.04.2004
Daca stie cineva cum se pot decoda programele codate de UPC Timisoara sa-mi dea si mie o veste la cineva.go.ro.

#22
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Bine ai venit pe forum.
Primul post, prima greseala. :) Trebuie mai intai sa faci si tu un search, eventual sa citesti si regulamentul si apoi sa postezi unde trebuie.

Referitor la intrebarea ta, nu cred ca in cazul UPC se poate face nimic in sensul decodarii fara sa platesti.

enjoy,
Mtz

PS: MUTAT! Si Inchis.

#23
dongle

dongle

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.07.2004
in legatura cu decodarea programelor upc ,eu am construit f multe docoder care este alcatuit dintr un pic 16F84 de 10 mhz un 4069 3 diode 8 condensatoare si 9 rezistente si un stabilizator de 5 v dar cea ce este curios nu decodeazä in romania cred ca este o frecventa schimbatä normal trebuia sa mearga pt aceste decoder s au folosit de upc olanda spania austria dar o sa i dau eu de cap
daca are cineva propuneri  ........

cu dongle

#24
botioni

botioni

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.01.2005

do3in, pe Jan 22 2004, 09:29, a scris:

Salut all. Vreau sa va intreb daca stie cineva vre-un alt soft in afara de Dscaler, care sa foloseasca cu succes DI_DekX.dll sau ceva similar, pentru "vizualizarea mai buna" a programelor codate gen UPC Timisoara? Dscalerul 3.10 functioneaza, dar slab si in plus au aparut vreo doua programe noi, 'culturale pentru adulti' care nu se pot privi cu Dscaler. Eventual vreo metoda de a imprta DI_DekX.dll in Dscaler 4.x pentru ca versiunea asta e mai bunicica... Va multumesc.

<{POST_SNAPBACK}>




salut poti sami trimiti si mie dll ul ala pluginul
mersi mult ([email protected])

#25
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Stai linistit ca nu merge.

enjoy,
Mtz

#26
predatorjohn

predatorjohn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.10.2003
help!!!!! caut si eu filtru pt dscaler si nu gasesc nicaieri. dc aveti plz trimiteti si mie la [email protected]. thx

#27
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Threadul se inchide pentru ca voi nu intelegeti ca UPC nu se poate decoda.

enjoy,
Mtz

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate