Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Frontul National Anti-Reptilian

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
180 replies to this topic

Poll: Frontul National Anti-Reptilian (88 member(s) have cast votes)

Ce parere aveti despre cei care cred in astfel de lucruri?

  1. Sunt bolnavi psihic care ar trebui tratati de urgenta (33 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  2. Sunt niste excentrici inofensivi care ar trebui lasati in pace (33 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  3. Sunt oameni obisnuiti, iar ideile lor ar putea contine o doza de adevar (7 votes [7.95%])

    Percentage of vote: 7.95%

  4. Sunt adevaratii eroi ai neamului, iar cei care nu ii iau in serios sunt niste ignoranti (15 votes [17.05%])

    Percentage of vote: 17.05%

Vote

#37
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostNaga, on Nov 2 2006, 22:16, said:

Pai nu ai citit in articolul lui Bivolaru despre marele "microbiolog" Burisch ca mass-media e controlata de super-extra-maleficii alieno-masoni?  :) Asa ca rezulta de acolo ca si Discovery cica e evil. :P

http://www.yogaesote...i...062&lang=RO

Membrii de la vârful acestei puternice organizații oculte planetare, care sunt FRANCMASONII, păstrează cu foarte multă grijă aceste tehnologii ultrasecrete (care implică printre altele anumite modalități de influențare și control ce se exercită în mod insidios la nivel psiho-mental, în masă, prin intermediul computerelor, al televiziunii, radioului și al INTERNETULUI) care sunt ținute departe de ochii publicului, folosindu-le în același timp doar ei în scopuri malefice. Tratatul amintit mai sus le oferă extratereștrilor autorizația de a răpi ființe umane în vederea unor experiențe cumplite.
avand in vedere ca bombo si mitrea sunt masoni eu stau f linistit in ceea ce priveste capacitatea organizatiei aleia de a face ceva cat de cat serios.

auch! si pe forumuri la nivelul psiho-mental sunt mason si reptilieni  :naughty:  :naughty:

medicamenteee!

#38
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005

View Postturbo trabannt, on Nov 2 2006, 11:21, said:

medicamenteee!
Lopatin si gropanol...

#39
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Acest thread nu este MISA 2 !
@naga
Iti cunosc adversitatea fata de acea organizatie dar asta nu inseamna ca trebuie o postezi pe tot forumul. Ai acel thread dedicat

Incercati sa ramaneti strict la subiect si nu mai deviati VOIT acest thread catre unul anti-MISA

Ori continuati strict referitor la idiotenia cu reptilienii ori continuati pe MISA, iar in acest caz unesc topicele.

#40
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005

View Postturbo trabannt, on Nov 2 2006, 11:21, said:

auch! si pe forumuri la nivelul psiho-mental sunt mason si reptilieni  :naughty:  :naughty:

Pai nu stiai ca unii dintre noi, reptilienii mega-malefici, am fost deja demascati pe forumul SP de vajnicii "intermediari ai Luminii" (citat din light_strike)? :naughty:  :P

View Postlight_strike, on May 24 2006, 11:07, said:

naga-reptilis, fa spumele la alta masa si tu si landul si toti securistii ticalosi care au furat si fura in continuare poporul roman si vor sa-l aduca la sapa de lemn ca "sa traiti (voi) bine!".
Special sint expuse, sa faca spumele cit valul securistii si acolitii satanei si toate iudele din lume.
..........
Si da, asta s-a petrecut mereu, acolitii satanei au incercat sa ucida/vineze pe fiintele care deschid ochii si sufletele oamenilor. Fa SPUME CIT CERUL, pt. ca Grig si nu numai el, caci i se vor alatura MULTI invatatori spiritual ai acestei planete, vor avea un mare rol de jucat in transformarea spirituala a umanitatii. Iudele si acolitii satanei pot face spume in continuare pt. ca nu mai au mult timp ... si chiar si INSUSI Iisus se va alatura in TOATA SPLENDOAREA si FORTA Sa Fiilor Luminii ce lupta acum pt. scoaterea la suprafata a Adevarului si demascarea fiilor intunericului si minciunilor ordinare si a ticalosiilor facute de acestia.
......
PS. Multumim raspindacului landscape10 ca ne faciliteaza/intermediaza minunatele cuvinte ale reptilei (naga=reptila). Nu a mers cu clonele, il foloseste acum pe landul pe post de clona.  :w00t:

View Postlight_strike, on Jun 5 2006, 00:38, said:

Desigur, de mai bine de 20-50 ani se vorbeste mai pe fata de planul mizerabil al masonilor si de cind s-a raspindit netul in lume. De citiva ani informatiile au inceput sa cuprinda lumea si mii de oameni au realizat cine se afla in spatele asa sizei "noi ordini mondiale" a masonilor. Niste reptile extraterestre imputite care vor sa decimeze umanitatea pt. a pastra o mica parte pe care sa-i foloseasca drept sclavi. Stiu, asta ne face pe noi prsoti, pt. ca vedem si intelegem ceea ce voi, cei multi, nu puteti. De cind proportia dintre cei prosti si cei inteligenti a ajuns sa fia covarsitoare in favoarea celor destepti ? De cind sintem noi cei putini, prosti si voi cei multi, destepti ? Numarul celor "prosti" creste si ei vin din patura celor pe care acum tu ii numesti inteligenti. Ceva i-a facut sa vada ceea ce tu si cei ca tine nu vedeti. Si ei erau ca si tine inainte. Ceva pe ei i-a schimbat la nivel de convingeri. Pe tine si cei multi nu. Ia vezi, te simti confortabil in rindul celor multi ?  :coolspeak:
........
Grig si invatatura sa spirituala aduce TREZIREA SUFLETULUI si a SPIRITULUI si asta ia amploare si se raspindeste mai mult si mai repede decit credeau reptilele scirboase, sefii din spatele masonilor. Acum au realizat si ei ca MISA nu e o joaca si ca e una dintre PRINCIPALELE grupari spirituale care aduc adevarul si mai ales energiile divine la nivelul plantei si al umanitatii. Scirboasele reptile realizeaza ca profetiile despre Romania si poporul roman sint mai reale ca niciodata si ca MISA si Gregorian Bivolaru joaca un rol important ca si virf de lance al trezitii spirituale a poporului roman, cel despre care e profetit ca va juca rolul de catalizator spiritual al intregi umanitati. D'aia cinii si scalvii lor sint calare pe MISA si Grig iar ceilalti suspusi infiereaza sarmanul popor roman pt. a-l aduce la sapa de lemn, de a-l dezbina, de a-l raspindi in toate colturile lumii, de a-l transforma intr-o cloaca sa sclavi supusi planurilor mor miselesti. Cu toate ca acum se pare ca au un oarecare succes in actiunea lor de dezbinare, "efectul de recul" va fi cumplit pt. ei si pt. poporul roman. Daca poporul roman nu se schimba in timp util, daca nu realizeaza cine ii sint adevaratii dusmani si ai cui sclavi am ajuns sa fim ca si popor, daca nu realizeaza caracteriul lor de popor ales, va trece prin mari suferinte pt. a tria poporul si a-l "curata" de pacate si ignoranta.
Rahatul se cultiva in sua, direct in mintile americanilor. La noi romanii spiritul se trezeste si d'aia fac spume reptilele "americane" ca nu pot ingenunchia asa usor poporul roman cum au reusit cu sarman popor american, cel mai spalat la creier popor din lume.
Spiritul Suprem Atman, sau Imparatie Cerurilor. Nu vrei sa-ti fac si tie cunostinta cu propriul tau SPIRIT ?
.......
Daca numesti drept "omenesti" facaturile de iz reptilian, inseamna ca ori esti spalat la creier ori omul lor aici. Spune cinstit, ai ca si "lucrare de diploma" in ridicarea in grad in loja "propagarea ineptiilor pe forumurile romanesti" ? :greedy:
Avind in vedere ca ii iei apararea intelegem ca esti si tu securist si mason. Ok, stim ca voi astia mintiti de ingheata apele asa ca nu mai cerem sa ne spuneti adevarul, caci nu puteti.


View PostZamolxel, on Nov 2 2006, 11:47, said:

Acest thread nu este MISA 2 !
@naga
Iti cunosc adversitatea fata de acea organizatie dar asta nu inseamna ca trebuie o postezi pe tot forumul. Ai acel thread dedicat

Incercati sa ramaneti strict la subiect si nu mai deviati VOIT acest thread catre unul anti-MISA

Ori continuati strict referitor la idiotenia cu reptilienii ori continuati pe MISA, iar in acest caz unesc topicele.

Fara suparare, dar asta e un chestionar si din cate stiu eu este in mare parte altceva decat un topic obisnuit.

Si da, am deschis topicul pe subiectul "reptilieni" & "cei care cred in astfel de aberatii", nu MISA, dar ce sa-i faci daca cei mai interesati de reptileni sunt tocmai misanii?
Uite, eu ma opresc din postat si ii las pe ceilalti. Ok?

Edited by Naga, 02 November 2006 - 11:58.


#41
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostNaga, on Nov 2 2006, 11:57, said:

Si da, am deschis topicul pe subiectul "reptilieni" & "cei care cred in astfel de aberatii", nu MISA, dar ce sa-i faci daca cei mai interesati de reptileni sunt tocmai misanii?
Uite, eu ma opresc din postat si ii las pe ceilalti. Ok?


Imi dau seama foarte bine de ce ai deschis acest poll.

#42
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005

View PostZamolxel, on Nov 2 2006, 11:59, said:

Imi dau seama foarte bine de ce ai deschis acest poll.

Mda, vad ca ai sters la greu de pe topic, inclusiv discutiile despre aberatiile gen "Hollow Earth", care chiar au legatura (cel putin in mintea unora) cu subiectul "reptilieni". <_<
Oricum, o sa ma tin de cuvant si de acum incolo nu mai postez aici.

#43
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
mda vad ca si mie mi-au fost sterse posturi desi nu prea vad motivul.

tampenia asta cu reptilienii nu cred ca e numai la misa , zamolxel.

pe discoveri am vazut mai demult despre o secta parca uani sau ceva in genul asta care contactau extraterestri . care erau binevoitori sau rai in functie de specii.  si care plateau cu taxa inversa sau nu convorbirea  :D .

e specific new age: monstri, spirite , extraterestrii.

si mie chiar imi placea erik von daniken in copilarie asa ca nu sunt atat de ingust la minte.

unii insa chiar pun botul la orice prostie.

f bun si un documentar despre faimoasa secta aum. care credea cam in aceleasi prostii gen reptilieni & apocalipsa.

sutn 3 lucruri pe lumea asta gratis; apa, aerul si fraierul. indubitabil astia anti-reptilieni sunt pe gratis  :death:

#44
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
credeam ca e fun si am votat eroii nemului :))

#45
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005
Multumesc, Zamolxel. :peacefingers:

View PostNaga, on Nov 2 2006, 12:03, said:

Oricum, o sa ma tin de cuvant si de acum incolo nu mai postez aici.

Na ca mi-am calcat cuvantul dat pe topic. :P  :blush: Mea culpa. :tomato:

#46
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostNaga, on Nov 2 2006, 13:52, said:

Multumesc, Zamolxel. :peacefingers:
Na ca mi-am calcat cuvantul dat pe topic. :P  :blush: Mea culpa. :tomato:

:nonobad:
Ai specificat "incolo".
Eu vad ca ia postat "incoace". Asa ca nu vad ce cuvant ti-ai incalcat  :o

#47
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005

View PostZamolxel, on Nov 2 2006, 13:56, said:

:nonobad:
Ai specificat "incolo".
Eu vad ca ia postat "incoace". Asa ca nu vad ce cuvant ti-ai incalcat  :o

:lol: :peacefingers:

#48
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
frati patrioti terieni, reptilienii ne inconjoara!

stati oleaca sa ne iubim afectiv-sexual sa vedeti ce ii infrangem!

naga mai baga texte de la coana fortuna! si niste poze cu reptilienii sa vedem de cine ma feresc in autobuz !

#49
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005

View Postturbo trabannt, on Nov 2 2006, 14:01, said:

frati patrioti terieni, reptilienii ne inconjoara!
Nu terrieni, mason incult ce esti! Reptilianule,  vrei sa ne induci in eroare! Se spune Terran, ca in starcraft :).

P.S. : Nu credeam ca o sa ajun sa fac caterinca in poiana...
P.S. 2: Sa vezi ca postul meu o sa dispara, in timp ce posturile misano-reptiliene vor prospera!  :w00t:  Asta inseamna, cred, ca suntem toleranti...  :w00t: (no offence intended  :peacefingers: ).

Edited by Archon, 02 November 2006 - 14:11.


#50
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,687
  • Înscris: 13.10.2003
Mai, toti vorbiti de reptilieni... spuneti ceva si de reptilience.  :rolleyes:

#51
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005
Sunt adevaratii eroi ai neamului, iar cei care nu ii iau in serios sunt niste ignoranti [ 5 ]

:o "God save the Queen!"

....and the romanian people...

Edited by Archon, 02 November 2006 - 14:24.


#52
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View PostArchon, on Nov 2 2006, 14:10, said:

P.S. : Nu credeam ca o sa ajun sa fac caterinca in poiana...

Nici eu... :(

Dar promit sa nu se mai intample  :w00t:

#53
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005

View Postturbo trabannt, on Nov 2 2006, 14:01, said:

naga mai baga texte de la coana fortuna! si niste poze cu reptilienii sa vedem de cine ma feresc in autobuz !

He, he... :naughty: Erau si ceva poze cu Bush pe post de shapeshifter reptilian pe undeva, dar inca nu le gasesc.
Pana atunci, ceva "oldies but goldies" (am ezitat daca sa scot sau nu un anumit paragraf din citat - daca e nevoie o sa editez mesajul asta :peacefingers: ):

View Postlight_strike, on Mar 31 2006, 15:24, said:

Reptilienii au acum forme umane. Pt. a-si putea pastra forma umana trebuie sa bea singele unor oameni. De regula cei sacrificati sint cu grija alesi, pt. ca trebuie ca singele lor si carnea lor sa fie incadrat intr-un anume standard. De ceva timp incoace, aura subtila a Terrei s-a mai alevat si perioada de "alimentare" (sacrificii umane) este mai deasa. In cadrul acelor sacrifii ritualice se petrec crime oribile. Reptilienii se transforma din forma umana in formele lor specifice si pur si simplu devoreaza victima. La aceste ritualuri participa mai multi reptilieni dar si oameni devotati lor.

Mari personalitati ale planetei sint reptilieni. Si eu am fost socat sa aflu asta acum citeva luni in urma. Nu credeam ca lucrurile sint pina la acel nivel. Credeam ca mai sint pe ici pe colo cite o reptila scirboasa, dar de fapt totul este f. organizat, de sute si mii de ani. Ei trec de la o forma umana la alta, reusind sa traiasca sute de ani. S-au format in asa zise familii regale care au condus ici colo umanitatea. Acum conducerea lor a ajuns la apogeu si controleaza aproape in totalitate planeta prin intermediul masoneriei si a altor organizatii satelit. In aceste vremuri apocaliptice se va da lupta finala intre civilizatia umana si cea reptiliana. Stiu, pare SF, pare nebunie, pare cum vreti ... dar realitate e chiar mai cruda decit o prezint eu si chiar decit o stiu eu acum. Ca si civilizatie avem si noi aliatii nostri, care vor interveni in ajutorul Terrei. O mare parte din aceste "ajutoare" de pe multe planete si sisteme solare, ba chiar si din anumite lumi subtile paralele, s-au intrupat acum pe Terra pt. a ajuta umanitatea si sint printre noi, sau chiar unii dintre noi/voi, fara sa va mai amintiti deocamdata asta. Rememorati-va viata, starile, trairile si chiar visele de pina acum. Nu ati avut niciodata ceva ciudat si chiar aparent de neexplicat in viata voastra ?  :rolleyes:

Probabil ca si reptilienii au si ei aliati lor sau o putere militara considerabila, pt. ca este prevazuta (si chiar profetita) o mare invazie a Terrei. Ajutorul va veni si din afara, dar in special de pe planeta, din locuri ascunse acum, insa principala forta este insasi umanitate, constienta insa. Partea mai putin placuta este starea de dezbinare care s-a produs (provocat) intre tari, popoare si oameni in particular. Neintimplator sint atacati, calomniati, murdariti sau chiar vinati si ucizi anumite persoane sau grupuri de persoane si chiar scoli spirituale. Acestea sint posibile focare de trezire spirituala si de scoatere la suprafata a adevarului iar acestora tocmai de adevar le e fica cel mai tare, pt. ca principala lor arma actuala este minciuna, manipularea, prefacatoria, etc.

Priviti la victimele lor. Scoli spirituale vinate sau chiar distruse. Persoane care ii demasca mor subtit, sau sint calomniati, denigrati, etc. In loc sa se contraargumenteze sau sa se dovedeasca indubital ca asa zisele demascari sint false, ca cele dezvaluite nu sint reale, ciinii de vinatoare denigreaza si calomniaza pe cel care a facut acele dezvaluiri. Este un mecanism diabolic aparent gindit de unii pt. a actiona, dar este atit de "incastrat" in constiinta umanitatii, incit o parte din oameni, cu o constiinta scazuta si cu anumite slabiciuni mentale si receptivi la rezonantele (influentele) malefice, nefaste, preiau pur si simplu acest model de actiuni si o fac inconstient, fara ca ei sa faca parte din aceste structuri diabolice cumplite. Asta insa nu la micsoreaza vina, pt. ca si prostia si ignoranta se plateste, nu numai rautataea voita.

Cazul GB este unul dintre acestea. El a facut dezvaluri si acum este atacat din toate partile de ciinii de vinatoare ai reptilienilor, masonii si devotatii lor. MISA este si ea atacata, minjita si calomniata atit ca scoala spiritual cit si ca indivizi in parte. Au vinat pastorul, iar apoi pe cei care au ramas la virfurile MISA (li s-a intentat procese hilare la peste 50 de yoghini, majoritatea intructori sau persoane cu greutate in MISA). Cu alte cuvinte au urmarit sa taie capul MISA-ei pt. a o desfinta. MISA a rezistat, chiar daca au avut numeroase pierderi si lovituri. Unii au plecat de la curs de frica, din lasitate, din comoditate, etc. Altii au lasat-o mai moale, altii au continuat pe baricade. Nu numai MISA insa e vizata, ci intreaga comunitate romaneasca, intreg poporul roman. Dpdv spiritual, MISA reprezinta un virf de lance pt. romani. D'aia se incearca distrugerea ei, culmea, prin calomnie, minciuna, manipulare si injustitie, furt etc. Vor urma si alte grupari mai mult sau mai putin spirituale, si chiar oameni de rind. Cine nu va fi supus, i se vor intenta procese, vine inchipuite, sau amplificate ca motiv, vor fi ucisi. Au existat si vor mai exista crime ritualice de amenintare. "Cine nu face ce spunem noi va pati ca xxx". Oameni din banci, din politica, politie, procuratura, oameni de afaceri au murit "subit", evident s-au "sinucis". Asta arata ca e implicata si politia si procuratura si alte structuri mai inalte, din moment ce sint "ocultate" aceste crime si catalogate in mod "oficial" drept "sinucideri".

Hai ca incet-incet ma apropii de pozele alea. :)

View Postlight_strike, on May 9 2006, 00:12, said:

Intreaba-l pe conducatorul tau mult iubit, reptilian si el, bush.

[ http://www.bedoper.com/reptilian/graphics_graveyard/apocalypse3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.bedoper.com/reptilian/graphics_graveyard/rock.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.bedoper.com/reptilian/graphics_graveyard/dc2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
The Pentagon as the center of all evil.

[ http://www.bedoper.com/reptilian/graphics_graveyard/nauvoo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
The Mormons have pentagrams in some of their churches


Edited by Naga, 02 November 2006 - 14:32.


#54
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005

View PostZamolxel, on Nov 2 2006, 14:27, said:

Nici eu... :(

Dar promit sa nu se mai intample  :w00t:
Spare me, oh mighty moderator! i'll give u a  :cheers: if u do! :)

Nota 10 pentru Naga. a reusit sa ne mai descreteasca fruntile cu citatele sale alese din mari cugetatori ai neamului roman!  :w00t: Totusi, daca pui materialul ala cu bush-reptilianul esti maestrul maestrilor!

Si daca stai sa te gandesti, daca bush e reptilian, inseamna ca binladen e membru misa  :w00t: .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate