Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Ce parere aveti despre programele Work and Travel pt studenti?

- - - - -
  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#163
SilviuHH

SilviuHH

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2016
Salut. Stie cineva daca am platatit toate taxele pentru program si m-am razgandit in privinta plecari. Cum pot recupera din bani inapoi, mai pot recupera?

#164
Nadia600

Nadia600

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.04.2016
Buna seara, am si eu mare nevoie de ajutor.Sunt anul 3 la facultatea de geografie, an terminal si am adunate in jur de 7-8 restante , eu sper sa mai reduc din ele dar am nevoie de cateva lamuriri in legatura cu viza J1. Facultatea nu a fost pe placul meu deaceea am asa de multe restante dar totusi o voi termina ca nah ... e ultimul an si nu am stat 3 ani sa nu o termin. Vreau sa mai mentionez ca limba engleza o vorbesc la un nivel destul de avansat asa ca astept orice fel de sfat.Multumesc frumos

#165
iuliaa2410

iuliaa2410

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2017

View PostSilviuHH, on 12 februarie 2016 - 21:32, said:

Salut. Stie cineva daca am platatit toate taxele pentru program si m-am razgandit in privinta plecari. Cum pot recupera din bani inapoi, mai pot recupera?
Doar daca ai platit o taxa speciala la agentie , la majoritatea exista ceva de genul. Daca nu ti -au zis nimic in privinta asta, inseamna ca nu o sa ti poti recupera.

Este cineva care a fost cu Work and Travel in Uk? Eu m-am inscris in acest program si m-ar interesa niste pareri. Posted Image

#166
andrey_96

andrey_96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 28.02.2012
Tot despre uk as vrea sa stiu si eu daca a fost cineva .

#167
Zyx

Zyx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 14.02.2005
UK inca mai este in UE, de ce ai avea nevoie de agentie cand poti cauta singur daca megi prin zona?

Despre Adira Cluj poate cineva asa o impresie? Eventual pt H1B

Edited by Zyx, 31 May 2017 - 17:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate