Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Player universal care nu are nevoie de codecuri

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
alex2006best

alex2006best

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 21.02.2007
E super acest player.  :coolspeak:
Il folosesc si eu de ceva timp, insa dupa o perioada in care nu l am mai folosit, nu stiu ce s a intamplat, pentru ca acum la comutarea pe full screen imi apare ecranul negru...  :cursing:  
Dar daca modific din 'pan & screen' la 4:3 sau oricare din optiuni e totul ok, chiar daca revin apoi la setarea care fusese anterior...totul e sa modic de acolo.
Dupa asta daca dau sa revina la dimensiunea initiala a ferestrei de pe click mijlociu sau restore trebuie sa fac la fel o modificare in 'Pan & screen'. :deadtongue:

Care ar putea fi cauza???? Eu chiar nu mi pot explica....  :death:
L am dezinstalat si instalat din nou.. nimic. Cu alt player nu mi se intampla asta... In timpul in care nu l am folosit nu am mai instalat alt player...sa aiba un conflict...ceva cu alt program...dar cum?? numai la full screen..???? :cursing:

#20
razor74

razor74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 816
  • Înscris: 09.10.2006
Sau puteti incerca GOM Player, care dupa parerea mea este foarte bun, are integrate toate codec-urile necesare si are un editor de subtitrari integrat destul de bun cu ajutorul caruia se poate salva subtitrarea resincronizata.
Si e FREE.
http://www.gomlab.co...l?langgtype=eng

#21
alex2006best

alex2006best

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 21.02.2007
Uhhhh... am rezolvat-o...  :worthy:
Dupa cum am banuit, normal ca vina nu era la player, ci un program care nu ii dadea pace-Object dock :naughty:

#22
kayus

kayus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 19.12.2007
cum fac si eu sa imi apara subtitrarea pe margina neagra de jos  si nu pe film

#23
titi33

titi33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 828
  • Înscris: 06.05.2004
kayus:clik dreapta,subtitle si bifeaza Draw to Overlay Surface

Am si eu o intrebare:
toate merg brici numai subtitrarea la DVD nu o afiseaza decat daca la navigator selectez Intervideo DVD navigator, si acesta sa fie instalat, altfel nu.In rest bate tot ce am incercat si vreau sa renunt la INTERVIDEO care papa 140 Mb .
ma poate lumina cineva ?

Edited by titi33, 14 February 2008 - 15:08.


#24
Petrache_Lupu

Petrache_Lupu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,314
  • Înscris: 31.10.2005
Stie cineva daca si cum pot vedea closed captions cu acest player?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate