Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...
 Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 

Patinoar Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
biskis

biskis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.01.2007
Credetzi ca ar merge un patinoar deschis tot anul in Cluj-Napoca??? Sau sa fie si pt Hochei... sa avem si noi[Cluju] o echipa de hochei... ceva.... datzi si voi cu parerea aici:D

mersi

#2
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Pana cand o sa avem un patinoar deschis tot anul in Cluj o sa mai treaca multa apa pe Somes :(

#3
clicu

clicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 16.11.2006
Ar fi fain. Oricum posibilitățile de recreere în Cluj mi se par destul de limitate. Ar încăpea și un skate park indoor pentru role.

#4
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postclicu, on Jan 23 2007, 11:10, said:

Ar fi fain. Oricum posibilitățile de recreere în Cluj mi se par destul de limitate. Ar încăpea și un skate park indoor pentru role.

Daca ai o caruta de $$$ nu-s chiar asa de limitate :)

#5
biskis

biskis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.01.2007
pai oricum banii se scot pe parcurs... numa pt inceput trebe bani... in vreo 3-4 ani cred ca se scot:-?? .... daca ar merge lumea la el si vara si iarna... cea ce nu stiu:-??

#6
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
eu cred ca ar merge

#7
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postbiskis, on Jan 25 2007, 19:31, said:

pai oricum banii se scot pe parcurs... numa pt inceput trebe bani... in vreo 3-4 ani cred ca se scot:-?? .... daca ar merge lumea la el si vara si iarna... cea ce nu stiu:-??

4 ani ii o perioada destul de lunga putini is care vor sa investeasa si sa aiba profit abia dupa 4 ani :)
io as vrea sa se faca sala de paintball asa cum sunt in alte orase :) la noi nu poti juca numa daca mergi in Faget (

#8
biskis

biskis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.01.2007
pt paintball iti cam trebe mai mult loc decat patinoar... ar fi si aia o idee faina pt Cluj, dar tot patinoar ar fi mai fain...
nuj, cate sunt in romania deschise tot anu???

#9
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002
sunteti glumeti, nu avem in bucale asa ceva si credeti ca va face funar patinoar :)

#10
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003

View Postchristig, on Feb 7 2007, 07:14, said:

sunteti glumeti, nu avem in bucale asa ceva si credeti ca va face funar patinoar :)

si tu esti glumet. ba chiar si fara cunostinte.


Altceva , un patinoar deschis exista. Patinoar indoor nu cred ca o sa fie niciodata si nici nu cred ca reprezinta o idee buna financiar. De fapt e o prostie.
Nici in timpul iernii nu se prea inghesuie lumea pe patinoar (stiu ca mai tot timpul trec pe acolo). Vara lumea merge in vacanta la munte, la mare  alte chestii nu o sa vezi picior de om la patinoarul indoor.

Ca sa nu mai zic ca necesita cheltuieli mult mai mari "ruland" tot anul , bani pe care ii platesti tu si cu inca 10 care o sa fiti acolo?
Nu.. nici nu se pune problema la asa ceva.

Edited by djclocky, 07 February 2007 - 08:00.


#11
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002
bai ma refeream ca la 2 mil si ceva de locuitori cat au iesit la ultimul recensamant bucurestiul nu are patinoar deskis extrasezon, nici in- nici out-door; pai daca la atata puhoi de lume nu exista macar unul vara, pai normal ca e glumeatza ideea sa va faca funar patinoar de vara :))

apropo pe-aici is full patinoarele, ce sa zic cel putin de sarbatori n-ai un s-arunci un pai. si avem vreo 5-6 outdoor pa timpul iernii si Flamaropol care mai tine inca vreo 2 luni inainte si dupa sezon.

#12
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003

View Postchristig, on Feb 7 2007, 08:41, said:

bai ma refeream ca la 2 mil si ceva de locuitori cat au iesit la ultimul recensamant bucurestiul nu are patinoar deskis extrasezon, nici in- nici out-door; pai daca la atata puhoi de lume nu exista macar unul vara, pai normal ca e glumeatza ideea sa va faca funar patinoar de vara :) )

apropo pe-aici is full patinoarele, ce sa zic cel putin de sarbatori n-ai un s-arunci un pai. si avem vreo 5-6 outdoor pa timpul iernii si Flamaropol care mai tine inca vreo 2 luni inainte si dupa sezon.

1. e glumeata ideea ca nu stii cine e primarul clujul :-)
2. bucurestenii au patinoar tot orasul. numai sa ploua putin si sa inghete :)

#13
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002
am mentionat pe undeva ca funar ar fi primarul clujului? nu!
doar ca am io o simpatie deosebita ptr el cand va manjea bancile in culorile alea de kko :)
acu ce mi e boc funar sau altii, raman in memorie imbecilii in rest se uita tot.

#14
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007
Stie cineva cand se deschide patinoarul de langa ISE ? Despre cel de la Iulius Mall a auzit cineva?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate