Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

Probleme 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

lucian_22

lucian_22

New Member

• Grup: Members
Am un sistem 5.1 Canyon,cu telecomanda si care l-a prima mutare a inceput sa scartaie.In momentu in care fac curat in casa si mut sistemul sau desfac firele cateva zile o boxa nu se mai aude,se aude doar un fasait in ea,iar apoi incepe sa mearga pana in momentu in care vreau sa fac din nou curat.Am mutat boxa intr-o alta mufa si merge,deci boxa nu are nimic si eu cred ca este din cauza mufei.
    Stie careva care ar putea fi problema?Sistemul este in garantie.

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ceva de natura hardware, contacte, nufe ....

lucian_22

lucian_22

New Member

Asa ma gandeam si eu ,sa fie oare vreo mufa defecta?Este timpul sa le fac o vizita celor de la grarantie sau nu este ceva asa de grav?

dalu364

dalu364

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postlucian_22, on Dec 5 2006, 09:34, said:

Asa ma gandeam si eu ,sa fie oare vreo mufa defecta?Este timpul sa le fac o vizita celor de la grarantie sau nu este ceva asa de grav?

Nu cred ca-i cazul sa mergi la garantie.  Misca si tu de mufele alea , pana cand vezi ca e una care face intrerupere, si inlocuieste-o . Daca nu te pricepi , apeleaza la un amic electronist, sau care e bun in hardware. :)

lucian_22

lucian_22

New Member

Deci nu este o problema asa de grava.Merci mult.M-ai scapat de un drum si poate de o cearta cu cei de la garantie ca de obicei asa se intampla in Romania.Inca o data merci.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate