Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Help please ..system error 0013 la benq e610

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
hello_like_goodbye

hello_like_goodbye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 02.01.2007
Mi-am luat ieri un benq e610. Scria in manual ca sa folosesti apartul pana cand se goleste bateria (litiu) si apoi sa o pui la incarcat
Am bust bateria la incarcat. In manual spunea ca daca bateria e in curs de incarcare se aprinde o lumina rosie si daca e incarcata se aprinde o lumina verde. Cum am pus bateria la incarcat s-a aprins direct lumina verde. In fine...am lasat-o aproximativ o ora sperand ca se incarca defapt apoi am scos-o am bagat-o in camera si s-a aprins 2 secunde dupa care a a aparut mesajul "system error 0013 si s-a inchis. Am incercat sa o scot si sa o pun iar ....sau sa o mai las 10 minute la incarcat si sa o pun iar..si acelasi lucru...Va roooog ajutati-ma



ps: nu imi dati raspunsuri gen "nu trebuia sa-ti iei benq pt ca benq sucks" in momentul asta sunt foarte disperata. Pls help!!!

#2
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
Cel mai bine este sa te duci de unde ai cumparato si sa le arati....Chiar daca ei zic cum ai spus tu ca sta aprox. 10 min si da eroare il freci pana iti apare eroare.Asa din spuse nu se prea stie ce are. Dul ca doar e in garantie 100%. Si eu sunt un posesor de camera digitala Benq Si sunt multumit, pentru ce am eu nevoie la distractii si dealuri, vacante mere super. Bafta

#3
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
Apropo..ai formatat bateria?

#4
hello_like_goodbye

hello_like_goodbye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 02.01.2007
:coolspeak:
well defapt..tot lotul era defect am dus-o inapoi bine ca mi-au dat banii pe ea
looking for a canon now  :naughty:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate