Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#19
ecstrim

ecstrim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 18.10.2002
17 decembrie

#20
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
hmm...am stiut eu oarecum fata cu aproximatie...merci oricum pt corectura

#21
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
Eu am hotarat sa fiu mai 'smecher' si sa nu vad nici unul dintre ele pana cand nu vor aparea toate, si atunci sa le vad deodata. Nu stiu daca e bine sau nu, dar mi se parea enervant sa se termine la jumatate. Asa ca ma alatur si eu celor care abia asteapta. Sper sa imi placa :)

#22
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
fii sigur de asta..iti va placea la nebunie te asigur si il vei mai viziona o data

#23
drlove40

drlove40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 23.05.2003
ma mira si nu prea ce putina lume apreciaza Lord si cat de multi Matrixul
dar ma rog ...

#24
manelesux

manelesux

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 25
  • Înscris: 30.10.2003
drlove40, pe ce lume traiesti?

#25
bOsHo

bOsHo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.03.2003
Vazut lotr - Return of te King ..placut mult...asteptam acum o versiune mai buna ... sau vizionare la cinema....

#26
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
vazut de asemenea si placut foarte foarte mult!!!!!!!Nota 10/10...Merita sa ia oscar-ul pentru filmul anului...de abia astept sa-l vad intr-o varianta mai buna d.p.d.v al calitatii imaginii si sunetului......... :)

#27
bOsHo

bOsHo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.03.2003
La IMDB a urcat pe locul 3 ;)

#28
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003
sper ca nu v-ati stricat placerea si l-ati vazut "din sala pe sub o maneca, filmat cu o camera video" ???
ca-mi stric buna parere despre voi!

#29
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
sper ca nu v-ati stricat placerea si l-ati vazut "din sala pe sub o maneca, filmat cu o camera video" ???



Si daca l-am vazut camera asta nu inseamna ca nu o sa-l mai vad la cinema si pe dvd  :D  :)

#30
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003
si fata cand a venit prima data la tine si ti-a zis ca-i virgina ai crezut-o?

#31
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
Acum sa nu-mi spui ca daca vizionezi alta varianta decat cea normala cum se considera sau orice alta forma nu o sa mai vezi filmul.......Eu nu consider ca a viziona un film in varianta neortodoxa :D  inseamna a nu fii fan sau etc.....Daca el a aparut pe net mai repede decat la cinema si nu mai am rabdare ma uit.....doar nu o sa stau cu mainile in brate sa astept anul nou uitandu-ma la ceas sa prin loc la cinema  :) O sa vizitez si multiplex-ul de dragul imaginii si a sunetului  :yeah baby  :OK:

#32
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
as vrea sa il vad si eu dar am auzit ca e pe 3 cd-uri..cam naspa :(
si nici nu e dvd rip

#33
Zampano

Zampano

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 23.12.2003
Marfa seria LOTR... un singur lucru ma deranjeaza, ce e fratilor cu pasiunea asta pentru Orlando Bloom? probabil e un tip simpatic... dar slabutz actor. Cred ca i-ar sta bine in vreo telenovela... sau un film gen "Titanic"

#34
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
zampano (magicianule ca asa cred ce erai in film) fiecare are dreptul sa ii placa un actor..daca aici sunt mai multi care il plac..asta e :)

#35
Zampano

Zampano

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 23.12.2003
"Asta e" cum zici tu... :) dar eu tot nu pot sa plac un actor doar pentru ca e simpatic... eventual dupa ce renuntz la femei. O alta chestie.... mi-e cel mai mult mi-a placut din punct de vedere al interpretarii Sauron... care culmea a trecut aproape neobservat printre parerile tuturor despre film. Nici macar nu are poze pe site-urile LOTR... Omu' avea atata rautate in privire, voce shi expresia fetzei ca putea lejer sa-l trimita in uitare pe bau bau. Chiar le recomand mamelor sa nu mai spuna "las' ca vine baubau" mai bine "il chem eu pe nenea Sauron"... Oricum daca l-a mai remarcat cineva pe nea vrajitorul sa posteze ceva. Sunt curios sa mai aud pareri.

#36
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
eu cred ca nici nu exista nene Sauron pt ca totul e facut pe clc..acest personaj e la fel ca si Gollum..
eventual cauta pe net sa vezi ce actor joaca in rolul lui Gollum
eu cred ca B. Willis :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate