Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Sony-Ericsson T300

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
mmoisi

mmoisi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 21.08.2003
___________________________________________________
as vrea sa stiu mai multe despre chestia asta cum as putea sa imi pun poze de pe pc pe tel ????!!!!
si ce fel de conexiune imi trebuie pe usb, ir, si unde as putea gasi aceste adaptoare ptr pc. pls help
10x
___________________________________________________


Ai putea sa intri pe  Sonyericsson si sa iti ei melodi sau mai simplu prin ir .
Eu unul l-am conectat la ul laptop si mi-am pus pe el tot ce am vrut.
Daca cineva doreste jocuri pt t300 contactati-ma!!

____________________________________________________
Tel se poate incar oricand cum este si cu bat Li-Ion nuu? Sper ca in timp va tine mai mult pat ca eu sunt FFFF dezamagit de stand-by, de niv. sonor, de 'butonarea' lui in general
____________________________________________________

Incarcarea este la fel ca la bateriile cu li-ion deci nu conteaza cand si cat il incarci.





:cya:

#20
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Intradevar se pot incarca oricand,dar au un numar de ciclu relativ stabilit (ma refer la numarul maxim de incarcari).Din ce am citit mai demult,daca tii bateria la incarcat 20 minute sau 2-3 ore cat i-ar lua in mod normal,tot un ciclu se considera,asa ca sfatul meu este sa o lasi pana se incarca in totalitate!

#21
seniore85

seniore85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.11.2003
Intrebare: Wap-ul se plateste?Eu stiam ca doar ce descarci platesti cu 1mb/2 para [pt I versiune], da daca de ex intri pe wap.google sau wap.orange si doar navighezi nu platești nimic? Sau sunt eu cel care a luat teapa? DAca se plateste care sunt tarifele pt aceasta optiune[1mb/2para],doar pt navigat?

#22
seniore85

seniore85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.11.2003
Mie cel putin site-ul wap.erato.com nu-mi merge. trebuie scris altfel?contează daca la incep se pune http:/ sau nu este neapărat? Inca ceva nu pot sa-mi iau un joc cica:'descarcare intrerupta' parca deep abbys sau cam asa ceva, nu mai retin.

#23
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
@seniore85:
ma bucur ca ai inceput sa folosesti acest forum,vad ca in momentul de fata ai deja 9 post-uri!In primul raspuns care l-ai primit la acest thread ti-am recomandat wap.esato.com si nu wap.erato.com,sau poate ti-a zis altcineva cel din urma link pe care sincer nu l-am incercat.Pentru jocuri mophun,vezi ca am facut un thread care se numeste chiar "Mophun games",gasesti acolo jocuri.Daca vrei putem sa ne intalnim si sa-ti dau niste jocuri,functie de programul meu incarcat.
Depinde pe ce retea utilizezi wap-ul.Daca esti pe orange cu optiunea de 4$(wap unlimited) la abonament poti sa stai pe wap "ca nebunul",scuza-mi expresia  ;Lmaster;
Daca in schimb doar ti-ai activat gprs-ul atunci ai grija la urmatoarea factura  :jaw-dropp
Mai vorbim!

#24
seniore85

seniore85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.11.2003
Mia culpa: am scris gresit pe reply dar adresa la care nu s-a conec. chiar era wap.esato.com.Cred ca am facut-o de .... Am activat doar gprs fara wap unlimited si am  stat  vreo cateva ore bune pana acum. Spune-mi te rog ce tarife sunt pt navigare la ceea ce-am activat? ce site-uri pt luat wallpapers,screensavers,teme mai sunt?

#25
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
wap41.com/orgasmo/menu.wml#menu
twilightwap.com
Pentru detalii legate de tarife,suna la relatii cu clientii,ca esti scump la vorba si nu spui pe ce retea esti!Presupun ca esti pe Orange,iar in cazul asta ar fi 2$/Mb,din cate stiam eu.Cel mai bine da-le un telefon.

#26
seniore85

seniore85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 06.11.2003
Mersi pt infor.

#27
diabblo

diabblo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.11.2003
intradevar T300 arata ca naiba dar totusi nu prea conteaza , eu am T310 si pe langa faptul ca arata mult mai bine are si ceva optiuni in plus+:P

#28
hillblillyboy

hillblillyboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.12.2003
vreti adaptor de infrarosu pt T300?
1.2 mil - 0724.188.712 (garantie)

#29
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Adaptor pentru infrarosu am si eu la 600.000 lei,dar pentru asemenea actiuni iti recomand bursa.Sa-i lasam pe utilizatorii de t300 sa-si spuna prerea aici,si sa nu facem un balci din acest thread.

#30
garbage

garbage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 18.09.2002
salut
pana la urma...cum nu sunt pe roz cu banii si oricum imi iau cu abonamet, merge un t300 sau nu?

nu ma intereseaza jocurile si nu stiu ce melodie...nici imagini "cool" pe el...il vreau practic...vreau sa ma tina cat de cat bateria...poate si conectare la calculator...semnal bun..

va rog, un sfat...

#31
garbage

garbage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 18.09.2002
cum n-am mai gasit t300 decat la unii dealeri...la un pret cam maricel...am dat peste un Motorola Timeport 280....sper sa nu regret...

ma opresc aici ca sunt off-topic

bye

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate