Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Reciclare hard disk-uri defecte v...
 Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Completare formular Detalii Tehni...
 Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...

Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN
 Sfaturi montaj folie antivapori l...

Sistem audio recomandat

Borseta barbateasca

Ce este cu declaratiile cerute ce...

HP1315 ->>>Nu merge fara cartusul color

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Pelmus

Pelmus

New Member

• Grup: Members
Am si yo o imprimanta hp 1315 si nu merge, dak nu am cartus color!!! nu merge nici macar scaner-ul sau sa printez cu cartusul negru!!! va rog ajutati-ma!!! :worthy:

r0tt3en

r0tt3en

Member

• Grup: Members

View PostPelmus, on Oct 31 2006, 15:10, said:

Am si yo o imprimanta hp 1315 si nu merge, dak nu am cartus color!!! nu merge nici macar scaner-ul sau sa printez cu cartusul negru!!! va rog ajutati-ma!!! :worthy:

pai de ce sa mearga fara cartus??   asa face si 1510 stai linistit... intra in eroare si da din ledu rosu.  daca ai stricat cartusul color ai ghinion, tre sa cumperi altu ca fara cartuse nu merge nimic

PL_500

PL_500

Member

• Grup: Validating
[quote name='Pelmus' date='Oct 31 2006, 15:10' post='2050788']
[/q
Eu am alt model de imprimanta nici la mine nu a mers dupa ce am scos cartusul color, dar dupa o reinstalare a imprimantei s-a rezolvat. Nu mai tin minte exact ce am facut... cred ca am bifat pe acolo "no cartrige" sau cam asa ceva..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate