Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Anunturi Online Gratuite

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

Poll: Anunturi Online Gratuite (53 member(s) have cast votes)

V-ar placea sa existe un top al site-urilor de anunturi online, fie ele gratuite sau contra cost ?

  1. DA, este o idee buna! (32 votes [60.38%])

    Percentage of vote: 60.38%

  2. NU, exista Google pentru asa ceva! (14 votes [26.42%])

    Percentage of vote: 26.42%

  3. Nu ma pasioneaza subiectul! (7 votes [13.21%])

    Percentage of vote: 13.21%

Vote Guests cannot vote

#37
imprimanta_virtuala

imprimanta_virtuala

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.01.2007
mai Tzuca mai.. asta mic al lu' boban tu probabil nu ai inteles nici acum ideea acestui topic. Hai sa iti fac un rezumat.

TU ai inselat o firma prin intermediul site-ului lor. adik conform legii 379/2006..parca...  tu esti pasibil de inchisoare cu suspendare + contraventie. Tu esti minor adik parintii tai o sa suporte fapta ta prin despagubiri morale si materiale. Acuma fii atent puiule ca alta e ideea principala:
Pe mine nu ma afecteaza gestul tau ca nu sunt magic-ro  , doar am specifiat ca, in mod indirect m-ai pagubit si pe mine cu 19 centi. Bun o sa ii dai tu odata si odta ca eu ii vreau oricum :)).
Problema ta mare nu sunt eu un amarat cu 3-4 siteuri pe net ci sunt cei de la magic-ro pt. ca i-ai facut cocalari fara motiv . Reusesti sa ma urmaresti? e o chestiune de imagine . faptul ca tu i-ai sunat si i-ai rugat sa iti accepte plata la anunturile alea .. nu le pasa in nici un fel de banii tai ca nu e nici o paguba 19 lei at e un anunt de ala.
stii intr-o firma se investeste o suma de bani de obicei maaaaree , se investeste o imagine in timp , iar in momentul in care tu vii si le strici imaginea FARA UN MOTIV anume ... doar pt. ca tie ti se pare ca au siteuri in lista mai putin bune...  ai o problema marisoara. ...

acuma sa revenim la cei 19 centi .. ai mei.. o sa ii abandonez pt ca mai presus de tot e gestul tau jegos si jenant de un mare tupeu . In viata o sa pierzi muult cu tupeul asta.

dar ma rog tu ai inteles ca vreau sa te iau de sotie .. e clar

Deci oficial am incheiat subiectul si nu mai raspund la nici o intrebare de la tine asta nu de alta dar mi-e sila de tine mai Boban Robert  din Tg Jiu , pentru ca de multe ori un student bun care a muncit si a tras din greu daca vrea sa prinda un pont afara .. trebuie sa suporte scuipatul si suturile in fund de pe urma astora ca tine. Imaginea noastra este in pericol din cauza astora ca tine care pleaca pe afara si trag tepe ordinare desi SIGUR au in buzunar 19 lei sa achite un amarat de serviciu oricare ar fi el... totusi trag teapa...

Edited by imprimanta_virtuala, 14 January 2008 - 21:35.


#38
anunturi_gratuite_1ro

anunturi_gratuite_1ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.01.2008
ONTOPIC: am ales din sondaj: Nu ma pasioneaza subiectul!
Fiecare cum se descurca cum poate!

Numai de bine...
[/quote]


De ce te mai bagi stimate membru de forum? Se pare ca te pasioneaza daca ai ales sa ti dai cu parerea?

E foamea mare daca mananci litere asa este?

Edited by anunturi_gratuite_1ro, 14 January 2008 - 23:26.


#39
anunturi_gratuite_1ro

anunturi_gratuite_1ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.01.2008

View PostPai, on Jan 14 2008, 21:15, said:

LOL ce firma :)) hahaha se intereseaza de poza mea lol :)) vrei sa te iau de nevasta ? daca da dami un pm =)) aratami daca ai gura larga=))
Oricum nu ma mai stresa cum sa fii pe jos daca tu nu stii poza mea vai lol prietene nu ne comparam nici ca aspect nici in alte privinte oricum rog un admin sa se uite dupa ip`urile lui sa vedeti esti unu care isi face clone si se ia de mine ... nu are ce face.,,,
Stiu din sursa sigura ... esti doar unu care se crede firma cu 1000 angajati  ... deci lasane prietene... lasaneeee lasaneee
Am sii proba ca esti unul si acelasi deci nu te mai certa cu mine sii cu florin_tm pt ca esti sub noi prietene esti sub noi !

ti ai facut linkuri pe site urile partenere magic si acu ce vrei sa te laudam ca esti hacker sau ce vrei? esti un handel (daca nu stii ce inseamna vezi dictionaru') sunt si eu tot din TG Jiu .... stiam ca se invata bine in scolile de la noi .....  cate clase ai facut? ai facut 2?

#40
pentrufirme

pentrufirme

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.01.2008

View PostPai, on Jan 10 2008, 16:29, said:

cat de idioti pot sa fie fiti atenti intrati pe forum si vedeti minunea zic ei ca cei de la GDI (Global Domains International) sunt tepari cica :))) stiu ei de la surse din strainatate :)) nu va luati dupa cei de la magic-ro sunt niste c.o.c.a.l.a.r.i :-s  eu unu i`am folosit gratis :))) cum sa aveti incredere intr`un sistem care se tapeste usor ?Cu acei bani va luati o sticla de coca Cola si o punga de cipsuri  si nu iti ia mia mult de o ora sa iti inscrii site`ul in niste directoare web bune...nu site`uri fara page rank deci datile ignor  :D

Se vede clar ca ai o mare experienta in domeniu . Personal lucrez cu magic-ro  de foarte mult timp, tot timpul am fost multumit . Si sa nu mai vorbesc de ( magic-ro sunt niste c.o.c.a.l.a.r.i :-s  eu unu i`am folosit gratis :))) ) se pare ca tu esti cocalarul, apreciez oricand cand cineva incearca sa faca ceva , o idee , un efort, dar tu spui in gura mare " eu i-am folosit gratis". Exista si oameni maturi ? sau doar pusti care tocmai au iesit din bancile scoli generale si stau la internet cafe pe chat-uri ?. Eu nu inteleg -  aaaaaa, ai patit ceva, magic-ro  ti-a dat o mare teapa, atunci te rog sa imi spui si mie, dar nu arunca in sus cu rahat , sigur din cauza gravitatiei iti va cadea in cap si pacat de caciula aia frumoasa crosetata de mamica .

PS: Orice acuzatie nefondata te transforma in acuzat.

#41
Pai

Pai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 27.12.2007
pentrufirme,ala cu imprimanta si anunturi gratuite sunteti unul si acelasi  asa ca lasama frate si vezi cu faza cu inchisoarea vorbesti prostii ... deci am auzit ca voi firma aia cu 1000 de angajati sunteti unul si acelasi m`a sunat cineva care te cunoaste ... deci laso balta hai sa nu ne mai stresam aici ... si asa pentru tine ce pot platii eu este doar acea plata de 19lei sii nu ma mai suna da?
Inca ceva vezi nu ma mai ameninta cu puscarie si cu de astea ...
AA si inca ceva am auzit ca daca trimit garda financiara peste tine e prapad oare asa sa fie :-?
AAAA stai asa am mai auzit de la prietenul de m`a sunat ca cica esti cam in foame si iti faci 1000 de conturi sii zici ca ai contact pe messenger smecherii alea alea
Si nu are de ce sa iti fie sila de mine pt ca sunt peste tine(sau nu stii ce inseamna cuvantul sila?) ...
Daca vrei sa ma vezi vino la mine ... si ma vezi
Ma lasi in pace nu ma mai hartuii atat si gata tu nu vezi ca iti faci 12000 de conturi si esti penibil toti userii (Adevaratii useri nu clonele) de pe softpedia vad asta?
Oricum maine ma interesez eu prin cativa oameni de firma asta mare a ta sa vedem ce este frate asa bengoasa de ma da pe mine in puscarie imi da amenzi ma cheama prin judecata are un patron smecher care vine peste mine ... ma esti faimos
Si inca ceva fiti atenti se da femeie
MAGIC-RO ROMANIA (1/14/2008 5:23:01 PM): rxana voicu sunt (un functionar care nu stie sa scrie :)) limbaj de cartier)
MAGIC-RO ROMANIA: sumele au fost acoperite de magic-ro (ce sume?te pomeni ca dati bani la acele site`uri de anunturi gratis) =))
Acestea sunt doar cateva din cate am observat
Salut sii te rog sa nu mai postezi sii sa ma lasi in pace sa imi traiesc viata ... ok ?

#42
anunturi_gratuite_1ro

anunturi_gratuite_1ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.01.2008

View PostPai, on Jan 14 2008, 19:34, said:

Pai atunci am trimis sms si nu a mers ! Si la "ma" nu ma refeream la ceva in gen ba sau mai stiu eu ce crezi ... nus dar
in fine
Fii atent cum s`a intamplat deci m`am inregistrat da?Am vrut sa cumpar o cartela sa platesc prin sms da?
Si eram acolo la plata prin sms m`am uitat prin ce se mai plateste si am amasat ep sms si ok acolo si dupa am vazut ca a scris plata confirmata sau asa ceva ... deci eu eram gata sa platesc daca vrei sa dai teapa nu pui datele tale
Sii de aia vroiam sa platesc sa nu ma creada tepar sau cum zic ei ... le plateam suma care trebuia + cei 19 centi ai tai =))

Hopa .... avem un smecher in TG Jiu ....

De ce nu recunosti ca ai dat anunt la magic cu intentia sa le dai TEAPA?

Ai dat anuntul asta:

Site Licitatii Online
Publicat in 2007-11-28 04:02:40
Contact: [email protected]

www.auction-e.com Este un site de licitatii online. Poti sa adaugi o licitatie la orice ora din zi si din noapte! Totul se face online ...
Va asteptam!
Primiti bonus 20E pentru constructia unui Supermarket pe site!
[email protected]
Tel. 0746405381


Eu l am sters dar un partener l a lasat sa il aratam ca dovada.

P.S. Cine este interesat de minciuna omului asta care se da mare si tare sa caute site ul lui pe G si va vedea ca are anunturi numai pe site urile din lista Magic

#43
emilian_anghel

emilian_anghel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.04.2007

View PostPai, on Jan 14 2008, 19:35, said:

Daca iti spun ca l`am apasat din greseala ..

Eu ma ma gandesc ca ar fi bine sa il lasati in pace pe om. Nu vreau sa ma mai bag insa din toate posturile publicate pana acum nu vad decat ca orice i ar zice cineva tot o tine pe a lui. Am linkuri in G catre site ul meu cu anuntul pe care l a publicat prin magic.

Daca omu' nostru crede ca a realizat ceva scriind pe forumul asta se pare ca si a cam luat teapa daca tot ne a impus limbajul asta. Pe site ul meu avea 4 anunturi. La fel si pe restul site urilor din lista magic.

Daca ai un site de anunturi poti lua legatura cu Magic Multimedia, iar daca site ul tau permite publicarea rapida a unui anunt sigur vei primi anunturi. Mai mult decat atat Magic Multimedia are si un sistem de recompensare a partenerilor, mai exact plateste fiecare site ce aduce anunturi. Dupa ce se incepe alimentarea site ului tau cu anunturi vei contactat pentru semnarea unui contract.

Nu stiu ce sa cred ... probabil ca i s a parut ca ii poate insela ....

#44
magic-ro

magic-ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.01.2008

View Postlaffin, on Jan 14 2008, 22:11, said:

magic-ro  am mai spus cuiva astazi asta (imi place la nebunie) "si ti-ai facut cont sa ne spui noua ce vrei sa faci tu" ..
Buna ziua. Este al doilea post din partea noastra pe acest topic si va rugam insistent sa intelegeti esentialul discutiei si sa nu intrati in alte detalii pe langa subiect. Nu s-a facut acest cont (magic-ro) pe soft pedia din lipsa de ocupatie sau ca sa va spunem ce intentii avem domnul LAFFIN ci pentru a face o afirmatie oficiala cu privire la un tepar care a comis o frauda si care mai are tupeul sa afirme lucrurile pe care dvs probabil nu le-ati cititit . Se pare ca sunt si persoane care ii iau apararea din diverse motive. Trist dar adevarat.

Imprimanta virtuala, anunturi gratuite , florin tm , pentrufirme si inca jumatate din userii de aici sunt parteneri oficiali si clienti magic-ro pe care ii respectam si le ,multumim ca au intervenit in apararea imaginii noastre . Asta pentru a nu se mai face confuzii intre useri.

Boban Robert tu faci in continuare niste afirmatii destul de ingrijoratoare pe seama imaginii noastre . Administratorul nostru va lua din nou legatura cu tine in cursul zilei de azi. Vei avea ocazia sa iesi partial din acest conflict , probabil.. doar in cazul in care retragi jignirile si cuvintele odioase la adresa magic-ro si deasemenea la adresa partenerilor nostri. S-a inceput procedura de bannare pentru toate datele legate de identitatea ta pe 660 site-uri partenere (anunturi, magazine virtuale, jocuri , filme, x, plati online etc...) in scopul de a se limita si proteja fiecare de eventualii tepari.

S-a dovedit ca ai fraudat plata pe siteul nostru . Putea fi orice site , putea fi ebay sau yahoo, ideea e ca in Romania sunt foarte multi ca tine si ca ne facem de ras in fata strainilor ..cum spunea si imprimanta_virtuala. Graficele si statisticile cu teparii din Romania raportati la cei straini sunt ingrijoratoare, si ametitoare. Acesta este principalul motiv pentru care ar trebui sa ne facem griji.
Deci Robert Boban daca mai continui cu aceste afirmatii si vulgaritati vom continua si noi cu ele in cadrul media fax. (tv)

Edited by magic-ro, 15 January 2008 - 11:02.


#45
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Rezolvati-va problemele la telefon/e-mail, nu pe forum.
Pana atunci, dl. "pai" este BANAT pentru clona iar domnul @demos(al carui clona este Pai), are 30 de zile suspend.

#46
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,500
  • Înscris: 16.03.2007

View Postdarkangelbv, on Jan 15 2008, 14:18, said:

Rezolvati-va problemele la telefon/e-mail, nu pe forum.
Pana atunci, dl. "pai" este BANAT pentru clona iar domnul @demos(al carui clona este Pai), are 30 de zile suspend.

Good Job darkangelbv, astia se cred acasa la ei ... duceti-va taica si rezolvati-va problemele unde vreti, nu mai stresati userii cu prostiile voastre ...
Ne-am plictisit sa vedem tot felul de "rotunzi" care fac pe detectivii pe forum ...

#47
imprimanta_virtuala

imprimanta_virtuala

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.01.2007

View Postromaok, on Dec 28 2007, 11:41, said:

...Sarlatanii astia de la Magic Multimedia Soft practica ...
Mai ROMAOK ia zi-ne tu ceva.. recunosti superanunt . 8k . ro care imita serviciile celor de la magic-ro cu care 80% din siteurile din lista ta au exclusiitate cu ei?? ia zi-ne tu ceva despre siteul asta ca se pare ca tu critici serviciile celor pe care tocmai tu ii copiezi flagrant.. ? interesant,  o sa ii anunt si pe cei de la mag-ro de asta... e super jenant gestul tau si te am in vizor si pe tine. APP' site-urile mele sa dispara din lista ta de urgenta.

#48
romaok

romaok

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.12.2007

View Postanunturi_gratuite_1ro, on Jan 14 2008, 06:27, said:

ce tupeu ai sa aduci acuze nefondate.

pai stai ceva acolo pana sa confirmi.

ce vrei sa spui ca poti sa apesi butonul din greseala?

hai sa zicem ca te credem ..... dar de ce ai confirmat mai multe anunturi. un anunt ti au si publicat. ...

incredibil, ce tupeu ai sa raspunzi non stop chiar daca esti vinovat. totusi puteai macar sa ceri sfaturi daca intampinai probleme cu site ul .... va ai pus softul ala de licitatii. dupa tupeul care il ai cred l ai spart de pe undeva nu dadeai tu banu sa il cumperi.

uitativa la siteurile unde propum astia de se cred magici sa posteze anunturile voastre.

VERIFICATI VOI !!!!!

Ce TRAFIC au siteurile in care apare bara (..li) in ele!

Cate din cele peste 300 de siteuri creeaza feedback anunturilor voatre?  uitativa la ele sunt siteuri .org , .com , .net etc ... cu un design de kkt care te oboseste numai incarcand prima pagina !!

CINE viziteaza/consulta astfel de siteuri  ??  daca verificati in trafic.ro vedeti ca traficul existent al acestor siteuri (marea majoritatea a lor) este facut din (luxosul sediu) lor.

VERIFICATI !!!!!!

#49
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Am inceput ushor ushor sa urasc site-urile de anunturi, chiar l-am sters pe al meu...asta dupa ce un retardat mi-a postat anunturi de case in cotroceni pe web...

Mi-ar placea sa existe un site anunturi "smart" unde in momentul in care ai inregistrat contul pe un singur numar de telefon pe care nu-l vei mai putea modifica sa primesti un cod prin sms de confirmarea ca e telul tau...astfel ar disparea fazele de genul...oricum...scuzati-mi subiectivismul...dar...ce va faceti sa credeti ca un anunt de genul "sex oral 10$ " nu va avea atasat numarul vostru de tel data viitoare? Ce-i va opri pe cei ce nu va suporta sa faca asta?
Un register cu confirm e-mail? Fi-ti seriosi!

Felicitari celor ce vor gasi modalitatea de a publica doar anunturi valide 100%...aia vor face bani!

#50
imprimanta_virtuala

imprimanta_virtuala

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.01.2007
ROMAOK tu jignesti toate siteurile de anunturi cu replayul tau. eu stiu ca in lista ta se gasesc cateva zeci de siteuri construite pe domeniul lx.ro adik gratis. pana atunci uita-te pe politiaromana sa iti vezi siteul in listele lor ca vad ca baietii te cauta pt spam. superanunt.8k.ro.... ma intelegi tu... eu nu prea as mai vb in locul tau. vezi ca ai 300 de plangeri . cei de la magic la care tu incerci sa strici acum imaginea sunt super buni si colaborez cu ei de mai mult de 1 an. Au angajati care chiar publica si verifica manual anunturile si nu umbla ca tine cu un soft pirat care trimite adresele oamenilor de email catre listele de spameri.

Edited by imprimanta_virtuala, 09 February 2008 - 15:17.


#51
inter_online

inter_online

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.02.2008

View Postromaok, on Feb 9 2008, 08:51, said:

uitativa la siteurile unde propum astia de se cred magici sa posteze anunturile voastre.

VERIFICATI VOI !!!!!

Ce TRAFIC au siteurile in care apare bara (..li) in ele!

Cate din cele peste 300 de siteuri creeaza feedback anunturilor voatre?  uitativa la ele sunt siteuri .org , .com , .net etc ... cu un design de kkt care te oboseste numai incarcand prima pagina !!

CINE viziteaza/consulta astfel de siteuri  ??  daca verificati in trafic.ro vedeti ca traficul existent al acestor siteuri (marea majoritatea a lor) este facut din (luxosul sediu) lor.

VERIFICATI !!!!!!

are dreptate omul ... daca te uiti pe siteurile de la anunturi magice (intre paranteze asa cum se scria si mai sus) nici NU au trafic.ro ... OARE DE CE ?

eu am postat o data la ei unanunt si nu am inteles pana acum de ce nu m-a cautat mai nimeni. se pare ca inteleg now _


e nu-i de mirare de ce firmele astea fantoma apar si dispar.

#52
inter_online

inter_online

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.02.2008

View Postimprimanta_virtuala, on Feb 9 2008, 15:14, said:

ROMAOK tu jignesti toate siteurile de anunturi cu replayul tau. eu stiu ca in lista ta se gasesc cateva zeci de siteuri construite pe domeniul lx.ro adik gratis. pana atunci uita-te pe politiaromana sa iti vezi siteul in listele lor ca vad ca baietii te cauta pt spam. superanunt.8k.ro.... ma intelegi tu... eu nu prea as mai vb in locul tau. vezi ca ai 300 de plangeri . cei de la magic la care tu incerci sa strici acum imaginea sunt super buni si colaborez cu ei de mai mult de 1 an. Au angajati care chiar publica si verifica manual anunturile si nu umbla ca tine cu un soft pirat care trimite adresele oamenilor de email catre listele de spameri.


din curiozitate te intreb:  TU de unde stii ce au si ce nu au?   nu cumva tu esti magiro? CA CAm pari!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate