Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Pariuri bursiere

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
discutii,informatii,predictii despre  pariurile  bursiere.DJIA,FTSE,DAX,etc..

#2
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
La gamebookers pariurile financiare au acum rubrica lor, deci nu le mai gasiti la "speciale" ci la "financiare" (se afla deasupra "fotbal"). va doresc mai mult succes decat ieri!!! :naughty:

#3
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
da bai frate ! sunt intr-un picaj, zici ca-s MIG-urile noastre  :death:

#4
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Probabil de aceasta si-au pus oferta financiara in evidenta cei de la gamebookers.

#5
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Astazi oferta in cadrul pariurilor financiare la gb nu mai include tipul de pariu limita pentru burse. Sa fie acesta inceputul scoaterii definitive a acestora din oferta?  :cursing:
In afara de asta pariurile puse ieri mi-au fost omologate ca fiind pierdute toate :cursing: . evident ca trebuia sa am 3 pariuri castigatoare. Le-am trimis mail. Vom vedea ce se intampla. Astept raspunsul lor.

LE:Mi-au validat 2 din cele 3 burse. Mai au de validat dax-ul, care vad ca se lasa asteptat. La mail mi-au raspuns cu notificare de revalidare doar pentru ftse si djia pana acum.

LLE: mi-au validat si dax-ul.

Edited by laurentcauia, 29 November 2006 - 09:44.


#6
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
cam nesigura activitatea GB pe aria bursiera...

nici mie nu mi-au validat azi pariurile FTSE si DJI decat dupa mail.  :confuzzled:

Attached File  Capture29.11.2006_06.32.18.jpg   136.99K   33 downloadsAttached File  Capture29.11.2006_06.35.23.jpg   100.16K   29 downloadsAttached File  Capture29.11.2006_06.36.28.jpg   20.62K   36 downloadstachment]





faza comica e ca acu' vreo doua saptamani, mi-au validat niste pariuri pe indici, desi erau pierdute. :coolspeak:  e clar ca au ceva disfunctionalitati.

sper sa fie temporara scoaterea pariurilor pe indici, nu de alta, da' aveau cote bune. :D

#7
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Ideea cu financiarele consta in faptul ca nu sunt atat de priceputi ca si in cadrul pariurilor sportive. De aceea apar multe greseli sau sunt pariurile care se valideaza cel mai greu si numai dupa miezul noptii inainte sa puna oferta.

Edited by iulian.dronca, 29 November 2006 - 19:27.


#8
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
Am gasit o extensie pentru cei care folosesc ca browser Mozilla, extensie care va afiseaza intr-un toolbar cotatiile la bursa. Io unul personal nu l-am instalat pentru ca dupa citirea comentariilor de pe pagina respectiva nu prea am incredere. Daca cineva incearca sau este doritor sa incerce folosirea acestei extensii va ofer in continuare adresa AlphaTicker. Marimea extensiei este 14 Kb si se pare ca functioneaza in toate versiunile de Mozilla. Utilitatea unei astfel de extensii este ca nu mai ai alt tab deschis cu indicatorii respectivi si poti vedea schimbarile lor in timp ce brosezi pe alte pagini.
Asteptam comentariile celor care il folosesc.

#9
hopshio

hopshio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 30.08.2006
cine imi explica si mie cum sunt? pariurile financiare?

#10
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
hopshio
Citește primele posturi de pe acest thread

#11
hopshio

hopshio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 30.08.2006
am citit..am inteles ceva...dimineata inainte sa citesc am pus si eu unu...la nimereala:haha:..cand aflu dak ii bun?

Attached Files



#12
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View Posthopshio, on Jan 29 2007, 14:02, said:

am citit..am inteles ceva...dimineata inainte sa citesc am pus si eu unu...la nimereala:haha:..cand aflu dak ii bun?
Ca sa afli daca pariul este castigator intri pe yahoo te loghezi si cauti "finance". Acolo cauti indicatorii pe care ai pariat (DAX in cazul de fata), este pe international, Europa.
Dar trebuia sa pui 3 intervale de pariu (asa nu crezi ca esti cam lacom!) toate cu aceasi miza si daca prinzi cotele de 4 (asta mai de dimineata) si iti iese intervalul de mijloc ai un castig de 1,5 ori miza, daca iti ies celelalte intervale castigi miza x (4/3) = miza x 1,(3). Sper ca m-am facut inteles, daca nu ai in profilul meu id de mess si iti dau mai multe lamuriri.

#13
sErGzOne

sErGzOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 16.07.2006
Mai nou nu mai au aceeași cote: acum avem intervalul de mijloc cu cota de 4.5 și cotele imediat învecinate cu cotele de 4. Mai mult au micșorat intervalele în mod drastic.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate