Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

intrusion kaspersky

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006
aceasta imi apare de cateva ori pe zi, ce inseamna??

Attached Files

  • Attached File  ss.JPG   10.8K   95 downloads


#2
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Este doar o notificare,stai linistit,esti in siguranta!Ai putea pune pe "hide" notificarile de genul asta!

#3
ova stelistul

ova stelistul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 28.09.2006
Te anunta despre ce este vorba.Poti sa dezactivezi anuntul daca dai pe triunghiul acela cu varful in jos si apoi la   "disable this notification."

#4
Petrache_Lupu

Petrache_Lupu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,314
  • Înscris: 31.10.2005

View Postova stelistul, on Dec 3 2006, 22:50, said:

Te anunta despre ce este vorba.
Despre ce este vorba in propozitie, sau unde?

#5
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006
am inteles ca are scop informativ, dar vreau sa stiu daca e normal sa ma atace de vreo 3 ori pe zi

#6
ova stelistul

ova stelistul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 28.09.2006
Poi are scop informativ dar dupa cum am mai spus poti sa dezactivezi notificarea.

#7
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

View PostDj Favorit, on Dec 4 2006, 14:03, said:

am inteles ca are scop informativ, dar vreau sa stiu daca e normal sa ma atace de vreo 3 ori pe zi



     Pe internet orice e posibil si notiunea de "normal" are alta semnificatie decat in lumea reala! :)
     Pe de alta parte,o parere strict personala e ca atunci cand folosesti versiuni trial,mai dau si alarme....hm,false,ca sa zic asa,..adica sa te faca sa gandesti ca "uite,domnule,ce bine lucreaza asta,ma atentioneaza la orice problema,nu ca x sau y care taceau malc"(x,y orice versiune de firewall folosita anterior).Parerea mea nu scade cu nimic din performantele softurilor despre care cred asta!

#8
ammon06

ammon06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 28.04.2006

View Post.Cris.M., on Dec 4 2006, 17:55, said:

Pe de alta parte,o parere strict personala e ca atunci cand folosesti versiuni trial,mai dau si alarme....hm,false,ca sa zic asa,..adica sa te faca sa gandesti ca "uite,domnule,ce bine lucreaza asta,ma atentioneaza la orice problema,nu ca x sau y care taceau malc"(x,y orice versiune de firewall folosita anterior).Parerea mea nu scade cu nimic din performantele softurilor despre care cred asta!

De unde pana unde asta? Tu, ca producator software, cum iti convingi clientul sa cumpere? Dandu-i un produs de evaluare care da si alarme false? Eu zic ca nu  :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate