Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

PRO TV HD.

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
2533 replies to this topic

#955
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Știe cineva dacă va reveni "Pe bune?!" ? Sau au uitat-o de tot?

Edited by AndReW99, 24 January 2018 - 00:45.


#956
zradu

zradu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 12.02.2011
Pe bune te intereseaza "Pe bune?!" ?

#957
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Da :lol:

#958
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,220
  • Înscris: 22.02.2017
Macar era emisiune, nu film expirat.

Edited by ronuquet, 24 January 2018 - 01:27.


#959
galatiuser

galatiuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,221
  • Înscris: 08.12.2017
Așa-i la fiecare început de an pe ProTV.
Din februarie se normalizează situația și aici.

Edited by galatiuser, 24 January 2018 - 15:59.


#960
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,355
  • Înscris: 19.01.2015
Dar degeaba necolae daca emisiunea lui Maruta a ajuns o emisiune demna de un post de muzica populara cum ar fi Etno sau Favorit care este detinut de fratii Micula.

#961
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Mai bine așa decât plină de cazuri sociale, cum a fost la începutul lui 2016.

#962
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Revin Romanii au Talent.

#963
galatiuser

galatiuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,221
  • Înscris: 08.12.2017
Dacă așa a vrut el anul ăsta, na...

#964
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,355
  • Înscris: 19.01.2015
Si tocmai asta-i chestia ca inainte de 15 Ianuarie emisiunea lui Maruta se mai putea urmari cat de cat, fata de acum de cand difuzează duelul ansamblurilor in fiecare zi.

#965
galatiuser

galatiuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,221
  • Înscris: 08.12.2017
Pe Bune, un nou sezon în curând la ProTV. Am văzut promo acum.

Vă spun eu de ce doarme Pro-ul în ianuarie: încasările din publicitate sunt mult mai mici decât în restul anului.

Dacă vă uitați în vest, și acolo formatele de divertisment revin în februarie.

#966
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Sezonul opt Românii au talent, din februarie la Pro TV
Aceiași jurați și aceiași prezentatori din culise se reunesc pentru sezonul opt Românii au talent, din luna februarie. Show-ul de talente revine la Pro TV din 16 februarie, tot vinerea, tot de la 20.30.
Publicitate
Noul sezon vine și cu o noutate: pentru prima dată în istroia show-ului, au fost acceptați exclusiv concurenți români.
Ce spun jurații Românii au talent despre noul sezon al show-ului:
Andi Moisescu:
„Acest sezon este puțin diferit, deoarece ne-am propus să descoperim talentul autohton, răspândit peste tot în lume. Nu a fost ușor, dar a fost mai multă emoție și surpriză pentru noi. Continuă să mă uimească românii cu capacitatea lor de a surprinde, unii concurenți au bătut chiar mii de kilometri în efortul lor de a ne arăta de ce sunt în stare.”
Mihaela Rădulescu:
„Va fi un sezon ca un blockbuster, plin de trăiri de tot felul. Preselecțiile au fost încărcate de emoții, iar concurenții mai determinați ca niciodată, creativi, și cu o dorință aprigă de a arăta cine sunt cu adevărat. Ne-au uimit foarte mulți români dintre cei care au avut curajul să urce pe scenă și cred că o să vă placă tot ce veți vedea și veți simți din 16 februarie.”.
Andra:
„Sezonul 8 Românii au talent va fi unul surprinzător din toate punctele de vedere. Întotdeauna mă întreb daca mai sunt talente de descoperit, momente pe care nu le-am văzut încă pe scenă, dar românii ne demonstrează în fiecare an că sunt extraordinari, că ascund foarte multe povești și abilități incredibile. Am văzut numere cu adevărat spectaculoase, concurenți extrem de ambițioși, care nu au lăsat nimic să-i abată de la drumul lor și de la ceea ce-și doresc.”.
Florin Călinescu:
„Am observat la românii plecați din țară o existență a spiritului românesc, a spiritualității și a patriotismului. În acest sezon, la preselecții, am văzut talente de toate felurile, din toate domeniile. Emoțional am apăsat pe butonul auriu, dar în rest am văzut de toate: concurenții dansează, cântă, recită, merg pe sârmă, fac magie, improvizează și așa mai departe. Sunt foarte mulți talentați în multe laturi ale manifestării omenești.”

Sursa:https://www.paginade...alent-februarie

#967
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Dana Rogoz, din nou la TV. Va prezenta noul reality-show alături de Cove

Attached File  cove-si-dana-rogoz---ma-insoara-mama!_39_tb730.jpg   91.6K   5 downloads
Actrița Dana Rogoz se alătură emisiunii Mă însoară mama, pe care Pro TV o pregătește pentru acest început de an. Ea va prezenta reality-show-ul alături de Gabriel Coveșanu.

Dana Rogoz intră în proiect și va avea rolul povestitorului care va comenta din exterior interacțiunile băieților cu pretendentele lor, dar și posibilele conflicte care vor apărea pe parcursul show-ului între mamele băieților și viitoarele nurori, potrivit reprezentanților postului TV.
Dana Rogoz: „Cove e pețitorul, eu povestitorul. Cu alte cuvinte, el va munci, va fi în fiecare moment alături de mamele și fiii acestora în căutarea partenerelor ideale, ca mai apoi eu, în fața monitorului, relaxată, urmărind toate etapele prin care vor trece concurenții, să pot trage concluziile, cu empatie și umor. Trebuia să existe și o prezență feminină care să vină cu propriul punct de vedere și care să echilibreze balanța. Cove, sunt cu ochii pe tine, ai grijă!”
Emisiunea "Mă însoară mama!" prezintă opt băieți din medii diferite care vor fi ajutați de mamele lor să își găsească posibile soții.

Sursa:https://www.paginade...alaturi-de-cove

Edited by megafanro, 30 January 2018 - 20:43.


#968
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
"Românii au talent", "Pe bune", "Ce spun românii", "Vocea României" - singurele emisiuni bune care au rămas la Pro TV. Părerea mea.

Apropo, se mai aude ceva de România, jos pălăria?

#969
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,355
  • Înscris: 19.01.2015
Nu se mai aude nimic de Romania, Jos Palaria.

Cred ca Busu a renuntat la propria emisiune, si s-a decis sa ramana numai prezentator de vreme la Pro TV.

#970
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
Daca nu se va anunta nimic despre emisunea Romania,Jos Palaria inseamna ca Busu a renuntat la ea, nu a tinut mult acesta emisiune, este ca emisiunea 2k1 care a disparut si ea.

#971
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,355
  • Înscris: 19.01.2015
Cel mai probabil din cauza audientei scazute s-a intamplat asta, si mai ales ca Catalin Neamtu urmeaza sa apara in Ferma Vedetelor, si de aceea cred ca Busu a renuntat la aceasta emisiune, pe aceste motive.

#972
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Ma mir ca renunta la acest proiect tocmai in anul centenarului, cand e o inflatie de emisiuni exclusiv romanesti. Probabil va reveni in toamna.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate