Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

Mouse Typhoon

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

10nut

10nut

Senior Member

• Grup: Senior Members
Salut!

Mi-am luat azi un mouse Typhoon fara fir, si nu stiu ce trebuie sa-i fac. Mi-a dat toate ecipamentele lael: baterii, incarcator etc. Ajutati-ma va rog, poate ati mai folosit asa gen de "soricel" :D .
Daca mai este un post de acest gen, va rog spuneti-mi, sunt f. ocupat si nu am timp sa ma uit pe toate.
Thank's.

limit

limit

New Member

• Grup: Members
Cum adica

nu stiu ce trebuie sa-i fac
?

Trebuie sa ii pui bateriile, sa conectez receiverul la un port USB, sa instalezi driverele si sa sincronizezi mouseul cu receiverul apasand butonul de sincronizare aflat pe fiecare in parte. Mai pe scurt: ce scrie si in manual.

Bafta!

raiiar

raiiar

Senior Member

RTFM

10nut

10nut

Senior Member

scuze ca nu prea am mai raspuns.
Am rezolvat problema, va multumesc oricum :)
Sa va zic care era problema: era de la receiver. Am stat pe ganduri o zi intreaga, si nu-mi trecea prin cap ce are. Problema am descoperit-o, cand am pus alte baterii si mergea(erau descarcate alea de la el, dar se reincarca). Si stitit voi, cum este un produs de chinezarie, trebuie sa aiba un defect pe acolo.
Si am observat ca nu se mai incarca, atunci cand il puneam pe receiver. Asa ca am luat frumos surubelnita, si desfacerea. Nu erau lipiti bine pinii de la mufa. Va dati seama am fost ingrijorat o zi intreaga si la sfarsit doar o problema aiurita :w00t:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate