Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Motorola W220

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
cine il are?ce parere are despre el?cum e sunetul?dar acumulatorul?ati incercat sa il conectati la computer?

#2
gix@george

gix@george

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 23.08.2005
sunt si eu interesat de acest telefon.....m-am jucat putin pe el la cosmote si am vazut ca e destul de interesant, se pare ca are o autonomie foarte mare a bateriei, radio ceea ce este foarte bine... in schimb lipsesc sunetele de apel mp3 si memoria..are un design foarte placut, carcasa e foarte placuta la atingere, iti lasa impresia de catifea. Cam astea au fost primele impresii despre acest model low de la motorla. zilele astea chiar ma duc sa imi fac un abonament cosmote deoarece este o oferta cu w220 la doar 19 lei...

Edited by gix@george, 06 December 2006 - 18:52.


#3
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

View Postgix@george, on Dec 6 2006, 18:51, said:

sunt si eu interesat de acest telefon.....m-am jucat putin pe el la cosmote si am vazut ca e destul de interesant, se pare ca are o autonomie foarte mare a bateriei, radio ceea ce este foarte bine... in schimb lipsesc sunetele de apel mp3 si memoria..are un design foarte placut, carcasa e foarte placuta la atingere, iti lasa impresia de catifea. Cam astea au fost primele impresii despre acest model low de la motorla. zilele astea chiar ma duc sa imi fac un abonament cosmote deoarece este o oferta cu w220 la doar 19 lei...
de aceea vreau si eu sa aflu,pt ca ma tenteaza un abonament cosmote :peacefingers:

#4
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Ecranul este CSTN de 65000 de culori. In cazul de fata degeaba sunt 65000 de culori ca tot ca draq arata  :death:  
La autonomie n-are cum sa exceleze ca nu mai face Motorola telefoane cu autonomie de ani buni si nici nu cred ca vor incepe acum cu un model low end.

#5
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

View Postfilipxxx, on Dec 7 2006, 00:31, said:

La autonomie n-are cum sa exceleze ca nu mai face Motorola telefoane cu autonomie de ani buni si nici nu cred ca vor incepe acum cu un model low end.

:death:  :death:
Lasa-te de meserie.

#6
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
da,intr-adevar,nu mai sunt probleme cu acumulatoarele de motorola.sunt rezonabile ca durata.

#7
mihai20005

mihai20005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 18.12.2005
Sunt rezonabile pot spune eu din experienta pe care o am cu 2 telefoane motorola unul E365 si unul V360, la ambele aproape bateria tine 3-4 zile cu o utilizare normala, cu 20-30 mesaje zilnic, 10-20 minute vorbite zilnic, la v360 ascultat muzica cam 20-30 minute zilnic, jucat pe ambele cam 30 minute zilnic si 100000000000 bipuri zilnic. Asa ca nu am de ce sa ma plang. Da tine mai mult nokia 1110i, dar asta nu are nici camera, nici mp3 player nici nimic, si tine enervant de mult, cam 7-8 zile  :w00t:   :coolspeak: !

#8
r@zv@n

r@zv@n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 26.04.2005

View Postpastel3005, on Dec 6 2006, 18:55, said:

de aceea vreau si eu sa aflu,pt ca ma tenteaza un abonament cosmote :peacefingers:
Stai linistit cu abo la COSMOTE. Eu am unul de 240 nationale si seara nu pot suna aproape deloc, o sa renunt imediat ce trece anul. Despre telefon, e super ok, depinde la ce pret il iei.

#9
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

View Postr@zv@n, on Dec 7 2006, 13:37, said:

Stai linistit cu abo la COSMOTE. Eu am unul de 240 nationale si seara nu pot suna aproape deloc, o sa renunt imediat ce trece anul. Despre telefon, e super ok, depinde la ce pret il iei.
nu stiu ce sa zic...am amici care zic ca e ok.altii spun ca nu.ieri a venit cineva de afara,si pe roaming a intrat pe cosmote.si mergea bine.si eu m-am mirat.oricum,va fi doar o alternativa.pastrez si celelalte 2 cartele pe cele 2 retele mari.ce am vazut eu,pe net,ca e destul de bun telul.inca mai astept un pic,sa vad daca cineva a reusit sa il conecteze la calc,si daca programele p2k il vad.daca da,de acolo ma descurc :peacefingers:

#10
tiff

tiff

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,814
  • Înscris: 31.01.2005
Cum e calitatea audio la W220? Se aude bine?

#11
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

View Posttiff, on Dec 7 2006, 18:23, said:

Cum e calitatea audio la W220? Se aude bine?
vad ca nu prea intra nimeni cu acest tel.inca e proaspat :peacefingers:

#12
randi19

randi19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 13.08.2005
Am w220 de la cosmote de pe 4dec!
Mi-am facut abonament la ei pentru ca mi-au castigat increderea...si daca mi-am facut abonament am zis sa imi i-au si telefon!Mai am un k750i care-l folosesc pe voda!
Despre w220 ce va pot zice:
-l-am incarcat marti seara si pana acum nu mi sa dus nici o liniuta de la baterie!
-carsa e un pic cauciucata,e misto la atingere!
-in timpu convorbirilor sunetu din casca e bun(mai tare decat la K750 si decat 6230i)!
-ecranu e bunicel,meniu e usor-motorola!
-sunetu de la radio si ala e bun,imi place cum se aude in castile din pachet!
-are memorie mica,nu prea are wallpapers din care sa alegi,are 2 mp3 care merg fi puse ca sunet de apel!
-e cam slow in agenda!
-partea de pe clapita in care apar missed calls si mesajele se murdareste foarte repede,orice urma de pe degete ramane!
-de conectat la pc nu ai cum si cu ce...deoarece nu are usb sau irda!
-eu am wap pe el...si se misca bine!
-are lanterna(chipurile) nu e buna de nimic
E telefon de vb la el si de scris mesaje,l-am luat pe asta pt desaign in defavoarea lu'1100 si 1600.

#13
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
-partea de pe clapita in care apar missed calls si mesajele se murdareste foarte repede,orice urma de pe degete ramane!
-de conectat la pc nu ai cum si cu ce...deoarece nu are usb sau irda!
-eu am wap pe el...si se misca bine!
-are lanterna(chipurile) nu e buna de nimic
E telefon de vb la el si de scris mesaje,l-am luat pe asta pt desaign in defavoarea lu'1100 si 1600.
[/quote]
pacat ca nu are conectare usb.era interesant de vazut ce se poate scoate din el.oricum,la cit costa,e ok.

#14
vladimirstelian

vladimirstelian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 12.03.2006
il am si io de luni. Bateria e super tare, mai am un v3x si pot sa spun ca asta micu si negru
(w220) desi nu stie sa faca la fel de multe il bate la finisare, chiar nu ma asteptam sa nu aiba niciun bug la design (vreun scartait ceva). De plictisit de el ca si tehnologie o faci din prima zi, dar parca l-as tine mereu in mana, asa fara sa-l deschid  :D . Si colegilor de la facultate le-a placut mult. Unii au facut misto de el zicand ca e un v3 de jucarie, dar oricum face o impresie buna. La banii astia sincer altceva nu cred ca exista. Repet suuuuper baterie. :worthy:

#15
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Astăzi nu se mai găsea la Germanos-ul din Carrefour Militari... Dar abonamente Cosmote se făceau la greu...  :coolspeak:

#16
randi19

randi19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 13.08.2005
Nici in Galati nu se mai gaseste la Germanos!
minusuri:
-in meniu unele optiuni is scrise cu ... si te lasa pe tine sa ghicesti(nu se incap total in ecran)
-microfonul:multi frenzi mi s-au plans ca ma aud prost,acum nu stiu de la ce o fi,de la tel,de la cosmote....

#17
Alex7

Alex7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 10.11.2006
am de 2 zile telefonu..mai astept putin si apoi imi dau cu parerea..la prima vedere pare un telefon cu stil alea alea cum zic aia de la germanos :)) si seamana cu V3u  :coolspeak:  cu conectarea la pc..cica s`ar putea cu ajutorulu unui cablu care intra in acelasi loc cu mufa de la incarcator(mai sunt telefoane care au acelasi principiu) ..insa nu stiu sigur daca se poate ...

cine ma ajuta cu setarile pt wap??  :worthy:

Edited by Alex7, 21 December 2006 - 14:40.


#18
Alex7

Alex7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 10.11.2006
http://www.amazon.co...ed-20/ref=nosim


nu mai are nimeni 220 din asta?

Edited by Alex7, 21 December 2006 - 17:29.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate