Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

multifunctional sau copiator

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

duty

duty

New Member

• Grup: Members
Vreau sa achizitionez un multifunctional sau un copiator alb-negru.
Bugetul disponibil este cam 10-12 milioane maxim.
Ma intereseaza sa pot imprima,copia si scana (nu ma intereseaza faxul;dar nu il refuz  :) ). In principal functia de copiat  ma intereseaza .Vreau sa aiba neaparat ADF si consumabilele sa le pot reincarca (nu sunt dispus sa dau 2-3 mil pe un toner nou).Chiar va rog sa imi spuneti niste firme ce se ocupa cu refill. Am mai multe optiuni : Xerox WorkCenter PE 220 sau PE 120 sau PE16 , Brother MFC 7420 sau 7820N, Canon MF 5750 sau 5730 , Canon PC-D340 , HP LJ 3050. Astea le-am gasit sub 12 mil . ; daca aveti alte solutii va rog sa imi spuneti.

grigoreee

grigoreee

Junior Member

unele dupa ce se termina cartusi se blochaza si vor sa schimbi carusi cu unul nou  nu merge sa faci refill
parerea mea este ca trebuie sa te uiti si la treaba asta inainte sa cumperi ceva

valiro

valiro

Member

• Grup: Banned
Uite de asta am dat eu comanda ieri ...acum astept sa vina.
Iar daca te intereseaza un multifunctional cu toner care e mai recomandat pt ceea ce vrei tu sa faci (adica sa-l folosesti pe post de copiator) uite aici. Si pe asta l-am comandat si astept sa vina. Asa ca nu-ti pot da detalii mai multe despre felul in care se comporta aceste scule. Dar am facut un studiu de piata ca le-am luat pentru servici si am ajuns la concluzia ca astea sunt, pentru acest buget, cele mai bune.

Iar daca vrei sa arunci cu banii uite aici o bijuterie.  ;)

Edited by valiro, 25 November 2006 - 23:40.

duty

duty

New Member

View Postvaliro, on Nov 25 2006, 23:15, said:

Uite de asta am dat eu comanda ieri ...acum astept sa vina.
Iar daca te intereseaza un multifunctional cu toner care e mai recomandat pt ceea ce vrei tu sa faci (adica sa-l folosesti pe post de copiator) uite aici. Si pe asta l-am comandat si astept sa vina. Asa ca nu-ti pot da detalii mai multe despre felul in care se comporta aceste scule. Dar am facut un studiu de piata ca le-am luat pentru servici si am ajuns la concluzia ca astea sunt, pentru acest buget, cele mai bune.

Iar daca vrei sa arunci cu banii uite aici o bijuterie.  ;)

Mi-am luat un Canon MF 5750.sunt multumit de ea.Hp-ul care mi l-ai recomandat tu nu avea adf si asta ma interesa f mult. Am vrut sa imi iau Canon -ul Mp380 care mi l-ai recomandat si tu dar e inkjet si am preferat laserul chiar daca nu e color. nu trag asa mult color. si intradevar canonul asta 380 merita banii. e chiar misto ce stie sa faca. intradevar o bijuterie. mersi de sfaturi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate