Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Frontul National Anti-Reptilian

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
180 replies to this topic

Poll: Frontul National Anti-Reptilian (88 member(s) have cast votes)

Ce parere aveti despre cei care cred in astfel de lucruri?

  1. Sunt bolnavi psihic care ar trebui tratati de urgenta (33 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  2. Sunt niste excentrici inofensivi care ar trebui lasati in pace (33 votes [37.50%])

    Percentage of vote: 37.50%

  3. Sunt oameni obisnuiti, iar ideile lor ar putea contine o doza de adevar (7 votes [7.95%])

    Percentage of vote: 7.95%

  4. Sunt adevaratii eroi ai neamului, iar cei care nu ii iau in serios sunt niste ignoranti (15 votes [17.05%])

    Percentage of vote: 17.05%

Vote

#127
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
observ ca avem si 4 voturi gen : ideile lor contin o samanta de adevar .

asta pe langa alea 20 de sustinere.

avem 25% din forumisti dusi cu capul ? :w00t:

#128
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004

View PostThot31, on Nov 4 2006, 11:14, said:

Cica prin oua.Asa zice Arizona Wilder.Aia de este intervievata de Icke.


Acum inteleg de ce exista si femei pe lumea asta care nu vor sa se culce cu mine. Ceea ce ma ingrijoreaza totusi este ca printre femei cel putin, reptilienii sunt majoritatea.

#129
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postmars0212, on Nov 6 2006, 01:28, said:

Acum inteleg de ce exista si femei pe lumea asta care nu vor sa se culce cu mine. Ceea ce ma ingrijoreaza totusi este ca printre femei cel putin, reptilienii sunt majoritatea.
numai alea tantrice cica nu sunt reptilience  :naughty: .

vreti dovada ca fomeile sunt reptile? puneti mana pe fundul uneia in otobuz si sa vedeti privire rece ca ghiata urmata de o coada deghizata in poseta peste ochi  :photo:

#130
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004

View PostNaga, on Nov 5 2006, 02:08, said:

Ai avut gura aurita, mars. :bigwhitegrin:  :peacefingers: Uite ca ai anticipat bine, din pacate:


Sper ca cei de la MISA sa nu inteleaga gresit chestia asta. Eu tocmai mi-am dat seama ca nick-ul meu e mars iar avatarul meu este o poza cu o planeta extraterestra si cu niste omuleti pe-acolo iar cifra de dupa nick-ul meu poate fi interpretata ca si varsta mea seculara.

Mi-e frica sa nu intru pe lista neagra a Frontului National Antireprilian.

Naga nici tu nu esti in siguranta ca daca nu ma insel si Naga este tot un fel de reptila.

#131
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005
Mars, turbo, uitati ca mai sunt si misani care nu cred in reptilieni dar in schimb tot au ce au cu evreii. Il uitaserati cumva pe aurel.ion? Uite ca a venit pe SP geamanul lui. :naughty:

http://forum.softped...m...t&p=2069787

View Postkrm, on Nov 5 2006, 16:16, said:

Pentru ca am fost intrebat desprte francmasonerie si despre reptilieni, am sa raspund la aceste intrebari cu o scurta incursiune in istorie, intr-un stil bazat pe intrebari si raspunsuri (ca tot il admir enorm pe Socrate!)

1. Cine la crucificat pe Iisus? Care au fost adevaratele motive?

Liderii religiosi ai poporului din care el facea parte au fost desconspirati intr-un mod clar de catre Iisus, care i-a dezvaluit, de fiecare data cand a avut ocazia, ca fiind adevarati slujitori ai diavolului. Ei au fost pe deplin determinati sa-l  omoare pe Iisus, deoarece ei chiar erau slujitori ai necuratului!

2. Ce s-a petrecut cu acesti lideri religiosi dupa ce Iisus a fost crucificat?

Aceasta comunitate de lideri religiosi si-a continuat activitatea pe care o realizau inainte de Iisus. Multi dintre oamenii acestui popor au recunoscut adevarul spuselor lui Iisus si s-au convertit la crestinism

3. Ce s-a schimbat in activitatea acestor lideri religiosi?

Au fost treptat expulzati din Ierusalim. Motivul poate fi intuit din celebra afirmatie : "Fie ca sangele lui (a lui Iisus) sa cada asupra noastra si asupra copiilor nostri!". Fraza de mai sus a fost se pare rostita de cei mai multi dintre cei care au cerut, in piata, crucificarea lui Iisus. De altfel, eu cred ca prigoana pe care au suferit-o de-a lungul anilor s-a datorat si acestui blestem. Dar nu numai lui, dupa cum o sa argumentez in continuare

Lipsiti fiind de Ierusalim, acesti lideri religiosi sprijiniti din invizibil de entitatile intunericului, au hotarat sa implineasca "promisiunea" primita de ei in vechime : "Voua va dau intreg pamantul, pentru ca voi sunteti poporul ales!"

4. Cum au gandit planul lor de a stapanii lumea?

Pentru a ajunge sa aiba control asupra intregii societati occidentale, au actionat in primul rand sa dobandeasca controlul financiar. Odata dobandit un control acceptabil asupra finantelor, au trecut la domeniul politic, religios, social.  Chiar francmasonii se lauda cu modul in care au influentat ei mari evenimente politice si sociale!

5. Daca existenta francamasoneriei si lupta ei pentru putere nu mai sunt secrete, totusi de unde putem sti cu siguranta ca sunt satanici?

Dupa modul in care urmaresc sa dobandeasca puterea! Pentru felul in care utilizeaza aceasta putere! Pentru felul in care au construit ritualurile de initiere! Pentru felul in care isi omoara dusmanii! Pentru intreaga doctina a Marelui Arhitect! Toate sunt tot atatea dovezi ca ei sunt impotriva lui Dumnezeu si a spiritualitatii care elibereaza constiintele.

6. Sunt francmasonii condusi de aceeasi comunitate de lideri religiosi care l-au crucificat pe Iisus?

Raspunsul nu este usor de dat! Totusi, tinand cont ca ei sunt sustinuti de aceleasi lumi subtile, putem presupune ca apartin acelorasi familii.

7. Cine sunt cei care fac parte din aceste comunitati francmasonice?

Toti cei care sunt lipsiti de ceva sfant, nebuni dupa putere, bani si avantaje de tot felul si care au posibilitatea de a intra in cercul lor restrans .

8. Ce este cu reptilienii?

Reptilienii sunt niste inventii utilizate de unii si de altii in diverse moduri. Atunci cand nu vrei sa recunosti ca altii conduc si hotarasc in propria ta ograda, atunci inventezi niste fiinte din alta lume care sunt vinovate de toate relele.
Pe de alta parte, este adevarat ca sunt multi demoni care poseda corpurile celor care fac astfel de trocuri cu ei (ma refer aici la francmasonii care participa in tot felul de ritualuri), aspectul saracilor posedati schimbandu-se intr-un mod izbitor (aici filmele din ciclul "Exorcistul", ori recentul Constantine, nu sunt foarte departe de adevar!).
Pentru un om ignorant, care vine in contact cu un astfel de posedat, imaginea este foarte socanta! Poate avea foarte usor impresia ca a intalnit o fiinta care nu este umana!

View Postmars0212, on Nov 5 2006, 14:33, said:

Sper ca cei de la MISA sa nu inteleaga gresit chestia asta. Eu tocmai mi-am dat seama ca nick-ul meu e mars iar avatarul meu este o poza cu o planeta extraterestra si cu niste omuleti pe-acolo iar cifra de dupa nick-ul meu poate fi interpretata ca si varsta mea seculara.

Mi-e frica sa nu intru pe lista neagra a Frontului National Antireprilian.

Naga nici tu nu esti in siguranta ca daca nu ma insel si Naga este tot un fel de reptila.

Yeap, sa stii ca multi chiar interpreteaza astfel atat numele id-urilor cat si imaginile din avatar. Lasand cazul meu la o parte (termenul de "naga" avand in mod evident legatura cu notiunea de "sarpe" dar in acelasi timp si cu traditia yoghino-tantrica la care adera iubitorii de reptilieni, fapt pe care ei se chinuie sa il ignore), chiar si landscape10 a primit niste atacuri pe motiv ca alesese ca id o imagine cu un dragon (land a ales simbolul respectiv deoarece este practicant de arte martiale japoneze) si dragonii sunt tot reptilieni, nu-i asa? :P Ce mai conteaza ca Shiva cel mult adorat de yoghini este descris cu tot felul de serpi pe corp sau ca energia Kundalini pe care vor sa si-o trezeasca misanii este reprezentata simbolic printr-un sarpe... :bigwhitegrin: Pentru ei contradictiile astea nu exista. :rolleyes:
Si sa nu uitam stindardul dacilor. :w00t: De ce oare si-o mai fi deschis Bivilica scoala de yoga tocmai intr-o tara de reptilieni? :huh:  :P

Edited by Naga, 05 November 2006 - 17:18.


#132
leo73

leo73

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.10.2006
Buna asta cu reptilienii  :lol:
Aberanti oamenii dar o problema  cu astia gen misa sau.. am intalnit un caz cu o tipa care a cunoscut un yoga misa din asta  sau nu stiu cum sa ii zic si dupa cateva luni saraca a ajuns la sanatoriu ...am  intalnit-o pe strada si nu ma recunostea se uita in gol f. ciudat ...deci nu prea e de bine cu creaturile astea ..pacat de naivele care cad in plasa si au anturaj cu astfel de ciudati..

#133
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
David Icke talks about a small group that has ruled this planet for thousands of years and have passed on their "rule" from generation to generation through their bloodline. The "rulers" have maintained this bloodline through the intermarriages of the so-called Royal Family monarchies over the course of thousands of years. The so-called "Eastern Establishment" in the U.S.A.. and the "European and British Establishment" also intermarry in the same way to maintain their bloodline. David points out that ALL 43 PRESIDENTS IN THE U.S.A. ARE RELATED and that 33 of the Presidents can be traced back to the bloodline of Charlemagne! This possible TRUTH alone should be sending off MAJOR ALARM BELLS in your mind. Like this is no coincidence; the odds of this randomly happening are billions to one.
http://www.stargods....fReptilians.htm

Attached Files



#134
kaminski

kaminski

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 05.05.2004
Topicul este  :coolspeak: Naga :clapping: nu am ris atitita de mult timp.

#135
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004

Quote

David explains that this group of Reptilians supposedly set up all the organized religions, monarchies, school systems, science, all the media and everything else
Eu as vrea sa le multumesc reptilienilor pentru religie care a ajutat omenirea cand a avut nevoie de speranta, pentru monarhiile care au tinut anarhia departe de noi, pentru scoli, stiinta, ziare si televiziune.

Multumesc din suflet pentru civilizatie

Imi pare rau ca nu am mai rezistat dupa al doilea alineat, a trebuit sa ma duc sa beau niste apa ca m-am inecat de atata ras. Ma intreb daca mai incolo nu aflam ca reptilienii astia pun ceva si in apa

Edited by mars0212, 06 November 2006 - 01:55.


#136
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
Și care-i șpiela, de ce acte ai nevoie să te înscrii la ei? :huh: Se dă doar cu buletinul?

Acuma, serios, dacă-l mai prindem pe Buși prin RO, îl ducem la Tanaku și-l lecuim :w00t:  :roflmao:
Acuma, dacă sunt deștepți tipii se bagă în showbiz și scot bani din emisiuni fantastico-geniale-dezastruase, deoarece probabil le crește ratingul ca la Becali. :naughty:  Și după aia poate îi cumpără Becali și pe ei. Și fac un partid și fac România să strălucească precum soarele de pe cer și așa va ajunge țara asta gaura curului :cigar: , adeverindu-se mărețele profeții gregorian-bivo-esoterice :clapping:
Pănă atunci eu mă bag la pat..  :yawn: Nu de alta, dar cu atâtea specii periculoase în jur poate nu mai prind ziua de mâine

Edit: mii de scuze, credeam că eram la fun, peacefingers că emotioane nu mai pot să bag.. Hmm, la ora asta..

Edited by rostov, 06 November 2006 - 03:33.


#137
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
asta-i topic de OTV .  :naughty:

ce ne-am face noi fara reptilieni? am sta in pesteri si ne-am da cu batele in cap.


voi stiati ca unii guru& followers sunt reptilieni ?  :naughty:

cat despre "probleme" cu nick-urile, la al meu , in afara de a devaliza niste trabanturi cam greu , nu prea au ce sa faca anti-reptilienii :P

#138
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004
Eu vreau mai multi reptilieni in Romania ca dupa starea scolilor, stiintei, culturii, etc. de aici noi suntem printre cele mai libere popoare. Presupun ca de asta si are asa un avant MISA la noi in tara

#139
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006

View Postturbo trabannt, on Nov 6 2006, 09:22, said:

voi stiati ca unii guru& followers sunt reptilieni ?  :naughty:
Wow shit, am fost induși în diversiune :w00t:  :naughty:

#140
Naga

Naga

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 29.03.2005
Reptilienii ataca din nou. :P

http://www.yogaesote...l...O&item=4431

#141
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostNaga, on Nov 7 2006, 20:42, said:

Reptilienii ataca din nou. :P

http://www.yogaesote...l...O&item=4431


naga  :D , eu chestiile astea le citeam in liceu, eram fan ozn-uri .
ce e acolo este un fel de romania mare care citeaza din new york times. pur si simplu copy paste din carti de pe vremea lui cescuta impanat cu stirile de la ora 5.

si cazurile respectiv citate de "gurii" astia sunt atat de mult contestate chiar de ozenologi incat astia chiar sunt varza.

cu un simplu google vedeti cazuri mai interesante si mai reale decat chestiile alea fumate de 40 de ani.

dar roswell, domne unde este incidentul roswell?  :naughty:

#142
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
Roswell este mascat, desigur de reptilieni :nonobad: , pentru a nu se putea face legătura între MISA și alte civilizații -_- . De asemenea, era și România implicată, gaura spiritului eso-universal, de fapt ozn--ul trebuia să vină aici și să ne lumineze, :photo:  dar nu a fost să fie și am pus-o de comunism, căzând în ghearele forțelor malefice reptiliene megadiabolige.  :vampire:

Edited by rostov, 07 November 2006 - 10:22.


#143
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postrostov, on Nov 7 2006, 21:20, said:

Roswell este mascat, desigur de reptilieni :nonobad: , pentru a nu se putea face legătura între MISA și alte civilizații -_- . De asemenea, era și România implicată, gaura spiritului eso-universal, de fapt ozn--ul trebuia să vină aici și să ne lumineze, :photo:  dar nu a fost să fie și am pus-o de comunism, căzând în ghearele forțelor malefice reptiliene megadiabolige.  :vampire:
gresit! roswell s-a intamplat asa.  :naughty:

ozeneul avea misiunea de a contacta inalta spiritualitate romaneasca si de a duce tot neamul romanesc in shambala .

aia 4 extraterestri au aterizat la nea vasile in curte la corlatele si au fost serviti cu paine si tuica. s-au facut muci si conducand zburatovehiculul pe raza comunei roswell au pierdut controlul ghidonului si au iesit in decorul drumului intergalactic speriind vacile lui mister john.

in urma impactului au rezultat decesul imediat sau la spital al celor patru ocupanti ai ozeneului care nu purtau centuri de siguranta.  :notangel:

cel putin asa scria pe procesul verbal al sergentului tuzgureanu de la politia western din roswell.

doritorii de o copie autentica dupa jurnalul sergentului sa ma contacteze pe pm. licitatia incepe de la 1000 euro.  :coolspeak:

#144
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Se pare ca Isus (Ion era numele lui initiatic) era roman si a locuit cu masa-n Dacia, Casa Poporului e centrul spiritualitatii universale. Uite alti pacienti pentru Naga :)
La pariu ca respectivii vor introduce reptilienii cat de curand?

Sursa: http://www.clujeanul...audian/2044/37/

Într-o sală pe trei sferturi goală, "Urmașii urmașilor sfântului Ștefan cel Mare" au vorbit ore întregi, într-un limbaj criptic, despre taine inaccesibile oricărui om ghidat de logică. S-au spus vrute și nevrute: de la istoria teiului lui Eminescu, până la civilizațiile de pe constelația Vega, sau despre "antrenamentul" psihologic pe care trebuie să-l facă românii pentru a-L întâmpina cum se cuvine pe Iisus Hristos la a doua Sa venire pe Pământ.

Câteva dintre teoriile enunțate sunt de-a dreptul fantasmagorice sau blasfemiatoare:

"Isus a locuit împreună cu mama sa, Fecioara Maria, timp de un an de zile, în Dacia. Aici a fost inițiat de cei șapte înțelepți pentru a-și putea îndeplini cu succes misiunea divină pe Pământ";
    
"Decebal a fost admis la Academia Spirituală din Carpați, pe care au absolvit-o, la rândul lor, domnitori ca Mircea cel Bătran, Vlad Țepeș sau Constantin Brâncoveanu";
    
"În 2008 se așteaptă revenirea pe pământ a entității Sfântului Ioan Botezătorul".

......

La gradul III se învață despre spiritele care există în această lume, și ele sunt clasificate după gradul lor de inteligență: stihii sau duhuri ale naturii - caracterizate prin instabilitate comportamentală, pot produce fenomene luminoase sau efecte sonore;
    
      duhuri ale locuințelor;
      entități de tip paznic;
      îngeri păzitori - însoțesc fiecare om de la naștere;
      entități care se găsesc în perioada de tranziție dintre decesul clinic și cel biologic
      entități de tip decăzut.

Edited by landscape10, 07 November 2006 - 10:39.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate