Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...

Taiere ramuri "neroditoare...

Business/afacere cu utilaje
 Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

suport/cutie fixare SSD in locul ...

Popcorn stradal
 De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig

Degresant auto eficient

refil

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

cornel_m2005

cornel_m2005

New Member

• Grup: Members
Cum reincarc un cartus de lexmark x2350?am facut o data refil dar nu l-am facut  personal ci la o firma si nu a vrut sa imi zica si mie de parca era un secret de stat si daca se afla cadea economia tarii!!

Mod Edit:
Nu este nevoie sa folosesti caractere atat de mari, unii useri sunt derajnati de lucrul acesta.

Edited by cods, 26 November 2006 - 18:02.

georgescustefan

georgescustefan

New Member

poti cauta pe net asa cum af facut si eu
am cumparat un kit de incarcare inkmate de la o firma care le importa a fost ieftin (vreo 250/300 de mii)
sigur gasesti pe google
numai sa ai rabdare si sa faci exact ce spun instructiunile
pentru mai multe informatii ym georgescustefan2004
ps firmele, desi ti le incarca si ar trebui sa iti ofere garantie iti iau cu mult mai multi bani decat daca ai face tu lucrul asta, eu am ales sa mi le incarc singur, ies mai ieftin
pps scuze de lipsa de punctuatie dar e tarziu si nu mai am rabdare

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
cornel_m2005

Crezi ca lumea nu vede ce scrii ! - Citeste regulamentul pe viitor.

sicko

sicko

Member

View Postgeorgescustefan, on Nov 26 2006, 00:53, said:

poti cauta pe net asa cum af facut si eu
am cumparat un kit de incarcare inkmate de la o firma care le importa a fost ieftin (vreo 250/300 de mii)
sigur gasesti pe google
numai sa ai rabdare si sa faci exact ce spun instructiunile
pentru mai multe informatii ym georgescustefan2004
ps firmele, desi ti le incarca si ar trebui sa iti ofere garantie iti iau cu mult mai multi bani decat daca ai face tu lucrul asta, eu am ales sa mi le incarc singur, ies mai ieftin
pps scuze de lipsa de punctuatie dar e tarziu si nu mai am rabdare

Salut! Nu ai putea sa ma ajuti cu un PM cu adresa exacta de unde ai luat asa ceva? Gasesc pt. orice,numai pt. X2350 nu... :( Sau macar codul produsului(kitului refill).

Mersi mult de tot!

georgescustefan

georgescustefan

New Member

Kitul l-am luat de la timi import export
de la podul hasdeu urci spre m.ap.n trecand pe langa institudul de biologie celulara si la un moment dat e o intersectie
daca privesti la dreapta vei vedea o poarta metalica si  pe acolo scrie www.inkmate.ro
siteul nu a mai fost updatat din 2005 dar te duci acolo si intrebi daca au pe stoc
scuze de lipsa majusculelor si a punctuatiei

Cutzu

Cutzu

SefuLaUrati

• Grup: Senior Members

View Postcornel_m2005, on Nov 24 2006, 12:05, said:

Cum reincarc un cartus de lexmark x2350?am facut o data refil dar nu l-am facut  personal ci la o firma si nu a vrut sa imi zica si mie de parca era un secret de stat si daca se afla cadea economia tarii!!
Din cate stiu refilurile de cartuse nu sunt asa sanatoase pentru imprimanta. Stiu ca sunt recomandate maxim 2 refiluri la un cartus dupa care sunt sanse mari sa strici imprimanta (capul de scriere) :huh: .
Iar consumabilele lexmark nu sunt printre cele mai ieftine ca sa te sfatuiesc sa`ti iei cartus nou de fiecare data.
Mai orienteaza`te si tu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate