Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Reguli sterse, dar care sunt valabile inca, de ce?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 01.12.2001
In NIS2004.

am 10.35.*.*, interna, si am primit alerta cum ca ar fi asta http://securityrespo...ALTCMPN_BO.html
am intrat si aici
http://www.microsoft...in/MS03-049.asp
si am instalat ala... ma rog, nu conteaza, deviez

dupa prima alera am facut eu o regula sa blochete tot din/spre 10.35.*.*, dar dupa ce am scos regula ala, cand incerc sa intru acolo imi da mesaj ca accesul e blocat. de unde scot restrictia, dar tot sa primesc avertismentul ala?

[daca vreti am yahoo messenger si vb mai repede... id-ul meu , eventual cu yahoo.com in coada daca nu merge direct]

#2
Guest_Fr3eM4n_*

Guest_Fr3eM4n_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
si eu la ZoneAlarm am avut problema asta, si am pierdut destul timp pana sa imi dau seama ca trebuia sa dau restart, sau sa inchid si sa deschid iar zonealarm.
....incearca... poate merge...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate