Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

urgent

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
tu instaleaza WAMP5 sau alt program de tipul all in one si apuca-te de invatat programarea, vei avea tu timp altadata sa-ti bagi nasul prin apache, instalare PHP & stuff

#20
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
asa am facut dar astept  script pt anunturi online

#21
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Nu mai astepta, pune osul la treaba...
Noapte buna  :peacefingers:

#22
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
:)) dar la  WAMP5 cum setez parola la BD?

#23
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Bai frate, eu m-am saturat.... parola la baza de date o setezi din phpmyadmin, nu are nici o legatura cu programul WAMP in sine :cursing:
Inca ceva, exista un SEARCH MARE DE TOT IN COLTUL DREAPTA SUS, sa stii ca e foarte util

#24
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006

View Postdarkangelbv, on Dec 14 2006, 18:03, said:

Bai frate, eu m-am saturat.... parola la baza de date o setezi din phpmyadmin, nu are nici o legatura cu programul WAMP in sine :cursing:
Inca ceva, exista un SEARCH MARE DE TOT IN COLTUL DREAPTA SUS, sa stii ca e foarte util

Multumesc si intra pe mes aveai sa imi dai ceva sau te faci uitat?????? Eu m`am tinut de cuv ti`am dat banii dar tuu!!!

#25
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
what? :cursing:
ce bani mi-ai dat mah? 5 $ pe tel? aia sunt bani pt un script facut de la 0 special pt tine, in plus vrei si alte optiuni despre care nu vorbisem initial, deci las-o balta. In plus i-am trimis scriptul prietenului tau, care mi-a transferat creditul. Daca am ajuns la asa ceva gata, s-a terminat, nu avem ce sa mai duscutam.  :cursing:  :cursing:

Off doamne ce pacat ca nu sunt moderatori activi pe la sectiunea asta...

#26
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006

View Postdarkangelbv, on Dec 14 2006, 19:59, said:

what? :cursing:
ce bani mi-ai dat mah? 5 $ pe tel? aia sunt bani pt un script facut de la 0 special pt tine, in plus vrei si alte optiuni despre care nu vorbisem initial, deci las-o balta. In plus i-am trimis scriptul prietenului tau, care mi-a transferat creditul. Daca am ajuns la asa ceva gata, s-a terminat, nu avem ce sa mai duscutam.  :cursing:  :cursing:

Off doamne ce pacat ca nu sunt moderatori activi pe la sectiunea asta...

Nu zic de asta ma dar avea o eroare cand dadeai refresh ii baga aleia voturi mai multe !!! si vb cu tine doar atata sa faci aia sa dea vot o data la 12 ore atata !!!Si dupa ce faceai si aia primeai si partea cealalta de bani !!!

Edited by demos, 14 December 2006 - 20:29.


#27
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postdemos, on Dec 14 2006, 20:20, said:

Nu zic de asta ma dar avea o eroare cand dadeai rr ii baga aleia voturi mai multe !!! si vb cu tine doar atata sa faci aia sa dea vot o data la 12 ore atata !!!
Bai copile, tu ai vazut scriptul la prietenul tau Bogdan? i-am inclus si aia de acum 2 zile.

#28
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Oricum scuze daca te`ai sup pe mine dar daca vrei sa ne mai faci si chesti cu vot pe ip si chestia de nume vei mai primii credit daca vrei !!! Inca o data scuze !!!!

#29
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
1 script de anunturi online va rog :D

#30
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View Postdemos, on Dec 14 2006, 22:55, said:

1 script de anunturi online va rog :D
Data viitoare cand mai intrebi/cauti ceva incearca sa cauti tu singur raspunsul.

Script de anunturi gasesti aici. Ma mir ca nu stiai de acest script deoarece chiar tu l-ai intrebat pe AOnline : "AOnline scoti ceva cu acest site?", fiind vorba de siteul lui AOnline cu anunturi gratuite, care foloseste un script gratuit.

#31
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
stiu dar altul ceva mai frumos sa continu poze date despre anunt Si asta d mi l`ai dat tu nu mi`a mers am dat la download program si nu merge daca faceti rost punetil aici va rog  ... Credema am cautat in "disperare" dar d geaba :(

Edited by demos, 15 December 2006 - 17:41.


#32
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
L-am copiat eu de pe siteul acela. Vezi ca l-am atasat la mesajul meu. Daca nu-ti place cum i ai cealalta varianta: PLATESTE PE CINEVA SA-TI FACA SCRIPTUL ASA CUM VREI.

Attached Files



#33
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
chear iti merge mie imi dadea multe erori !!!

#34
AOnline

AOnline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 08.01.2006
e bun asta php classifieds, si eu il folosesc fara niciun fel de probleme.

si are si poze, adica utilizatorii care posteaza anuntul au posibilitatea ca dupa postare sa adauge si poze la anunt

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate