Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...
 

Moni-k feat. Puya - Shot dupa shot

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Ce parere ai de noul videoclip Moni-k? (13 member(s) have cast votes)

Ce parere ai de noul videoclip Moni-k?

  1. Foarte tare (2 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

  2. Bunicel (4 votes [30.77%])

    Percentage of vote: 30.77%

  3. Varza (7 votes [53.85%])

    Percentage of vote: 53.85%

Vote Guests cannot vote

#1
stiluliber

stiluliber

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.12.2006
Attached File  _MG_1873.JPG   11.55K   59 downloads

Am reusit si am cules cateva intrebari de la Moni-k,de care nu am mai auzit de ceva vreme.
Voi ce parere aveti de noul clip?


Moni-k se pregateste de zor pentru lansarea primului album solo din cariera ei. Pentru realizarea lui s-a lucrat aproape un an de zile, pentru ca artista si-a dorit ca materialul sa o reprezinte 100% si sa-si puna amprenta pe tot ce inseamna acest album. Textele pieselor ii apartin Monikai, iar acestea vorbesc despre experiente si sentimente prin care a trecut chiar ea.
Moni-k a filmat videoclipul piesei 'Shot dupa Shot', care e primul single de pe viitorul ei album. Cantecul e un featuring cu Puya si ne prezinta o Moni-k. puternica ce nu se jeneaza sa spuna lucrurilor pe nume, dar o face cu multa gratie. Regia videoclipului e semnata de Alecu Vitzentzatos, iar scenariul este unul simplu : un baiat isi insala iubita iar Moni-k il pedepseste pentru tradarea lui. Filmarile au fost facute intr-o locatie underground.
Noutatile nu se opresc aici pentru ca Moni-k isi va surprinde fanii cu un nou look mult mai agresiv; o contributie majora la noua ei imagine au avut-o stylistul Alex Radulescu si hair stylistul Bogdan Mirica.


1.Te pregatesti de lansarea primului album solo.Cum se numeste? Ce colaborari exista pe album? Cate piese are albumul?
Albumul se numeste “Pana la capat...”.Singura colaborare pe care eu am considerat-o necesara pentru moment este Puya.Proiectul are 11 piese.
2.De cine este asigurata productia albumului?
Pentru ca acest prim-album sa ma reprezinte cat mai bine productia aproape in intregime (la doua piese s-a lucrat cu Adi Korekt si Papa JR.)
a fost aigurata de mine...(muzica,texte etc.)
3.Exista sample-uri pe album?
Da.
4.Albumul are o tema anume?
Da.Realitatea.
5.Prin ce se deosebeste albumul acesta de "Jurnal" al lui Papa Jr.?
In primul rand acest album este diferit si ca stil muzical si ca abordare.In al doilea rand acest album reprezinta exprimarea unui singur artist,adica eu,si nu a unei colaborari.
6.Este adevarat ca fanii hip-hop au auzit prima data de Moni-k pe piesele BUG Mafia si La Familia?
Da.
7.Avand in vedere concertele,vanzarile,mediatizarea crezi ca r&b-ul a prins in Romania?
Nu.
8.Cum lucrezi la o piesa? Mai intai textul sau negativul? Ce anume te inspira?
Mai intai linia melodica apoi textele.Ma inspira tot ceea ce se intampla in jurul meu.
9.Esti multumita de ce ai realizat pana acum?
Nu.
10.Ce piesa de pe album este reprezentativa pentru tine ?
Plange inima mea.
11.Cu cine ti-ai dori sa colaborezi in continuare?
Pentru moment cu nimeni.
12.La ce sa ne asteptam pe viitor?
La o Moni-k adevarata si nu una <<fabricata>> ....lipsita de falsitati si bashini nefondate.

#2
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
si totusi videoclipul e banal.... :mellow:

#3
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
Mie unu imi place melodia Lumea mea, este reusita, i urez bafta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate