Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Goole in romania

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
attempt

attempt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 03.05.2005
Google urmeaza sa intre pe piata publicitatii in Romania, intr-o noua etapa:

Pentru prima oara, Google vorbeste oficial despre businessul din Romania si despre etapele trecute pana acum pentru angajarea unui consultant local, functie visata de multi dintre oamenii implicati in afacerile pe Internet. Si cu toate ca raspunsurile oferite in discutia cu BUSINESS Magazin n-au fost de natura sa inlature misterul planurilor gigantului tehnologic, este unul dintre primele semne oficiale pe care le-a dat pana acum ca dot.ro-ul este pe harta Google.



„Ce e sigur e ca piata are foarte mult potential si asteptam sa creasca in urmatorii cativa ani“, au declarat pentru BUSINESS Magazin reprezentantii Google, referindu-se in special la serviciile de publicitate online oferite de companie. Apropierea de Romania nu incepe acum: in urma cu trei ani, motorul de cautare era tradus in limba romana si utilizatorii cu IP-uri romanesti erau redirectionati automat catre google.ro, din 2004 au devenit disponibile in Romania campaniile AdWords, iar din octombrie anul trecut, Google a inceput sa caute un „country consultant“ pentru Romania. ...

http://www.businessm...GLE-6948-1.html

#2
marianov

marianov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 01.06.2003
hai sa punem aceasta decizie pe intrarea in europa :roflmaofast:
oricum, chiar daca google nu a intrat oficial pe piata din romania, eu pe cateva pagini de-ale mele am o multime de reclame in limba romana si sunt sigur ca google s-a bazat pe ei in decizia sa

#3
cobra2extreme

cobra2extreme

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 21.06.2005

View Postmarianov, on Jan 24 2007, 12:03, said:

hai sa punem aceasta decizie pe intrarea in europa :roflmaofast:
oricum, chiar daca google nu a intrat oficial pe piata din romania, eu pe cateva pagini de-ale mele am o multime de reclame in limba romana si sunt sigur ca google s-a bazat pe ei in decizia sa

Pe situl meu Planeta Yupeeecam intradevar de cand am intrat in UE  au inceput sa apara reclamele in romana. Pana atunci nu aveam de loc, imi aparea doar public service.

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
reclamã bããããã!!! :death:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate