Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

hi guys.noul album mamellino va fi produs in USA

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
mamellino

mamellino

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 02.01.2007
Albumul o sa fie o surpriza , mai ales ca trupa noastra s-a reunit cu Paranoia , iar acum brain-ul muzical va fi tehnologizat tocmai in Chicago.

Mai multe detalii puteti gasii pe http://mamellino.blogspot.com/ .




In 2008-2010 vom pune bazele primului label electronic muzical global romanesc cu sediul in Chicago . Este timpul sa iesim afara , isn't it ? (**_^^)

(suntem aici sa va dam mai multe informatii in caz ca va intereseaza orice fel de aspect) .




O transmisie din Chicago ,


m

#2
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
succes
  ;)

Edited by sepguy, 02 January 2007 - 20:31.


#3
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Felicitari.

#4
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Bafta.

P.S. Vreau videoclipul vostru de la piesa aia a voastra cunoscuta... stiti voi care. :P

#5
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

View PostAlexIP, on Jan 2 2007, 19:42, said:

Bafta.

P.S. Vreau videoclipul vostru de la piesa aia a voastra cunoscuta... stiti voi care. :P
:lol:
Succes!

#6
mamellino

mamellino

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 02.01.2007
"Scoate Limba" a fost un adevarat concurs de aberatii , imagineaza-ti cat de seriosi am fost noi cu acele treburi...

Actually noi am lucrat si lucram defapt prin massmedia romaneasca si nu numai , iar singura chestie serioasa in legatura cu Mamellino a fost ca am facut contract cu ... MediaPro ,hehehe .

Inainte de asta , a fost o faza care ne-a spart . Fun. Inainte de MediaPro am trecut pe la alte case de discuri , iar unul din reprezentanti , nu conteaza care , dupa ce urmarise videoclipul , a izbucnit : SUPER BAIETI! E super Manelino asta! Hehehe .  Defapt el era convins ca trupa se numeste Manelino de la manele... , iar cand i-am spus in hohote de ras ca nu e Manelino ci Mamelino , bineinteles ca ii picase fatza de nedumerire ,hehehe.




Speram ca videoclipul sa intre pe Youtube incurand .  Insa mai important este ca din 2008-2010 probabil vom deschide prima casa de discuri romaneasca internationala cu sediul in Chicago , pe muzica electronica gen Aphex Twin , sau orice altceva chiar si punk .

Label-ul nostru muzical se va numi "Castles of Transylvania" , si este exclusiv pt. occident .
Imaginati-va ca  "Dracula" este la fel de celebru ca si "Harry Potter" , defapt cred ca e si mai celebru .



numai de bine ,


m

Edited by mamellino, 03 January 2007 - 11:07.


#7
mamellino

mamellino

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 02.01.2007
Mai multe detalii pt. cei care vor sa colaboreze cu noi , aici : http://etude-for-mac...k.blogspot.com/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate