Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Sony Ericcson tools

- - - - -
  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#109
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 02.06.2007

View PostB0gdy, on Oct 6 2007, 19:50, said:

Postati Aci Va Rog Un driverr acoustic pt k800i...care ar face si volumu mai tare dar sa nu gajaie si sa nu fluiere....nu`i problema daca nu are bassu asa pronuntat

Esti belea pe bune daca nu, acelasi post pe 3 topicuri :lol:

#110
B0gdy

B0gdy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 05.02.2007
Hai Ajutati-ma Cu Ceva...Imi Pun Si Eu pe K800`le meu cu soft de protocala..un soft de k810ii cu setolls...pun si ceva acoustice si la camera ceva...totu fain si frumos meniu super..muzica super...poze si video la fel...un singur bai...ma pun mainainte sa dau update cu seus(stiu ca am ultima versiune dar peste 1 luna sau 2 daca oi vrea sa fac update)bun toate bune si frumoase...pun acolo la k810i ca doar soft de k810 am...si cand bag telu seus imi zice ca am k800i mediterr...acuma intrebare ii ce fac...dau sa continue....si imi pune cumva ceva soft de k800i asai?...sau dau sa continue si in caz ca este imi upgradeaza versiunea mea de soft de k810?...lamuriti-ma va rog...
Si inca o intrebare daca as avea soft de k800i pe el si as avea ceva acoustice si camdrive....si asa da update cu seus ...sa zicem ca ar avea ce upgrada...seus s-ar atinge de acoustice si camdrive?

#111
bogdan373

bogdan373

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 07.08.2007
Pe voi cat va tine bateria la se k550i, ca pe mine ma tine cam 2 zile cel mult in situatia in care vb cam 30min/zi si .....cam atat?

#112
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 02.06.2007

View Postbogdan373, on Oct 9 2007, 17:09, said:

Pe voi cat va tine bateria la se k550i, ca pe mine ma tine cam 2 zile cel mult in situatia in care vb cam 30min/zi si .....cam atat?

In conditii de utilizare frecventa, apeluri, camera, muzica sau wap, e o perioada foarte buna. Niciun alt SE nu tine mai mult(am avut w810, am k800, si alti prieteni cu sonyericsson, tot atata tine - 2 zile minimul) e foarte bine. Un nokia N95 in aceste conditii de utilizare tine doar 5-6 ore acumulatorul, eu zic ca este foarte bine la SE care totusi tin 2 zile.

#113
SuperBubu

SuperBubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 24.01.2007
stie cineva un program pentru salvarea mesajelor din telefon ? :-s (am un k750i si vreau sa trec pe un k800.. sau macar sa le am salvate in calculator)
imi pare rau daca s-a mai discutat insa am cautat si nu am gasit nimic.. :-s

#114
RCG

RCG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,386
  • Înscris: 20.09.2006
MyPhoneExplorer: http://www.fjsoft.at/en/

#115
SuperBubu

SuperBubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 24.01.2007
multumesc.. acuma sunt proud owner of k800i :> .. si as dori sa stiu daca exista vreun program java cu ajutorul caruia sa fac poze si cu camera de 3g din fata ... si daca este posibil la kd player sa fac niste setari astfel incat sa nu mai imi dea mereu "permiteti sa citeasca datele utilizatorului?" .. si daca puteti sa mai puneti niste jocuri 3d mai 'destepte' si niste programe java interesante compatibile k800.. sau cateva linkuri ceva :) .. va multumesc

#116
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 02.06.2007

View PostSuperBubu, on Nov 2 2007, 16:38, said:

multumesc.. acuma sunt proud owner of k800i :> .. si as dori sa stiu daca exista vreun program java cu ajutorul caruia sa fac poze si cu camera de 3g din fata ... si daca este posibil la kd player sa fac niste setari astfel incat sa nu mai imi dea mereu "permiteti sa citeasca datele utilizatorului?" .. si daca puteti sa mai puneti niste jocuri 3d mai 'destepte' si niste programe java interesante compatibile k800.. sau cateva linkuri ceva :) .. va multumesc
ma intreb la ce iti trebuie camera din fata cand in spate ai 3,15 MP? La kd player intri in aplicatii si selectezi kdplayer-more-permissions-read user data, si selectezi never ask.

#117
SuperBubu

SuperBubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 24.01.2007
am cautat ceea ce ai spus si am doar Citire date utilizator [x] Nu  [x] Cu interogare.. sa fie din softu de la orange? .. imi trebuia un program java pentru camera din fata just 4 fun :) ..

#118
RCG

RCG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,386
  • Înscris: 20.09.2006
Nu se pot face poze cu camera frontala.
Pentru a sterge acele permsiuni, urmareste tutorialul asta: http://se-tuning.net...c.php?f=35&t=23

#119
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 02.06.2007

View PostSuperBubu, on Nov 2 2007, 19:30, said:

am cautat ceea ce ai spus si am doar Citire date utilizator [x] Nu  [x] Cu interogare.. sa fie din softu de la orange? .. imi trebuia un program java pentru camera din fata just 4 fun :) ..
Pai nu ai soft mediterr? Ar trebui sa fie la fel si orange, nu stiu ce sa zic.

#120
costin10

costin10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 08.11.2006
am un k610i si m`ar interesaa daca pot sa ii pun soft cu autofocus  la camera ca la   k750

#121
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
autofocusul tine de partea hardware nu doar software

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate