Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Radio Mix Craiova

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
:coolspeak:
Ascultati si voi Radio Mix Craiova si scrieti-va parerea aici pe forum. Link-ul nostru direct de ascultare este http://live.mixcraio...8241/listen.pls
Pagina oficiala radio mix este www.mixcraiova.ro
Auditie placuta

#2
bobdan

bobdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 29.07.2004
Il ascult de vreo 3-4 sapt. Chiar imi place. Problema e ca nu in toate zilele functioneaza. Aveti probleem cu serverul? Ca muzica, in general imi place muzica mixata, deci.....ok

#3
bobdan

bobdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 29.07.2004
Il ascult de vreo 3-4 sapt. Chiar imi place. Problema e ca nu in toate zilele functioneaza. Aveti probleme cu serverul? Ca muzica, in general imi place muzica mixata, deci.....ok

#4
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
Probleme tehnice au fost insa speram ca le-am eliminat. Am mai cumparat un server pe langa cel deja existent, marind totodata si numarul de potentiali ascultatori
Asadar, aveti doua link-uri pe care puteti asculta radio mix craiova:
http://live.mixcraio...8241/listen.pls
http://live1.mixcrai...8241/listen.pls

#5
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
nicio parere?
nicio critica?
nicio lauda?

#6
ADRYAN07

ADRYAN07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.01.2007
hhhheeeeehheeee buna tuturor buna Johny stii tu cine sunt.Nu va pot spune decat un lucru:MIX CRAIOVA provoaca DEPENDENTZA e cel mai tare radio pe care lam ascultat eu,si ascult in fiecare zii,nu ma pot despartii de el,nu va pot spune decat sa incercati deoarece merita :P!! !!!

#7
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,364
  • Înscris: 05.09.2005
.. oke am sa ascult si eu  

din prima un 10  sunet bun.
2. vocisoara buna --- lau parca..
3. deocamdata bamby..


e bine pt moment :)

sa dau si eu o dedicatie unde se poate?:)

Edited by a_d_y, 08 January 2007 - 23:05.


#8
Lau

Lau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 16.09.2006

 a_d_y, on Jan 8 2007, 22:57, said:

.. oke am sa ascult si eu  

din prima un 10  sunet bun.
2. vocisoara buna --- lau parca..
3. deocamdata bamby..
e bine pt moment :)

sa dau si eu o dedicatie unde se poate?:)


Id de messenger: radiomixcraiova
E-mail: [email protected]
Sau pe forum, dar nu zic, ca fac reclama :P

#9
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
Dedicatii, preferinte muzica precum si multe alte informatii mai puteti gasi pe site-ul oficial al Radio Mix Craiova, www.mixcraiova.ro
Ceea ce a uiat Lau sa spuna este si canalul de Mirc al postului, #mixcraiova, pe Undernet.
O zi buna tuturor

#10
Lau

Lau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 16.09.2006

 mixfm00, on Jan 9 2007, 11:34, said:

Dedicatii, preferinte muzica precum si multe alte informatii mai puteti gasi pe site-ul oficial al Radio Mix Craiova, www.mixcraiova.ro
Ceea ce a uiat Lau sa spuna este si canalul de Mirc al postului, #mixcraiova, pe Undernet.
O zi buna tuturor

Dap nea Băse`, scuzati :) Eram ocupat sa intretin atmosfera in emisie in momentul in care am si postat..deh, macar sper ca am reusit sa informez lumea pe aici cat de cat :P Va asteptam sa ne vizitati. Tell your friends about us!  :coolspeak:

#11
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,364
  • Înscris: 05.09.2005

 Lau, on Jan 10 2007, 09:26, said:

Dap nea Băse`, scuzati :) Eram ocupat sa intretin atmosfera in emisie in momentul in care am si postat..deh, macar sper ca am reusit sa informez lumea pe aici cat de cat :P Va asteptam sa ne vizitati. Tell your friends about us!  :coolspeak:

. Eu nu stiu ce au unii dintre moderatorii tai

Dimineata cand am intrat pe messnger primesc un mesaj in genul " SUNTETI TERIBILI". Ca apoi sa inceapa el sa zica ca ma cert. Eu inteleg ca exista o invidie intre radio sk dar TREBUIE SA FIM POLITICOSI.

Nu cred ca buzdugan se bate cu gainusa ca ala are nush ce audienta

Nu este frumos din partea voastra.

Imi pare foarte rau dar mi-am schimbat total parerea despre voi.

Eu chiar ascult multe radio-uri pe net .. si nu am intalnit nicaieri atata fustrare .

Lau te rog sa-mi dai id-ul tau personal  daca doresti


Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:04:05 AM): buna
Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:04:08 AM): sunteti teribili
Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:04:09 AM):
ady (2/9/2007 9:07:25 AM): poftim?
Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:07:38 AM): am spus
Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:07:42 AM): ca sunteti teribili
Radio Mix Craiova (2/9/2007 9:07:43 AM):

Edited by a_d_y, 09 February 2007 - 09:32.


#12
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
Poftim? frustrare?invidie?
Eu nu te inteleg. A fost un simplu mesaj mass in care un animator de-al nostru a spus ca"Sunteti teribili". Ce este rau in asta?
In DEX scrie asa: teribil=Extraordinar, formidabil, grozav.

Cand vii cu niste acuze te rog sa le ai fondate.. pentru ca esti un pic cam pueril...
Ps: esti un pic cam ciudat.. lucrezi la Radio21 Bacau si faci reclama la Sk Radio?!?!?!? Vad ca nu ti-a ajuns forumul RDI-SAT unde esti STRESSUL si ai inceput si pe SOFTPEDIA. Deci te rog frumos sa te abtii si sa te uiti la Boomerang...aaa.. sorry dar am uitat ca nu este pe abonamentul ala primit gratuit de la DIGI.
O zi buna

Edited by mixfm00, 09 February 2007 - 14:19.


#13
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,364
  • Înscris: 05.09.2005
vb cu acelasi om :coolspeak: foarte frumos

informeaza-te mai bine in legatura cu persoana mea si apoi mai vorbim

O zi placuta

si te rog sa-ti modifici postul. Nu lucrez la niciun post

#14
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
imi cer scuze daca sunt prost informat si nu lucrezi 21 bacau (probabil vor experienta nu doar un amator)...dar la sk lucrezi.. Nu esti tu cumva acel MORPH?
Apropo...ce-ti mai face propriul post de "radio" ..ala care a murit in prima saptamana de la nastere?
ps: daca vrei sa ne dam in barci hai sa vb pe messenger si sa nu mai "poluam" acest forum pur si simplu inutil

#15
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
domnul adi....adi 18 sau cum va mai cheama.

Quote

"radio21bacau: IGNORE . O zi placuta ne vedem in tribunal "
Mi-ati dovedit inca odata ce caracter las aveti. Daca aveti neclaritati eu inca va mai astept pe id de messenger.

#16
uniteaka

uniteaka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.10.2006
Salut ! sunt colegul lui morph de la sk radio ! Dj Unite`Aka . Dragi mosului radio mix ! nu inteleg care este problema voastra. Asa cum spune si morph este pura invidie. De ce nu exista invidie intre radio deea si sk radio ? pentru ca radio deea si sk radio isi vad de gradina lor si chiar daca vorbim intre noi si ne dam sfaturi si ne contrazicem in unele cazuri nu se ajunge la din astea. Dovada voi sunteti niste papagali care va traiti viata pe internet ( irc, messenger ). Cert este ca daca aveai un real life nu ajungeati cu discutii pe messenger. Dragi mei va invit la un "razboi" de ascultatori sa vedem care este mai tare, in felul acesta eu cred ca ne descarcam. Haideti sa nu ajungem in alta parte sa ma inham de radio vostru sa va fac sa schimbati serverele. Oi fi eu dj dar nu stiti multe despre mine si nici morph nu stie si nimeni. Aveti grija dragi mosului ca intindeti coarda si o sa regretati, va dau un sfat incetati cu invidia asta si vedetiva de radio mix-urilor vietii voastre. Bafta si numai bine.

#17
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004

 uniteaka, on Feb 9 2007, 14:38, said:

Salut ! sunt colegul lui morph de la sk radio ! Dj Unite`Aka . Dragi mosului radio mix ! nu inteleg care este problema voastra. Asa cum spune si morph este pura invidie. De ce nu exista invidie intre radio deea si sk radio ? pentru ca radio deea si sk radio isi vad de gradina lor si chiar daca vorbim intre noi si ne dam sfaturi si ne contrazicem in unele cazuri nu se ajunge la din astea. Dovada voi sunteti niste papagali care va traiti viata pe internet ( irc, messenger ). Cert este ca daca aveai un real life nu ajungeati cu discutii pe messenger. Dragi mei va invit la un "razboi" de ascultatori sa vedem care este mai tare, in felul acesta eu cred ca ne descarcam. Haideti sa nu ajungem in alta parte sa ma inham de radio vostru sa va fac sa schimbati serverele. Oi fi eu dj dar nu stiti multe despre mine si nici morph nu stie si nimeni. Aveti grija dragi mosului ca intindeti coarda si o sa regretati, va dau un sfat incetati cu invidia asta si vedetiva de radio mix-urilor vietii voastre. Bafta si numai bine.

Te rog frumos sa mai citesti odata ceea ce am scris eu mai sus si spune-mi unde vezi invidia?
Ai spus multe cuvinte dure in acest mesaj, vorbe care nici nu-si aveau rostul. Voi aveti o viata lunga in spate. Deh.. Nu va luati la tranta cu mine in ascultatori.. Luati-va cu Kissu' ca nu trebuie sa aveti un etalon mai mic. Vom fi si noi mari.. Stati voi linistiti. Probabil asta va sperie..nici nu stiu.. sincer. L-ati trimis pe acest camicaze"morph" sa intre la noi in messenger sa ce?
Eu va apreciez pentru ceea ce faceti acolo la SK, insa va rog frumos sa va tineti oamenii mai din scurt cel putin pe acest exemplar "morph" care este scuzati-mi expresia " un papagal"
PS: uniteaka, te rog frumos sa ai un limbaj civilizat la adresa noastra si sa o lasi moale cu amenintarile pentru ca ... totul a inceput de la exemplarul asta al vostru"morph".Daca vrei sa-i iei apararea OK. Te inteleg. Dar fa-o intr-un mod manierat nu asa vulgar

#18
mariansaff

mariansaff

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.01.2007
:cursing: :cursing: :cursing:

Edited by mariansaff, 14 February 2007 - 20:05.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate