Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Probleme cu Yahoo Mail

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#19
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,754
  • Înscris: 23.05.2013
Am si eu o problema de 2 zile cu malul de la Yahoo, inainte functiona perfect, acum nu mai functioneaza in niciun browser.  :cursing:
Imi apare treaba urmatoare:
Attached File  error.png   15.91K   103 downloads

Nu am putut sa o rezolv in niciun fel, decat in modul Yahoo Classic pot sa intru in casuta de email INSA toate emailurile apar goale. Nu apare textul/poza din continut.
In rest internetul pare sa functioneze ok.

Care sa fie problema, si care sa fie solutia ca deja ma calca pe nervi.  :deadtongue:

#20
Daniciuc

Daniciuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.04.2008

View Postd4m4g3, on 2nd September 2009, 22:05, said:

Am si eu o problema de 2 zile cu malul de la Yahoo, inainte functiona perfect, acum nu mai functioneaza in niciun browser.  :cursing:
Imi apare treaba urmatoare:
Attachment error.png

Nu am putut sa o rezolv in niciun fel, decat in modul Yahoo Classic pot sa intru in casuta de email INSA toate emailurile apar goale. Nu apare textul/poza din continut.
In rest internetul pare sa functioneze ok.

Care sa fie problema, si care sa fie solutia ca deja ma calca pe nervi.  :deadtongue:

si eu am avut probleme cu YAHOO... cam dupa o saptamana si'a revenit. pe pagina de logare este I can't access my account  dai acolo si scriele si dale un e'mail unde sa iti raspunda ... mie mi'au raspuns dupa vro 2-3 mesaje si vro 3-4 zile de asteptat :)) dar macar mi'au rezolvat problema :)

#21
Clasix

Clasix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.11.2009
Cum pot alege un browser cînd deschid mailurile yahoo mail? Mie îmi deschide numai cu Mozilla ºi aº vrea sã deschid cu Opera! Mã poate ajuta cineva? Ce setãri tre sã fac ºi unde? Multumesc anticipat!!!

#22
andrei4077

andrei4077

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.07.2011
Sorry for the inconvenience.

You've stumbled upon an unexpected, temporary problem. Performing your action again in a few moments will likely resolve the problem completely. If not, we suggest you try re-launching Yahoo! Mail.

If the problem persists, feel free to contact Customer Care about Error Code 2.


Thanks,

The Yahoo! Mail Team


va salut....asta imi apare si mie cand vreau sa accesez un cont de mail. mentionez ca e o adresa secundara( alternate email) pe care o folosesc pentru a reseta parole sau pt chestii de securitate. ma poate ajuta cineva?
pot deschide altfel casuta de mail?

#23
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007
Tot citesc si click-uiesc pe-aici, dar nu ma descurc singura.

Nu-mi afiseaza mail-urile in Yahoo. Asta atunci cand folosesc Google Chrome. Cu IE merge mail-ul.

Ceva pareri?  :D

#24
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007

View Postblueunicorn, on 12th October 2011, 21:19, said:

Tot citesc si click-uiesc pe-aici, dar nu ma descurc singura.

Nu-mi afiseaza mail-urile in Yahoo. Asta atunci cand folosesc Google Chrome. Cu IE merge mail-ul.

Ceva pareri?  :D
S-a autorezolvat.

#25
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Asa am patit si eu. Am cautat solutia pe google si am fost directionat pe acest forum. Am dezinstalat 2 programe recent instalate, un manager de download fisiere si dupa dezinstalare am reusit sa-mi citesc mesajele. Incercati si voi.

#26
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011
Puteti intra in Inbox in Yahoo Mail ?
Apas pe buton si incepe sa palpaie, apare si dispare "loading mail" din 2" in 2".

Pe doua PC-uri, ambele cu net de la RDS, nu pot intra in Inbox.
Pe laptop, net de la Orange, merge.

Edited by Vain, 25 March 2012 - 21:23.


#27
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011
Am intrebat 3 prieteni, nu au probleme.  :rolleyes:

#28
economat

economat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 25.04.2008

View PostVain, on 25th March 2012, 21:56, said:

Puteti intra in Inbox in Yahoo Mail ?
Apas pe buton si incepe sa palpaie, apare si dispare "loading mail" din 2" in 2".

Pe doua PC-uri, ambele cu net de la RDS, nu pot intra in Inbox.
Pe laptop, net de la Orange, merge.

Nici eu nu pot. Tot RDS. Nu merge cu Mozila si Chrome, insa merge cu IE. Incearca si tu. Cred/sper sa fie ceva temporar.

#29
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Posteconomat, on 25th March 2012, 23:39, said:

Nici eu nu pot. Tot RDS. Nu merge cu Mozila si Chrome, insa merge cu IE. Incearca si tu. Cred/sper sa fie ceva temporar.
Asa este, cu Explorer merge, cu Opera si Firefox nu.
Multumesc.

PS.N-am mai deschis Explorer de ani buni.  :)

#30
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Da am si eu un prieten care are problema asta si pe firefox si pe chrome. Palpaie si se tot autoincarca.
Cu internet explorer merge pentru ca probabil aveti versiunea veche care nu foloseste interfata asta noua?

#31
Vain

Vain

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 25.07.2011

View Postonlyone, on 26th March 2012, 00:59, said:

.
Cu internet explorer merge pentru ca probabil aveti versiunea veche care nu foloseste interfata asta noua?
Mi-a aparut mesaj ca nu imi va merge Yahoo Mail dacat daca fac upgrade Explorerului, instalez noul Chrome sau trec la o versiune veche de Yahoo Mail.

Acum merge si cu Opera si cu Firefox.

#32
AUREL211252

AUREL211252

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.05.2011
Salut.Prin Yahoo mail primesc multe mesaje cu 1Attachment.Din pacate de ceva timp nu pot deschide aceste Attachment.Dau clic pe el si imi arata Save in My Computer ,dau clic si efectiv nu imi deschide dar nici nu gasesc unde se salveaza.Sunt novice de aceea rugamintea mea ar fi sa ma ajutati in rezolvarea problemei.multumesc...Posted Image

#33
inginerule

inginerule

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 19.09.2013

View PostClasix, on 22 ianuarie 2010 - 14:48, said:

Cum pot alege un browser cînd deschid mailurile yahoo mail? Mie îmi deschide numai cu Mozilla şi aş vrea să deschid cu Opera! Mă poate ajuta cineva? Ce setări tre să fac şi unde? Multumesc anticipat!!!
intri in control panel si cauti default programs, apoi mergi la browserul pe care vrei sa il setezi ca default si apesi acolo set as default sau ce o fi scriind.

Edited by inginerule, 08 January 2014 - 17:26.


#34
tranuleaadina

tranuleaadina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 10.02.2011
buna seara , am o problema la mail . cand vreau sa deschid pagina de yahoo mail imi apare acest mesaj pe pagina :
The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

    This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies.de ce ?
am tradus si in romana , dar nu inteleg . multumesc

#35
inginerule

inginerule

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 19.09.2013
exact asa imi apare si mie insa numai pe firefox. pe chrome merge bine. cred ce e o problema de la yahoo. speram ca o sa rezolve curand

#36
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,712
  • Înscris: 07.02.2011
Eu ca sa se deschida pagina cum trebuie dau clic pe Show all content .( IE )
Attached File  Capture.PNG   91.12K   6 downloads

Edited by costeld69, 10 January 2014 - 21:55.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate