Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

add url in DMOZ

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
eu am inscris un site in urma cu 2 saptamani, dar categoria respectiva avea editor, il mai inscriu odata?krumel, tu de unde sti ca le inscriem degeaba?

#20
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Pentru ca este editorul intregii categorii world/romana si omul cu cea mai intensa activitate din dmoz (partea romana)?

#21
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004

View Postgumball3000, on Feb 16 2007, 13:11, said:

eu am inscris un site in urma cu 2 saptamani, dar categoria respectiva avea editor, il mai inscriu odata?krumel, tu de unde sti ca le inscriem degeaba?

Site-urile trebuiesc inscrise indiferent de faptul ca o categorie are sau nu editor. In timp, un editor o sa il editeze.
Momentan nu pierdeti timpul trimitand site-uri in ODP. O sa anunt cad o sa mearga si aceasta optiune.

#22
skin_nzo

skin_nzo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2007

View Postmiromulus, on Feb 16 2007, 13:26, said:

Pentru ca este editorul intregii categorii world/romana si omul cu cea mai intensa activitate din dmoz (partea romana)?

Intrebare: Cum pot verifica daca site-ul meu a fost acceptat in dmoz? Am inscris url-ul acum 2 sapt.

#23
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
o solutie ar fi sa-l cauti dupa niste cuvinte cheie, sau sa te uiti in categoria unde ai inscris site-ul

#24
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Cea mai buna solutie ar fi sa-l trimiti si sa ca ai facut-o. Lasa editorii sa-si faca treaba, cand au timp. Si ei sunt oamenii cu serviciu, familie si uneori nu intra cate o luna, dar 2 saptamani. Nu uitati ca odp e un proiect bazat strict pe voluntari in care conteaza calitatea si nu cantiatea.

Cel mai sigur mod de ati "asigura" inscrierea este sa respecti termenii de utilizare si sa trimiti un site cu continut bogat si unic.

#25
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
Puteti trimite site-uri spre adaugare in DMOZ.
Am observat azi ca au ajuns site-uri din sectiunea publica.

#26
webqad

webqad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.05.2009
Incerc de cateva saptamani sa inscriu un site in DMOZ si nu merge, esre inactiv, da mereu eroare, stiti cumva este o problema cu el, sau cum am putea sa le inscriemmai repede ? Mersi

#27
unu

unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 05.11.2005
putine sanse sa iti inscrii site-ul in dmoz.
99% nu sunt acceptate indiferent de continut sau cum arata. ma intreb de ce conteaza atat de mult dmoz pt rank-ul google, pt ca majoritatea siturilor deja inscrise sunt vechi si destul de proaste calitativ...

#28
webqad

webqad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.05.2009
Da, asa este, stiu ca inscrierea acuma 1 an 2 mergea mult mai bine, se pare ca s-a aglomerat de la atatea siteuri inscrise si acuma da erori. Cu cine ar trebui sa luam legatura sau cand ar tb sa inscriem siteurile ca sa mearga ? Merci

Edited by webqad, 22 May 2009 - 23:00.


#29
starpom

starpom

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,953
  • Înscris: 06.09.2006

View Postskin_nzo, on 19th February 2007, 17:59, said:

Intrebare: Cum pot verifica daca site-ul meu a fost acceptat in dmoz? Am inscris url-ul acum 2 sapt.

daca air pr diferit de 0 in moment ce va ajunge in dmoz va fi 0. la mine dupa ce a fost inscris in dmoz la revedere cu pr3 si mai sus

#30
bijuteriadasinu

bijuteriadasinu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 20.01.2013

View PostKrumel, on 15 februarie 2007 - 23:28, said:

Actualizare:
Nu trimiteti spre adaugare site-uri in ODP. Optiunea respectiva nu functioneaza, inca. Pagina de inscriere merge, dar site-urile nu sint trimise catre editare.

Puteti doar actualiza site-urile deja existente.

Salut, am vazut ca esti la curent cu Domz.

Mi-am inscris site-ul mai bine de 2 luni si inca nu este in director. Ai putea sa-mi spui ce ar trebui sa fac ca sa apara in director?

Iti multumesc,
Olivian

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate