Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Prison Break

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
JMG

JMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 27.07.2006
Caut numele unei melodii care are un videoclip cu unele unele secvente din Prison Break..canta un artist de culoare...hip-hop!

Edited by JMG, 12 December 2006 - 21:19.


#2
bogdan139

bogdan139

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 15.12.2006

View PostJMG, on Dec 12 2006, 21:19, said:

Caut numele unei melodii care are un videoclip cu unele unele secvente din Prison Break..canta un artist de culoare...hip-hop!

eu nu am vazut videoclipul de care zici tu dar in serial sunt 2 melodii rap foarte cerute pe mai toate forumurile care apar in episodul 2 sezonul 1: "willing to die" si "this is war". Practic sunt imposibil de gasit, sunt facute special pt film si nu au fost date pe "piata". Pentru mai multe detalii si eventual sa vorbim despre serial ma gasesti pe messenger cu acelasi id ca aici. Bafta.

Edited by bogdan139, 15 December 2006 - 01:04.


#3
JMG

JMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 27.07.2006

View Postbogdan139, on Dec 15 2006, 01:02, said:

eu nu am vazut videoclipul de care zici tu dar in serial sunt 2 melodii rap foarte cerute pe mai toate forumurile care apar in episodul 2 sezonul 1: "willing to die" si "this is war". Practic sunt imposibil de gasit, sunt facute special pt film si nu au fost date pe "piata". Pentru mai multe detalii si eventual sa vorbim despre serial ma gasesti pe messenger cu acelasi id ca aici. Bafta.

eu caut o melodie care a fost scoasa pe "piata"...nu cred ca face parte din coloana sonora a filmului dar chiar as vrea sa o mai ascult...am vazut videoclipul intr-un magazin :P la un televizor pe un canal gen MTV dar nu i-a aparut numele :P

#4
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
Parte din sound-track-ul Prison Break e din Need For Speed Underground 1 ºi 2, ºi parcã ºi din Most Wanted!
Am termina de vãzut episodul 13 din seria II...its so damn cool!!

#5
livelysory

livelysory

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 02.02.2006

JMG said:

Caut numele unei melodii care are un videoclip cu unele unele secvente din Prison Break..canta un artist de culoare...hip-hop!

gasesti aici cele 2 melodii ("this is war" si "willing to die"): Prison Break Forum

#6
JMG

JMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 27.07.2006

View Postlivelysory, on Dec 22 2006, 11:30, said:

gasesti aici cele 2 melodii ("this is war" si "willing to die"): Prison Break Forum

Nu merge linkul pe care mi l-ai dat,am incercat de mai multe ori!Nu ai un alt site de unde le-as putea lua?

LE:Le-am luat! "this is war" si "willing to die" au 39 si respectiv 30 secunde.Din ce se aude in casca se pare ca au fost scoase din film :P  :P

Edited by JMG, 30 December 2006 - 01:10.


#7
bogdan139

bogdan139

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 15.12.2006
gata JMG am gasit ce cautai: Faf Larage - Pas le temps
Uite si videoclipul: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZPZhUQuGGQQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
reallove

reallove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 17.02.2006
A aparut episodul 14 din seria 2 ! Tocmai l-am luat,abia astept sa ajung acasa sa ma uit la el ;)

#9
JMG

JMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 27.07.2006

View Postbogdan139, on Jan 23 2007, 02:22, said:

gata JMG am gasit ce cautai: Faf Larage - Pas le temps
Uite si videoclipul: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZPZhUQuGGQQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
:coolspeak:
Multumesc mult!Exact melodia asta o cautam!

View Postreallove, on Jan 23 2007, 09:03, said:

A aparut episodul 14 din seria 2 ! Tocmai l-am luat,abia astept sa ajung acasa sa ma uit la el ;)

si ce legatura are asta cu coloana sonora din film?  wrong topic!

#10
JustM313

JustM313

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2007

View Postbogdan139, on Dec 15 2006, 02:02, said:

eu nu am vazut videoclipul de care zici tu dar in serial sunt 2 melodii rap foarte cerute pe mai toate forumurile care apar in episodul 2 sezonul 1: "willing to die" si "this is war". Practic sunt imposibil de gasit, sunt facute special pt film si nu au fost date pe "piata". Pentru mai multe detalii si eventual sa vorbim despre serial ma gasesti pe messenger cu acelasi id ca aici. Bafta.


Nu stiu cum sa`it zic...dar am facut rost de jumatate din melodia "this is war" adik are 1:06 si am intzles ca melodia intreaga are 3:00 min acum dak vretzi si voi melodia care o ma si eu imi spunetzi si mai vb....

#11
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
buna...

caut piesa, care este in PB, Seria 3, Ep. 1 : Orientacion, intre min. 18:22-19:18. Este vorba de un cantec spaniol, care este cantat intre secventele cand Bellick trebuie sa curete toiletele si inainte sa apara T-Bag...PLS, PLS...

mersi

#12
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Nimeni? Nu e usoara treaba... (nu se inghesuie toti ca la sfaturi privind achizitionarea de sisteme)... :coolspeak:

#13
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
??? :P

#14
fatal1gy

fatal1gy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 29.08.2007
Alte melodii cu tangenta la Prison Break:

Azad Feat Adel Twalib - Prison Break Anthem (Ich Glaub An Dich) -melodie nemteasca
Kaye Styles - Prison Break Anthem (2006)

Daca vreti video-urile cred ca sunt si pe Youtube. ;)

#15
papa leon

papa leon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 10.01.2005
Salutare,

Stie cineva cine canta melodia si numele ei din finalul ep. 13/sezonul 3 / Prison Break.

PS: este o melodie in spaniola

Mersi

#16
anyg

anyg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.02.2008

View Postpapa leon, on Feb 19 2008, 23:22, said:

Salutare,

Stie cineva cine canta melodia si numele ei din finalul ep. 13/sezonul 3 / Prison Break.

PS: este o melodie in spaniola

Mersi


buna!am o rugaminte  daca  gasesti melodia din finalul episodului 13 te rog sa ma ajuti si pe mine sa o gasesec.am cautat-o peste tot si degeaba.am inteles ca o canta sora lui cristiano ronaldo(catia).multumesc.id meu de mes gina_suchea. :D

#17
krick

krick

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 04.04.2007

View Postpapa leon, on Feb 19 2008, 23:22, said:

Salutare,

Stie cineva cine canta melodia si numele ei din finalul ep. 13/sezonul 3 / Prison Break.

PS: este o melodie in spaniola

Mersi

melodia originala se numeste Crying si este a lui Roy Orbison ( vezi aici )
ce e la sf episodului din Prison Break este din Mulholland Drive a lui David Lynch; este varianta in spaniola a melodiei de mai sus; se numeste Llorando , e cantata de Rebecca del Rio si o gasesti   aici

#18
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
multumim criculet...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate