Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 

cum trag si io o melodie ?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Lightning_SparK2000

Lightning_SparK2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.01.2007
care poate sa imi zica si mie cum pot sa downloadez un mp3 dasta ?    ca am gasit cateva de imi plac si nush2 cum sa le iau ...

#2
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

 Lightning_SparK2000, on Jan 14 2007, 13:13, said:

care poate sa imi zica si mie cum pot sa downloadez un mp3 dasta ?    ca am gasit cateva de imi plac si nush2 cum sa le iau ...
daca mai treci pe la scoala la orele de romana sa inveti sa scrii corect si sa citesti corect(pentru ca aici sunt gramada de topicuri cu melodii pentru telefon) si ce e mai important sa mai treci si pe la orele de informatica sa inveti cum sa faci un simplu clic cu mouseul si iti vei da seama cum se descarca. :deadtongue:

#3
Zet.

Zet.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 15.01.2007

 aiptek, on Jan 15 2007, 11:18, said:

daca mai treci pe la scoala la orele de romana sa inveti sa scrii corect si sa citesti corect(pentru ca aici sunt gramada de topicuri cu melodii pentru telefon) si ce e mai important sa mai treci si pe la orele de informatica sa inveti cum sa faci un simplu clic cu mouseul si iti vei da seama cum se descarca. :deadtongue:
Subscriu  :nonobad:

#4
the_coolest_boy06

the_coolest_boy06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 14.10.2006

 Lightning_SparK2000, on Jan 14 2007, 13:13, said:

care poate sa imi zica si mie cum pot sa downloadez un mp3 dasta ?    ca am gasit cateva de imi plac si nush2 cum sa le iau ...
te duci frumusel pe www.mobile9.com   dai la ringrones, mp3, alegi unul, dai download to pc, astepti, open ... si il asculti

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate