Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

neogen CPC :)

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#37
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Tocmai deaia au pus aceea optiune, ca sa nu iti mai apara spatiu gol. In loc de spatiu gol pui alte reclame, cand nu gaseste reclame neogen.

#38
altrixd

altrixd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 22.10.2004
Ai putea sa adaugi ceva reclame de la google pana una alta.

#39
marianov

marianov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 01.06.2003
Pai de cele mai multe ori cei care sunt la neogen sunt pentru ca nu puteau intra la google. De ex. pe mine google m-a acceptat, dar pentru ca pagina e integral in lb. romana, nu imi prea sunt afisate reclame, asa ca google pica...trebuie sa ma axez pe alte surse... :ack:

#40
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

View Postmarianov, on Dec 14 2006, 20:42, said:

Pai de cele mai multe ori cei care sunt la neogen sunt pentru ca nu puteau intra la google. De ex. pe mine google m-a acceptat, dar pentru ca pagina e integral in lb. romana, nu imi prea sunt afisate reclame, asa ca google pica...trebuie sa ma axez pe alte surse... :ack:

Asa-i ca-ti trimite doar reclame cu salvati balenele si ajutati copii din Uganda? Alea sunt free asa ca nu o sa faci nici un ban din ele. Google nu trimite inca reclame platite site-urilor in limba romana

#41
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
As putea sa te contrazic, desi inca nu sunt destul de multi advertiseri romani care lucreaza cu adwords, sunt cateva reclame care pot fi afisate pe un site in limba romana. Eu am avut un website in limba romana, ce-i drept mai mult cu poze, dar care avea foarte multe hit-uri pe zi (in jur de 200.000) si care tot timpul avea de afisat reclame platite de la adsense. Nu erau toate reclame romanesti, dar majoritatea da ... insa intradevar targetarea reclamelor nu prea exista . Era si normal din moment ce mai mult erau imagini.

#42
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Sau am ramas eu in urma cu informatiile, sau s-a intamplat ceva nou. Din ce stiu eu, site-urile STRICT in limba romana nu sunt acceptate pentru reclame platite

#43
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Sunt destul de multe site-uri in limba romana care au fost acceptate in programul AdSense. Problema e ca de obicei nu afiseaza reclame din lipsa advertiserilor romani. In loc de ele apar acele reclame la servicii publice care bineinteles nu se platesc. De acceptat nu vad de ce nu te-ar accepta... si la urma urmei poti sa scrii site-ul pe engleza .. sa aplici pentru adsense apoi sa il pui pe romana. Sau sa il faci si pe engleza si pe romana

#44
marianov

marianov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 01.06.2003
google are reguli stricte pentru paginile cu putini vizitatori. in momentul in care ai cativa ani de vechime, ranking si vizitatori multi se schimba problema. si timpul de raspuns la mailuri e mult mai bun

#45
wallgames

wallgames

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 07.03.2006
Salutare,
Cine imi spune si mie o alternativa la neogen ads (in afara de google ads) ca vad ca de la un timp se termina reclamele pe la ora  15:00 - 16:00 cel tarziu....(cu o exceptie sau 2 fax2mail si inca una)???

Edited by wallgames, 29 December 2006 - 15:19.


#46
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
textad, dar sunt super varza intr-o luna nu cred ca iti iese mai mult de 1$ mai incearca si adbrite

#47
altrixd

altrixd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 22.10.2004
Na, acum e acum, nu mai sunt reclame :)

#48
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Asa e, au cam disparut. Si cele care se afiseaza, sunt cu serviciile neogen. Sper ca e doar o situatie de moment

#49
marianov

marianov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 01.06.2003
e rau rau de tot acum  :angry2:  abia am trecut de 5e/zi  :o

#50
wallgames

wallgames

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 07.03.2006

View Postmarianov, on Jan 3 2007, 12:17, said:

e rau rau de tot acum  :angry2:  abia am trecut de 5e/zi  :o
si inainte cat faceai ? si cati viz ai acum?

#51
marianov

marianov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 01.06.2003
in dec am avut o medie de 50-80e/zi viz se mentin la 13-15000 deocamdata
sa vedem cat cresc si luna asta  :bigwhitegrin:

#52
busybee

busybee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 06.06.2006

View Postmarianov, on Jan 3 2007, 12:17, said:

e rau rau de tot acum  :angry2:  abia am trecut de 5e/zi  :o
Absolut inspaimantator ce se intampla cu reclamele astea de la neogen,pe 31 decembrie 1 si 2 ianuarie  a fost dezastru total iar acum si-a mai revenit putin dar cu toate ca am mai multi vizitatori decat in demebrie am ajuns sa castig din neogen de 2-3 ori mai putin...:(
Nu afiseaza mereu reclame,trebuie cumva sa bag dupa o anumita ora adsense sau ceva ca stau degeaba si ma mai paste si un server dedicat  :madanimated: :wallbash:

#53
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
pana acu mai era cum era....apareau reclame pana pe la 6 7 seara:) dar ieri si azi ....nu mai sunt afisate reclame de la ora asta:) si anume 14:00 :)

#54
orixweb

orixweb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 04.12.2006
Eu astept sa ating 30 de euro sa imi iau banii apoi renunt ca merge din ce in ce mai prost.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate