Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Festivalul de Film Cannes 2024

Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!
 Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"

mouse laser

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

alungu

alungu

Member

• Grup: Members
am vazut intr-un magazin un mouse laser cu rezolutie de 2000 dpi (sau asa scria pe el)

momentan folosesc un mouse optic microsoft pe care l-am ales pentru forma cu rezolutie de 800 dpi si deseori trebuie sa ridic mouse - ul de de mouse pad ca sa "ajung" unde vreau

cione foloseste un mouse laser poate sa imi spune daca este vreo diferenta se cunoaste diferenta de sensibilitate ?

diZy

diZy

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postalungu, on Dec 22 2006, 16:16, said:

am vazut intr-un magazin un mouse laser cu rezolutie de 2000 dpi (sau asa scria pe el)

momentan folosesc un mouse optic microsoft pe care l-am ales pentru forma cu rezolutie de 800 dpi si deseori trebuie sa ridic mouse - ul de de mouse pad ca sa "ajung" unde vreau

cione foloseste un mouse laser poate sa imi spune daca este vreo diferenta se cunoaste diferenta de sensibilitate ?
Da se cunoaste. Acum depinde pentru ce il foloseshti.La 800 dpi ar trebui sa ajunga pt office si pentru majoritatea jocurilor.Cred ca nu ai setata senzitivitatea corect de trebuie sa ridici mouse-ul de multe ori sau ai rezolutia prea mare la monitor.

mikiduta

mikiduta

Member

• Grup: Members
eu am luat recent un Ligitech MX610, laser si sincer nu vad vreo diferenta, asta pt ce folosesc eu, office. desi cateodata am impresia ca imi sare cursorul...adica il duc intr-o directie si el se duce inainte...sa fie asta un feature al mausurilor laser?
in rest, modeul respectiv, e o incantare pt cine lucreaza mult in excel, outlook, si asculta si muzica in acelasi timp.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate